reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mellisa
tak w ustach.

wiadomość z ostatniej chwili-dostałam @ przed chwilą :-( kurna prawie jak na zawołanie! nie jestem zawiedziona ,że przyszła . Zastanawiam się tylko dlaczego w 24dc????
czyli owu faktycznie mogła byc 12dc?

tak chyba jednak ta owulka była 12, przykro mi że małpa przylazła:-(

własnie jeżeli chodzi o pomiar w ustach to z mojego doświadczenia co prawda krótkiego:-p i z tego co czytałam- pomiar w ustach u niektórych osób moze być zaburzony... nie wiem jak ty ale ja czasmi śpie z otwartą buzia nie zawsze ale czasami sie to zdarza nie całą noc ale np nad ranem i wtedy temperatura w ustach sie wychładza, czesto tez zdaza sie ze nie mierzymy w tym samym miejscu lub nie dotykamy termomertem śluzówki...ja to sprawdziałm na sobie i jeden cykl mierzyłam w ustach i w pochwie i była widoczna róznica...
u ciebie po tym wykresie rzeczywiscie trudno jest określić kiedy owulka była....
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja to mam pecha, znowu test kupiłam na kilka dni przed spodziewaną @, w zeszłym miesiacu zrobiłam rano, a dosłownie chwilę później dostałam @. w tym miesiącu kupiłam i dziś pomyślałam że skoro jutro 10dpo to może zaryzykuję i zrobię i masz ci los @ przylazła zanim doczekałam jutra...
 
tak chyba jednak ta owulka była 12, przykro mi że małpa przylazła:-(

własnie jeżeli chodzi o pomiar w ustach to z mojego doświadczenia co prawda krótkiego:-p i z tego co czytałam- pomiar w ustach u niektórych osób moze być zaburzony... nie wiem jak ty ale ja czasmi śpie z otwartą buzia nie zawsze ale czasami sie to zdarza nie całą noc ale np nad ranem i wtedy temperatura w ustach sie wychładza, czesto tez zdaza sie ze nie mierzymy w tym samym miejscu lub nie dotykamy termomertem śluzówki...ja to sprawdziałm na sobie i jeden cykl mierzyłam w ustach i w pochwie i była widoczna róznica...
wiem ,ze lepiej mierzyć w pochwie, ale rano jestem tak nie przytomna ,ze pozostanę przy mierzeniu w ustach , bo jeszcze sobie krzywdę tym termometrem zrobię :-D;-)
 
tak chyba jednak ta owulka była 12, przykro mi że małpa przylazła:-(

własnie jeżeli chodzi o pomiar w ustach to z mojego doświadczenia co prawda krótkiego:-p i z tego co czytałam- pomiar w ustach u niektórych osób moze być zaburzony... nie wiem jak ty ale ja czasmi śpie z otwartą buzia nie zawsze ale czasami sie to zdarza nie całą noc ale np nad ranem i wtedy temperatura w ustach sie wychładza, czesto tez zdaza sie ze nie mierzymy w tym samym miejscu lub nie dotykamy termomertem śluzówki...ja to sprawdziałm na sobie i jeden cykl mierzyłam w ustach i w pochwie i była widoczna róznica...

Ja tez w ustach mierze:sorry2: i ja wiem ze do cholery dorosla kobitka jestem i takie rzeczy powinny byc dla mnie naturalne ale ja sie do innego sposobu mierzenia nie moge przekonac:sorry2::zawstydzona/y::sorry2::zawstydzona/y:
 
wiem ,ze lepiej mierzyć w pochwie, ale rano jestem tak nie przytomna ,ze pozostanę przy mierzeniu w ustach , bo jeszcze sobie krzywdę tym termometrem zrobię :-D;-)

ja też jestem rano nieprzytomna;-):-p hehe ale ten termometr tak szybko mierzy ze ledwo co zdąże go włożyc to juz trzeba go wyciągać :shocked2::-pwiec nie da rady z nim zasnąć :tak:

Ja tez w ustach mierze:sorry2: i ja wiem ze do cholery dorosla kobitka jestem i takie rzeczy powinny byc dla mnie naturalne ale ja sie do innego sposobu mierzenia nie moge przekonac:sorry2::zawstydzona/y::sorry2::zawstydzona/y:

ehhh wiem co myślisz...ja też kiedyś nawet bym nie pomyslała żeby tam sobie wkładać termometr:sorry2: ale spróbowałam i już sie przyzwyczaiłam :cool2: nie jet tak żle jak myslałam ze będzie:tak:
 
na razie zaznaczam na FF ,że to plamienie bo póki co faktycznie tego nie dużo.

mellisa
ja rano jestem w stanie zasnąć nawet z termometrem w ... no wiesz gdzie:-D
 
ehhh wiem co myślisz...ja też kiedyś nawet bym nie pomyslała żeby tam sobie wkładać termometr:sorry2: ale spróbowałam i już sie przyzwyczaiłam :cool2: nie jet tak żle jak myslałam ze będzie:tak:

Mellisa no wlasnie:-D czyli wiesz o co mi chodzi:-) ale ja mowie to teraz ( w drugim cyklu mierzenia) teraz nie ale nie wiem co bedzie za pol roku:dry: moze powiem ale glupia bylam ze sie tak wzbranialam:-D:-D:-D
 
a może ty masz plamienie okułoowulacyjne:confused: boli cie podbrzusze jak na @ ? czy jajniki ?

jajniki bolały mnie rano, potem czułam się jak na @ i tak własnie bolał mnie brzuch i tak nawet myślałam co jest grane pewnie dostanę @ , poszłam do łazienki i patrze jest! a teraz mnie już tak nie boli tylko tak niżej, bardzo nisko
 
reklama
Do góry