reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf
myślę,że ten jajkowaty bym zauważyła, chyba nie da się przeoczyć , ale pisząc ,że nie zauważyłam miałam na myśli ,że może był tylko tam w środku i ja go po prostu nie widziałam:-)
aha , jeśli chodzi o termometr to od nowego cyklu chciałam mierzyć już elektronicznym więc od jutra zaczynam i całe szczęście , bo na tym rtęciowym długo bym nie pociągneła
No i dobrze.sprobuj elektronicznym to przynajmniej bedzie "pipczal' jak zakonczy mierzenie.Co do sluzu to masz racje.czasem go nie widac choc on tam jest.Ja mam wkladki albo sprawdzam dokladnie papier (boze co za intymne rzeczy i detale tu wypisujemy ale trudno)i pomylic go z innym raczej sie nie da.U mnie tez sie nie "przelewa" ale zdolalam go zauwazyc przez dwa dni.A wiesiolek lykasz?moze pomoc i nie powinien zaszkodzic.Siemie lniane tez jest dobre ale smaa nie stosuje.
 
reklama
eijf
Tak wiesiołek brałam pierwszy raz w tym cyklu. Może po jednym razie nie ma aż tak widocznych rezultatów i właśnie się zastanawiałam nawet nad tym czy już od dziś powinnam brać kolejne opakowanie czy od jutra? Któraś z dziewczyn mówiła, że plamienie to jeszcze nie @ więc nawet nie mam kolejnego wykresu na FF.
A cykl zupełnie mnie zaskoczył , takiego krótkiego to chyba w życiu nie miałam
 
Zamowilam ten termometr na allegro:tak: i rodzinka ma mi wyslac:-) Wogole jestem troche zla na te termometry bo nie tylko ten moj do kitu ale i malemu kupilam do ucha brauna prawie 50 e dalam i niestety mierzy w zaleznosci od tego jak ten termometr do ucha wlozysz a przy ruchliwym maluszku ktory w nosie ma mierzenie, temperatury wychodza rozne:sorry2: dokoncze cykl tym szajsem i od nowego zaczynam tym nowym:tak:

A M dalej siedzi i pewnie gardlo wydziera na meczu:sorry2:

Moj najkrotszy cykl to 25 ale ja mam zazwyczaj okolo 27 dni.
 
noukie
w pracy też mam taki do ucha dla małego , jest beznadziejny, nawet jak mierzę 4 razy z rzędu za każdym razem pokazuje inny pomiar i też jakiejś znanej firmy tylko nie pamietam jakiej
 
eijf
Tak wiesiołek brałam pierwszy raz w tym cyklu. Może po jednym razie nie ma aż tak widocznych rezultatów i właśnie się zastanawiałam nawet nad tym czy już od dziś powinnam brać kolejne opakowanie czy od jutra? Któraś z dziewczyn mówiła, że plamienie to jeszcze nie @ więc nawet nie mam kolejnego wykresu na FF.
A cykl zupełnie mnie zaskoczył , takiego krótkiego to chyba w życiu nie miałam
jak juz mowilam mnie ten krotki cykl rowniez zaskoczyl w tym mc bo wczesniej kazdy mial po 27-28 ale tym razem owu przyszla w 11dc wiec dlatego.Rowniez mialam plamienie pierwszego dnia i wiesiolek zaczelam lykac od nastepnego kiedy @ sie rozkrecila.To chyba nie ma znaczenia wiec mozesz poczekac i zobaczyc co jutro.Rzeczywiscie rezultat byl u mnie lepszy w 2 i 3 mc.
 
jak juz mowilam mnie ten krotki cykl rowniez zaskoczyl w tym mc bo wczesniej kazdy mial po 27-28 ale tym razem owu przyszla w 11dc wiec dlatego.Rowniez mialam plamienie pierwszego dnia i wiesiolek zaczelam lykac od nastepnego kiedy @ sie rozkrecila.To chyba nie ma znaczenia wiec mozesz poczekac i zobaczyc co jutro.Rzeczywiscie rezultat byl u mnie lepszy w 2 i 3 mc.

Ja jeszcze wiesiolka nie stosowalam choc mam ochote na to siemie ale zauwazylam np u siebie ze wiecej sluzu mam kiedy wiecej jest przytulanek:sorry2: jak miernie w miesiacu z przytualnkami to i tego sluzu jak na lekarstwo a jak ochota wzrasta to i sluzu wiecej:zawstydzona/y:
 
jak juz mowilam mnie ten krotki cykl rowniez zaskoczyl w tym mc bo wczesniej kazdy mial po 27-28 ale tym razem owu przyszla w 11dc wiec dlatego.Rowniez mialam plamienie pierwszego dnia i wiesiolek zaczelam lykac od nastepnego kiedy @ sie rozkrecila.To chyba nie ma znaczenia wiec mozesz poczekac i zobaczyc co jutro.Rzeczywiscie rezultat byl u mnie lepszy w 2 i 3 mc.
Tak właśnie zrobię , zaczekam aż się rozkręci @ i zacznę brać.
Będę uciekać, strasznie mnie głowa boli. ale nie wykluczone ,że jeszcze zjarze;-)
Więc dobrej nocki życzę jeśli mi się jednak nie uda wpaść do was na chwilę :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze wiesiolka nie stosowalam choc mam ochote na to siemie ale zauwazylam np u siebie ze wiecej sluzu mam kiedy wiecej jest przytulanek:sorry2: jak miernie w miesiacu z przytualnkami to i tego sluzu jak na lekarstwo a jak ochota wzrasta to i sluzu wiecej:zawstydzona/y:
pojecia nie mam czy ma to cos z tym wspolnego?Wiesiolek w kazdym razie nie zaszkodzi,wplywa tez pozytywnie na inne rzeczy;stosuje sie go w lecznictwie i kosmetyce.No a nam pomaga jesli mamy problemy z iloscia i jakoscia sluzu.Lyka sie go od pierwszego dnia cyklu do owulacji.U mnie na poczatku cienko bylo ze sluzem (moze dlatego ze dopiero odstawilam tabletki) a teraz sie poprawilo pod tym wzgledem.
 
reklama
pojecia nie mam czy ma to cos z tym wspolnego?.

Wiesz co ja sama nie wiem czy to cos ma z tym wspolnego:-D tak sobie to ostatnio przyuwazylam od kiedy sie staramy o dzidzie i przytulanek jest wiecej to tego sluzu mam tez wiecej a nie lykam wiesiolka;-) no i wiem wlasnie ze ma duzo dobrego pewnie tez sie zaopatrze;-)

Marti spij dobrze ja jeszcze poczekam az M wroci musze go pocieszyc bo wlasnie sprawdzalam na necie ze jego duzyna przegrala 0:2
 
Ostatnia edycja:
Do góry