reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
jajniki bolały mnie rano, potem czułam się jak na @ i tak własnie bolał mnie brzuch i tak nawet myślałam co jest grane pewnie dostanę @ , poszłam do łazienki i patrze jest! a teraz mnie już tak nie boli tylko tak niżej, bardzo nisko

ja miałam ostatnio taki dziwny cykl i plamienie okołoowulacyjne u ciebie tez tak moze byc bo wychodzi tak z temperatur,
możemy tak naprawde gdybac czy owulka była 12 czy nie było jej wcale, bo po temperaturach na owulke to mi nie pasuje bo są za niskie, z drugiej strony mogą być też zaburzone... ale znowu mówisz ze cie boli w dole brzucha to chyba na @ normalną...
mnie bolały tylko jajniki po dwóch stronach i plamnienie nie było jak @ tylko takie brązowe ze sluzem, i śluz z nitka krwi ale normalnej @ wtedy nie bylo...
ehhh ale namieszałam:-p
w każdym bądź razie mierz dalej temke, obserwuj sluzy i te inne objawy...
 
Ostatnia edycja:
mellisa, noukie
nie ma co gdybać , tempka chociaż niska to spadła dziś poniżej lini i przyszła @ chociaż tego nie dużo na pewno się rozkręci. tak czy siak 4 cykl staranek rozpoczęty.
tylko teraz mam pytanie, zakładając ,ze dziś 1dc to mam na wykres wpisać tą niską dzisiejszą tempkę tak?

ale mam dzisiaj dzień pełen wrażeń, właśnie się dowiedziałam ze moja przyjaciółka jest w 5tyg ciąży:-) rety a myślałam ,że razem nam sie uda zajść, no nic moze jeszcze ją dogonię :-)

ps. nic mnie juz nie boli, jest mi tylko trochę niedobrze, ale dalej plamię...
 
Ostatnia edycja:
czyli owu faktycznie mogła byc 12dc?
Jesli przyjac, ze masz teraz poczatek @ (ale poki plamienie tylko- to jeszcze nie @) to owulka jak najbardziej w 12dc i masz tam nawet cos w rodzaju "ovulation dip"-tak jak i ja mam za kazdym razem-w dniu owulacji temperatura spada do nanizszego poziomu.Ale te temperatury w lutealnej stanowczo za niskie i moze rzeczywiscie dopiero teraz owulacja :blink: I moze sie okazac, ze najplodniejszy sluz bedzie wlasnie w czasie krwawienia....

mellisa, noukie
tylko teraz mam pytanie, zakładając ,ze dziś 1dc to mam na wykres wpisać tą niską dzisiejszą tempkę tak?

ps. nic mnie juz nie boli, jest mi tylko trochę niedobrze, ale dalej plamię...
FF samo ci utworzy nowy wykres, ale gdy zaznaczysz krwawienie, a nie plamienie
 
hope
dzięki za odpowiedź, tak się zastanawiam jak tu się teraz przytulać w takim wypadku albo czy to może jednak już fasola i po prostu plamię, ale pewnie to @ więc już chyba nie ma co roztrząsać
 
Moze i fasola, ale jesli to bedzie nadal tylko plamienie to powinnas jeszcze sie postarac, by pozniej nie przeoczyc owulacji.A cykle masz w miare regularne?
Teraz mi wpadlo w oko, ze dzis tez masz cs w rodzaju ovulation dip. A masz dodatkowo jakis sluz?
 
ostatnie 3 tak , co 29-30 dni, wcześniej szalały ale jakoś się uspokoiło , chyba muszę mojego psychicznie nastawić na staranka z towarzystwem plamienia;-)
 
reklama
no rozumiem, ale teraz nie wiem czy to możliwe żeby owu była tak późno? i druga sprawa nie wiem czy mogę zacząć brać wiesiołek... zgłupiałam totalnie.

plamienie zaczęło się jakieś 2,5 godziny temu i jest takie niewielkie ,że spokojnie wystarczyłaby mi wkładka, druga sprawa z czystej ciekawości zrobiłam test owu. od 11dc wychodziły co prawda negatywne , ale była dobrze widoczna druga kreseczka, a ten dzisiejszy nic, ani śladu drugiej kreski.
 
Ostatnia edycja:
Do góry