reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf
wiesz zauważyłam ,że w poprzednim cyklu też była taka niska jak miałam @ , może faktycznie nie jest teraz takie istotne mierzenie, ale będę mierzyć bo już się przyzwyczaiłam a jak sobie odpuszczę to potem ciężko będzie znowu przywyknąć;-)
kurcze mało tych testów, ale z apteki to tak jest no i nie są najtańsze, ale przynajmniej wiesz,że są dobre! a słyszałaś o testach ciążowych które wykrywają w jakim tyg ciąży jest kobieta?

ps. też się zaraz zbieram , bo tak jak Ty latam w piżamie:-D
 
reklama
eijf
wiesz zauważyłam ,że w poprzednim cyklu też była taka niska jak miałam @ , może faktycznie nie jest teraz takie istotne mierzenie, ale będę mierzyć bo już się przyzwyczaiłam a jak sobie odpuszczę to potem ciężko będzie znowu przywyknąć;-)
kurcze mało tych testów, ale z apteki to tak jest no i nie są najtańsze, ale przynajmniej wiesz,że są dobre! a słyszałaś o testach ciążowych które wykrywają w jakim tyg ciąży jest kobieta?

ps. też się zaraz zbieram , bo tak jak Ty latam w piżamie:-D
tak slyszalam.maja je clearblue i tez je robilam.wyswietlaja napis czy jestes w ciazy czy nie,zamiast kresek.tez sa czule no a oprocz tego wyswietlaja w ktorym tyg. ale to mnie mniej interesuje bo tak sie obserwuje ze chyba sama wiem,a poza tym one pokazuja tydzien od zagniezdzenia a normalna ciaze liczy sie inaczej.od poczatku cyklu.Wiem ze jakas roznica tam byla no ale nie wazne.Jak mi jakas druga krecha wyjdzie to na pewno go kupie.Tu jeden kosztuje jakos 15 e.Sa tez trzy w pudelku za 20e ale one pokazuja tylko napis.Gdyby mi jeden wyszedl to bym ci reszte podeslala ale co ci z holenderskiego napisu "zwanger":)
 
własnie co mi z holenderskiego napisu hehe w irlandii też są takie po 20e , matko ile to kasy na złotówki ! ponad 80zł!! szok! czyli jeśli pokazują np 5 tydzien to w rzeczywistości ciąża jest starsza??
 
własnie co mi z holenderskiego napisu hehe w irlandii też są takie po 20e , matko ile to kasy na złotówki ! ponad 80zł!! szok! czyli jeśli pokazują np 5 tydzien to w rzeczywistości ciąża jest starsza??
Wyobraz sobie ze ja w pierwszym cyklu zrobilam wszystkie 3 z tego jednego opakowania i to o wiele za wczesnie...Potem kupilam jeszcze ten drugi i jeszcze cos tam...wariatka!No ale wtedy myslalam ze moge sobie juz pare dni po owu robic...Teraz kupuje tansze a dopiero jak jakis wyjdzie to kupie te z napisem;na pamiatke bo cykne zdjecie.Poza tym chyba ladniej pokazac taki facetowi.Bedzie mial czarno na bialym:)
Nie pamietam o co chodzilo,musialabym poszukac ,ale wiem ze inaczej liczy ciaze.Albo od zaplodnienia albo zagniezdzenia tymczasem lekarz od pierwszego dnia @
 
nie no pewnie, lepszy dla faceta test z napisem, nie wszyscy się łapią o co chodzi z kreskami hehe
tak wiem,ze lekarz liczy od dnia ostatniej @ oj musze zmykać zajrze za chwile
 
U mnie nic nowego sie nie dzieje, troche podbrzusze pobolewa. Jakos ten poczatek cyklu sie dluzy...

Nikiforka oby szybko minal czas leczenia, napewno nowy cykl po leczeniu bedzie tym mile konczocym sie 2 kreskami w tescie ;-)

Noukie milego wypoczynku :-)

Eijf baw sie dobrze na imprezie urodzinowej :blink:

Martilla trzymam mocno kciuki :tak:
 
Ren poczatke cyklu zawsze jest najgorszy bo troche nudny...zaczyna sie ciekawie dopiero od owu:) a szczyt siega przy kolejnym terminie @ :))
 
W sumei to wlasnie chcialabym juz koniec cyklu i wiedziec co i jak :-D ale moze dlatego ze 1 staranka :blink: a owulka to wydaje mi sie ze juz byla
wg suwaczka to jeszcze nie.na czym to wnioskujesz?Szkoda ze nie masz wykresu temperatury bo to najbardziej czytelne ale w 1 cyklu to ja tez wieloma rzeczami sie nie isnteresowalam.Z tym ze temperatura bardzo pomaga sprawdzic czy owu byla.No ale zobaczymy.Koniec cyklu jest z jednej strony najfajniejszy ale dla wiekszosci z nas tez bolesny bo przychodza rozczarowania.Ja w tym cyklu zbyt wybujalych nadzieji nie mam bo zdiagnozowano cos co trzeba lekami skorygowac inaczej beda problemy z tym zajsciem w ciaze o czym w zyciu bym nie pomyslala.No ale coz,wizyta juz w nasteonym tyg.wiec moze czegos sie dowiem a poi co i tak probuje.
 
reklama
wg suwaczka to jeszcze nie.na czym to wnioskujesz?Szkoda ze nie masz wykresu temperatury bo to najbardziej czytelne ale w 1 cyklu to ja tez wieloma rzeczami sie nie isnteresowalam.Z tym ze temperatura bardzo pomaga sprawdzic czy owu byla.No ale zobaczymy.Koniec cyklu jest z jednej strony najfajniejszy ale dla wiekszosci z nas tez bolesny bo przychodza rozczarowania.Ja w tym cyklu zbyt wybujalych nadzieji nie mam bo zdiagnozowano cos co trzeba lekami skorygowac inaczej beda problemy z tym zajsciem w ciaze o czym w zyciu bym nie pomyslala.No ale coz,wizyta juz w nasteonym tyg.wiec moze czegos sie dowiem a poi co i tak probuje.

Suwaczek jest orientacyjny, bo cykle jeszcze nie sa az tak regularne (w maju tabletki odstawilam), a wnioskuje na podstawie sluzu i klucia jajnika 2 dni temu, oczywiscie moge sie mylic bo to dopiero 2 miesiac obserwacji. A nei mierze tempki bo chcialam aby 1 cykl byl tak na spokojnie, choc teraz troche mi szkkoda bo widze ze to jednak duzo daje :blink:.
Szkoda ze cos przyszkadza w Waszych starankach, zycze szybkiego efektu leczenia i owocnych starankach przy tak upragnionej fasolce. Koniecznie napisz jak tam ta wizyta, ktora bedzie w nastepnym tyg.
 
Do góry