reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam serdecznie

Chciałabym się dołączyć do Waszej grupy. Uzgodniliśmy z M., że czas najwyższy na drugie dziecko :). Wczoraj wyjęłam krążek i zaczynamy starania o córeczkę :) Czekam zatem na @ i mam oczywiście nadzieję, żę będzie to ostatnia @ przez najbliższe kilka miesięcy :DDD.

Jak widać z suwaczka mam rezolutnego trzylatka :D I powiem szczerze, że się troszkę boję tych ponownych pieluch, kolek, nocnego wstawania, bujania, noszenia, ząbkowania, itp itd Bo już mi tak trochę ...hmmm wygodnie :p
Witam :-) i zycze owocnych staranek ;-)

Cześć dziewczyny,przepraszam,że nic nie pisalam.Miałam wczoraj zrobić test ale przyszła @ :-(( Problem tylko, że gdy dziś wieczorem sprawdzilam podpaskę...suprise- czysta. A przecież rozpoczeło się normalnie- dość obficie, z bólem brzucha....normalnie @ trwa jakieś 6 dni...ZGŁUPIAŁAM!!:szok:

A moze to jednak nie @ tylko fasolka... trzymam kciuki:tak:

A ja nie wiem co myślec @ powinna być 27-28 dziś test negatywny,ale tempka w góre:confused: może faktycznie jak mówiła gin dni płodne były ok 25 (dobrze,że były przytulaki :-))i dziś skok po owulacji no nic zobaczymy co z tego bedzie ;-)
Witajcie. Niestety mialam racje. Temperatura poleciala w dol i czekam na @....
Mimo to zrobilam test i oczywiscie jedna krecha.

Poki nie ma @ jest szansa Dziewczyny ;-)

pati
szkoda, ale tak jak mówi Eijf na dziewczynkę trudniej, powodzenia w kolejnym cyklu!

hope
Tobie również życzę powodzenia!

u mnie też tempka w dół i gdybym miała sugerować się samą tempką to można powiedzieć, że nam też się nie udało ... aha mam wyniki męża, co prawda lekarz ich jeszcze nie widział , ale na moje oko jest wszystko w jak najlepszym porządku! czyli przyczyna może tkwić u mnie...

Napewno wszystko bedzie dobrze, moze tym razem pojawi sie fasolka :-)

A ja sie zle czuje dzisiaj cos mnei glowa boli i dalej jeden jajnik ale mniej niz ostatnio pisalam. Pozatym za oknem halasuja bo styropian klada, a do tego strasznei spiaca jestem.
 
reklama
skoro gin tak mowila to moze i racja.25.07 czy 27.08 bo jesli to drugie to sobie troche poczekasz na testowanie?a jak dlugie masz fazy lutelane?czasem owu lubie sie przesuwac.nie warto slepo wierzyc ze bedzie tego i tego dnia.ja zazwyczaj mialam 27-28dniowe cykle a w ostatnim tylko 24.owu przyszla wczesniej.tez potwierdzone przez gina(oraz testy owu i temperature ,aha i sluz tez)
p.s.szkoda ze nie masz wykresu temperatur tak bysmy go widzialy.to bardzo upraszcza czytajacym bo nie musza w kolko pytac w ktorym dniu cyklu jestes,jak temp.jest bardzo czytelne
chodzi o to ,że @ powinna być 27-28.08 a gin stwiedziła dni płodne 25.08 czyli to nie trzyma się kupy ,cykle mam 28 dni, a jak narazie @ nie ma więc czekam ,test I krecha
 
ren
może na zmiane pogody tak masz? u mnie leje, zawsze jak jest taka zmiana (wczoraj słońce dzisiaj deszcz) to zasypiam na stojąco , ale dziś jakoś nie aż jestem w szoku. Posprzątałam trochę, wstawiłam już drugą pralkę prania , pozmieniałam pościel i już jestem cała mokra i boli mnie brzuch z tego wszystkiego na dole ... chyba muszę odsapnąć.

katia
no faktycznie dziwne to jakieś, może cykl się wydłuży?
 
ren
może na zmiane pogody tak masz? u mnie leje, zawsze jak jest taka zmiana (wczoraj słońce dzisiaj deszcz) to zasypiam na stojąco , ale dziś jakoś nie aż jestem w szoku. Posprzątałam trochę, wstawiłam już drugą pralkę prania , pozmieniałam pościel i już jestem cała mokra i boli mnie brzuch z tego wszystkiego na dole ... chyba muszę odsapnąć.

katia
no faktycznie dziwne to jakieś, może cykl się wydłuży?

A calkiem mozliwe bo wczoraj bylo upalnie, dzis rano sloneczko, niedawno popadal deszcz wraz z zapowidzia burzy ktora poszla bokiem, a teraz znowu troche slonka ale juz takie slabe.
Ja tylko usunelam styropian ktory sie nasypal do mieszkania :-p moze pozniej dostane weny do sprzatania wiekszego:cool2:.
 
Marti popatrzylam sobie na ten Twoj wykres i tak mysle ze moze jednak byla owu 12 dc:sorry2: i teraz spada tempka na @:dry::confused: oby nie:sorry2: albo masz poprostu taki termometr jak ja:-D:cool2:
 
ren
ja już dziś nie sprzątam o co to to nie:-)

noukie
no mówię ,że nastawiam się na @ , jeszcze mnie przeczucie w tej kwestii nie zawiodło ;-)
a co do mojego termometru i mierzeniu na śpiocha rano to się juz nie wypowiadam:-D
 
ren
ja już dziś nie sprzątam o co to to nie:-)

noukie
no mówię ,że nastawiam się na @ , jeszcze mnie przeczucie w tej kwestii nie zawiodło ;-)

Ja zazwyczaj sprzatam do poludnia, ale czasami najdzie mnie wena i popoludniu ;-), a odnosnie Twojego nastawienia sie na @ to zycze milego rozczarowania...;-):blink:
 
Ja zazwyczaj sprzatam do poludnia, ale czasami najdzie mnie wena i popoludniu ;-), a odnosnie Twojego nastawienia sie na @ to zycze milego rozczarowania...;-):blink:
a nie dziękuję na wszelki wypadek żeby nie zapeszyć hehe :-)
ale brzuch już mnie boli jak na @ ... coś za wcześnie chyba , ale jak już ma przyjść to niech się nie ociąga małpa wredna:-)
 
a nie dziękuję na wszelki wypadek żeby nie zapeszyć hehe :-)
ale brzuch już mnie boli jak na @ ... coś za wcześnie chyba , ale jak już ma przyjść to niech się nie ociąga małpa wredna:-)

Z suwaczka widze ze @ powinna byc za 6 dni tak? To moze niech nei przychodzi i ustapi miejsca Fasolce :-) bede mocno trzymac kciuki:tak:
 
reklama
tak powinna być 4.09 tylko zauważyłam ,że wcześniej cykle miałam nieregularne, a odkąd się staramy są co 29-30 dni prawie jak w zegarku , więc zakładam że tak będzie i tym razem:-)
dzięki za trzymanie kciuków;-) ja za nas wszystkie trzymam, szkoda ,że mam tylko dwa;-)
 
Do góry