reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej dziewczyny,
ja tez juz wszystko posprzątałam i siadłam troche odpocząć bo wieczorem jeszcze do pracy :baffled:

noukie
no mówię ,że nastawiam się na @ , jeszcze mnie przeczucie w tej kwestii nie zawiodło ;-)
a co do mojego termometru i mierzeniu na śpiocha rano to się juz nie wypowiadam:-D

marilla mnie jeszcze zastanawia gdzie mierzysz tempke? w ustach?
 
reklama
tak powinna być 4.09 tylko zauważyłam ,że wcześniej cykle miałam nieregularne, a odkąd się staramy są co 29-30 dni prawie jak w zegarku , więc zakładam że tak będzie i tym razem:-)
dzięki za trzymanie kciuków;-) ja za nas wszystkie trzymam, szkoda ,że mam tylko dwa;-)

Nie dziekuje ;-) jak tomowia zeby nei zapeszyc. Masz racje 2 kciuki to malo ale w grupie sila :tak: wszystkie bedziemy trzymac to niebawem Nam wszystkim uda sie wyzbyc @, a cieszyc sie obecnoscia fasolek:-)
 
bo wygląd śluzu w poprzednim cyklu nie wskazywał na owulacje :(
a jaki byl ten sluz?

Poki nie ma @ jest szansa Dziewczyny ;-)
.
U mnie wlasnie sie pojawila @ Koniec jakichkolwiek zludzen.
chodzi o to ,że @ powinna być 27-28.08 a gin stwiedziła dni płodne 25.08 czyli to nie trzyma się kupy ,cykle mam 28 dni, a jak narazie @ nie ma więc czekam ,test I krecha
Czyli Ci sie wydluzyl cykl i mze nawet jestes przed owulacja. Mialas juz plodny sluz?
 
mellisa
tak w ustach.

wiadomość z ostatniej chwili-dostałam @ przed chwilą :-( kurna prawie jak na zawołanie! nie jestem zawiedziona ,że przyszła . Zastanawiam się tylko dlaczego w 24dc????
czyli owu faktycznie mogła byc 12dc?
 
Ostatnia edycja:
mellisa
tak w ustach.

wiadomość z ostatniej chwili-dostałam @ przed chwilą :-( kurna prawie jak na zawołanie! nie jestem zawiedziona ,że przyszła . Zastanawiam się tylko dlaczego w 24dc????

:-:)-:)-:)-( pewnie owulka byla jednak 12:sorry2:

Wiecie co jak ja mam juz dostac tej @ to niech mnie zaskoczy i niech przylezie szybko ale umarlabym chyba jakby mi sie spozniala kilka dni i wtedy przylazla:(
 
Ostatnia edycja:
U mnie wlasnie sie pojawila @ Koniec jakichkolwiek zludzen.

wiadomość z ostatniej chwili-dostałam @ przed chwilą :-( kurna prawie jak na zawołanie! nie jestem zawiedziona ,że przyszła . Zastanawiam się tylko dlaczego w 24dc????
czyli owu faktycznie mogła byc 12dc?
Szkoda wielka :-( ale nowy cykl to nowa nadzieja, oby nowe cykle byly dla Was bardziej owocne, trzymam mocno kciuki aby to byla ostatnia @ w najblizszych 9 miesiacach;-)
:-:)-:)-:)-( pewnie owulka byla jednak 12:sorry2:
Zgadzam sie z Noukie, mozliwe ze owolka psikusa zrobila i pojawila sie 12dc
 
reklama
Do góry