reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Eijf - szans nie ma bo moje jajeczka w ogóle nie dojrzewają przez zbyt duży poziom insuliny we krwi, skąd u mnie PCOS. No i co z tego wynika brak owulacji. Naprawdę już się nie mogę doczekać leczenia :-D:-D
ja tez sie nie moge doczekac.akurat czytam wypowiedzi ludzi o anty tpo i jest mi przykro bo szanse na to ze bez lekarstw zajde w ciaze sa nikle...poza tym powoduja one depresje i w ogole w organizmie wszystko takie spowolnione.Czesto tez wlasnie smutna jestem bez powodu a to moze byc przyczyna.Ciesze sie jednak ze dowiedzialam sie o tym teraz a nie pozniej!Mam ogromna nadzieje ze lekarz dobrze sie mna zajmie i cos zaradzi.Nie moge doczekac sie czwartkowej wizyty.Kurcze inaczej staralabym sie i nic nie zdzialala.Przykro mi ze nie moge jak inne kobiety normalnie od tak zajsc w ciaze.zreszta pewnie masz podobne odczucia i zal do losu w tej chwili...oby tylko niedlugo sie udalo.Pierwszy krok juz zrobilysmy bo moglysmy nadal zyc w nieswiadomosci...(tylko kurcze czeka mnie branie lekarstw do konca zycia...a w ogole zaluje ze nie moglam umowic sie z lekarzem w moim miescie bo tu musialam czekac do konca mc.wiec jade do innego miasta i bede sie tak pewnie czesciej tam musiala telepac...)

p.s. dziewczyny jak macie doly,czujecie sie zmeczone,czesto jest wam zimno,macie wahania nastroju,czasem otylosc albo zdazaly sie wam poronienia to idzcie sprawdzac to anty tpo! w ogole hormony tarczycy.bo sie naczytalam na ten temat
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eijf - wiem o czym mówisz z tym żalem...odbiera radość i pozytywne myślenie nawet o sobie samej...mi nawet przytulanek się odechciało :-(
Przechodzę fazę złości i rozgoryczenia. Ostatnio dowiedziałam się, że jeden z wychowanków świetlicy w której byłam wolontariuszką wpadł z dziewczyną. Oboje mają po 19 lat :wściekła/y::wściekła/y: dziecko nie planowane, życie trochę skomplikowało bo ślub trzeba wziąć echhhh ale oczywiście życzę im szczęścia bo przecież nowe życie to istny cud. Eijf my na pewno zostaniemy szczęśliwymi mamusiami :-D:-D nie ma innej opcji :-D:-D i jaka radość będzie ogromna jak pojawią się upragnione dwie kreski :-):-)
Ja też się cieszę, że nieprawidłowości zostały wykryte wcześnie a nie po roku czy dwóch starań. Zwiększyłyśmy szanse na zafasolkowanie wcześniej niż to mogło być bez leczenia :-):-)
 
Eijf - wiem o czym mówisz z tym żalem...odbiera radość i pozytywne myślenie nawet o sobie samej...mi nawet przytulanek się odechciało :-(
Przechodzę fazę złości i rozgoryczenia. Ostatnio dowiedziałam się, że jeden z wychowanków świetlicy w której byłam wolontariuszką wpadł z dziewczyną. Oboje mają po 19 lat :wściekła/y::wściekła/y: dziecko nie planowane, życie trochę skomplikowało bo ślub trzeba wziąć echhhh ale oczywiście życzę im szczęścia bo przecież nowe życie to istny cud. Eijf my na pewno zostaniemy szczęśliwymi mamusiami :-D:-D nie ma innej opcji :-D:-D i jaka radość będzie ogromna jak pojawią się upragnione dwie kreski :-):-)
Ja też się cieszę, że nieprawidłowości zostały wykryte wcześnie a nie po roku czy dwóch starań. Zwiększyłyśmy szanse na zafasolkowanie wcześniej niż to mogło być bez leczenia :-):-)
No a u mnie siostra mojego chlopaka rodzi w nastepnym mc...Nie zycze jej zle ale jest mi przykro jak ja widze.Mloda,co roku inny chlopak,w ciazy czasem palila i pozwalala sobie na piwo czy wino...Po prostu mi przykro.
Patrzac na dobre strony to ciesze sie ze zdecydowalam sie na starania rok wczesniej niz zamierzalam i ze szybko zdecydowalam sie na badania.
 
Witam !
melduję,że @ w pełni! jak mnie wczoraj nic nie bolało tak dziś boli ,że ledwo żyję:-( tempka w dół więc oficjalnie rozpoczynam 4 cykl staranek!

nikiforka
oby @ przyszła u Ciebie 9-ego , bo najgorsze to czekanie na nią skoro wiadomo ,że i tak ma przyjść. no i życzę żeby leczenie przyniosło szybkie efekty;-)
 
Ostatnia edycja:
hej martilla-tak myslalam...niestety.Ja zawsze jak zaczyna mi sie @ (najczesciej plamieniem)ludze sie jeszcze ze to wcale nie @, ale najczesciej to wlasnie to.zreszta jak juz dojdzie do tego ze bede w ciazy to wole takich rzeczy nie widziec bo balabym sie ze plamienie to cos niedobrego i tylko niepotrzebnie bym sie denerwowala.Ostatno tez tak mialam ze jakas iskierka sie we mnie tlila ,szczegolnie ze po raz pierwszy temperatura w dniu tego plamienia wynosila 37.Poza tym cykl byl bardzo krotki bo tez jakos 24 dni.Podobnie jak ty mialam wczesna owulacje czyli ff wyznaczyl ci ja chyba dobrze.
Mierz nadal grzecznie temperature.Moze tym razem elektronicznym bo naprawde wygodniej i krocej.Najlepsze w tym jest to ze daje znac kiedy pomiar sie skonczyl.Sa specjalne termometry owulacyjne ale ja nie narzekam i mam zwyczajny.
dobra strona tego ze jestes juz w trakcie @ to to,ze szybciej zaczniesz nowy cykl.Wlasciwie juz go zaczelas.
 
eijf
mierzę już dzielnie elektronicznym (w końcu!!!:-) ), rano jak zadzwonił budzik na 7 to mąż przyleciał z termometrem heh ja nigdy nie zaczynałam okresu plamieniami, może ze 2-3 razy w życiu łącznie z tym cyklem więc dla mnie to było coś w sumie nowego, ale tak jak czułam rozkręci się no i się rozkręciło . w każdym razie masz rację wcześniej zacznę kolejne starania. a ta owu to chyba jednak nie byla u mnie w 15dc tylko 12. ale teraz to już popij wodą , wszystko mi jedno kiedy była, najważniejsze kiedy teraz będzie;-)
 
eijf
mierzę już dzielnie elektronicznym (w końcu!!!:-) ), rano jak zadzwonił budzik na 7 to mąż przyleciał z termometrem heh ja nigdy nie zaczynałam okresu plamieniami, może ze 2-3 razy w życiu łącznie z tym cyklem więc dla mnie to było coś w sumie nowego, ale tak jak czułam rozkręci się no i się rozkręciło . w każdym razie masz rację wcześniej zacznę kolejne starania. a ta owu to chyba jednak nie byla u mnie w 15dc tylko 12. ale teraz to już popij wodą , wszystko mi jedno kiedy była, najważniejsze kiedy teraz będzie;-)
Fajnie ze maz cie wspiera!Moj lezy kolo lozka tak zebym nie musiala wstawac.Termometr lezy oczywiscie bo moj chlopak to juz na lozku:).No nic,zobaczymy jak bedzie.Ja nie nastawiam sie znow na wczesna owu (zazwyczaj mialam pozniej).Na razie nie wskazuje na to ani sluz,ani testy owu...Troche czuje jajnik i dlatego myslalam ze to juz to.Jakby nie bylo starania rozpoczete a ja nie moge doczekac sie na wizyte u lekarza!Najlepiej byloby gdyby od razu cos dal ale pewnie nie ma tak dobrze i bede musiala robic inne badania.Oby to szybko poszlo,ale wiadomo to nie wizyta prywatna w pl a normalna w nl.
 
Czesc dziewczynki:tak:

.Chyba nie powinnam sie ludzic ze w tym cyklu sie powiedzie:-(
p.s. aha,pytalas gdzie mieszkalam w be a wiec w brasschaat.wiesz gdzie to?

Nie mysl tak ze sie nie uda, ale napewno po wizycie lekarza bedziesz pewniejsza
:sorry2:, trzymam kciuki;-)

A Brasschaat wiem gdzie jest mam tam przyjaciolke:tak: no i moja siostra mieszka na granicy z Schoten:tak: zreszta to jakies 16 km ode mnie:tak:

Witam !
melduję,że @ w pełni! jak mnie wczoraj nic nie bolało tak dziś boli ,że ledwo żyję:-( tempka w dół więc oficjalnie rozpoczynam 4 cykl staranek!

Dziewczyny u mnie cudow tez w tym miesiacu nie bedzie tempka dzis spadla pod linie i tego na termometr juz zwalic nie moge:sorry2: mierzylam tez rteciowym i to samo:-:)-:)-( takze ja tez majoweczka nie bede:-( obysmy razem w czerwcu zostaly:tak:

Dobra dziewczynki zycze Wam milej niedzieli i wogole owocnego tygodnia bo mnie nie bedzie zmykam sie pakowac dzisiaj wyjezdzamy wracam za tydzien;-)

Nie zapomnijcie tu o mnie:sorry2::sorry2::sorry2:.
 
eijf
kochana mój termometr też leży koło łóżka, ale mąż szedł dziś do pracy i wstawał o 7 więc mu mówię wczoraj obudź mnie bo o tej porze mierze tempkę, a on skubaniec wstał wcześniej i jak tylko zadzwonił budzik (ja nie słyszałam heh) to przyleciał mnie obudzić , jak otworzyłam oczy to stał z termometrem i mówi mierz mi tu raz dwa:-) wariat:-)

no własnie powiedz mi ile ty masz tych testów owu? a lekarzem się nie martw, bedzie ok, najważniejsze że udało Ci się szybko do niego dostać !

noukie
nie martw się będziemy pamiętać:-D a Ty staraj się tam na wakacjach jeszcze, nigdy nic nie wiadomo kiedy zajdziesz także nie odpuszczaj staranek:-) miłego wypoczynku!
 
Ostatnia edycja:
reklama
noukie-nie zapomnimy,na pewno!a przynajmniej ja obiecuje.Cos za szybko ci ta temperatura runela bo to dopiero 6dpo_Obserwuj nadal bo to jeszcze o niczym nie swiadczy.Zobaczymy co bedzie sie dzialo jutro.Mierz dzielnie do konca.milego pobytu w miejscu gdzie bedziesz.

martilla-to fajnie.Ta temperatura na samym pocz w sumie nie jest chyba az tak wazna.Tzn takie wrazenie odnosze.Mysle ze najwazniejsza jest na kilka dni przed owu i po niej az do samego konca.aha testow w opakowaniu jest 5 (zazwyczaj jest tyle).Ja zaczelam je dosyc wczesnie robic tak wiec pewnie bede potrzebowala druga paczke...juz mnie ta ciaza kosztuje a jeszcze jej nie ma.co bedzie potem?Bo sam wozek to juz niezly wydatek.szczegolnie ten moj wypatrzony...a co do lekarza to rzeczywiscie szybko jak na nl.ale to dlatego ze podzwonialm po 2 szpitalach

a ja zmykam sie jakos przyszykowac bo jade dzis na urodziny a dalej w pizamie latam...Oczywiscie zagladac bede
 
Do góry