reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hope- ile masz lat jesli moge spytac?

.
skonczone niedawno 33

Witam...

Dziewczyny, a Wy na prawdę wstrzymujecie przytulańska zanim przyjdzie godzina zero... :szok:?
U mnie tak sie nie da, a nie chce tez dodatkowo meza stresowac. A ze miewam i bardzo dlugie cykle, to i pozniej (wtedy kiedy powinnismy) mamy mniej zapalu, a w tym miesiacu to ja musialam mojego meza zmolestowac ;-)

ja dziś też mam wolne i nic jeszcze w domu nie zrobiłam tylko też siedzę na forum, generalnie chyba jestem uzależniona od kompa:tak:
Witaj w klubie :-):-):-)

powiem Ci że średnio mi się widzi chodzić w 8-9 miesiacu ciaży w lato, to musi być masakra... wolałabym tego uniknąć, ale jak tak mi wypadnie to trudno jakoś to przezyję:-)
A ja mieszkam w upalnym kraju i rodzilam wczesnym popoludniem pod koniec lipca. Na sali porodowej byla klimatyzacja, a ze mnie i tak lal sie pot...

no to juz, zróbmy listę...

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09

:-D
hope33-oby jutro 29.08

Eijf ja nie zaraziłam:pPPPP:-) owocnych testow zycze mam nadzieje ze komus w koncu sie uda otworzyc watek majowy...ja chyba chcialabym zostac jeszcze raz lipcoweczka.mam dwoch kuzynow braci z lipca-fajne są Raczki:)
A ja nie mam nic przeciwko raczkom, ale byczek bylby chyba lepszy (i predzej :tak:)
 
reklama
hope33 jutro testujesz?????????:-):-):-) nie znam sie za bardzo na wykresach ale Twoj wyglada obiecująco!!! nie trzymaj nas zbyt dlugo w niepewnosci!!!
 
no każdy mam inne zdanie:-D ja bym chciała urodzić na wiosnę ew.początek lata ale co bedzie to bedzie :-) aby było!
Ja zawsze chciałam na wiosnę, albo późną zimą, żeby dziecko miało kilka miesięcy w lecie i mogło dużo skorzystać ze spacerków i słoneczka :tak: no ale te najlepsze miesiące dla mnie przeminęły właśnie, najbliższy termin to czerwiec. I teraz już mi nie zależy, niech będzie choćby i listopad, wązne żeby w przeciągu kilku najbliższych miesięcy się udało...
A chciałam wczesną wiosną, bo lekarze mówią, że to najlepsza pora - chodzi nie tylko o miesiąc narodzin ale też o czas poczęcia dziecka... matki są latem lepiej odżywione, więcej witamin jest dostępnych w świeżych owocach i warzywach, a dziecko które w pierwszych miesiącach życia może być na dworze wzmacnia kości (wit. D), podobno też ludzie urodzeni jesienią i wczesną zimą mają większe skłonności do zapadania na depresję (hihi to ja też bo w grudnia :-)) takie badania sobie kiedyś czytałam.
no to juz, zróbmy listę...

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09

:-D
ojej jak macie fajnie :-D ja to jeszcze mam ponad tydzień do dni płodnych...na razie @...
Eijf ja nie zaraziłam:pPPPP:-) owocnych testow zycze mam nadzieje ze komus w koncu sie uda otworzyc watek majowy...ja chyba chcialabym zostac jeszcze raz lipcoweczka.mam dwoch kuzynow braci z lipca-fajne są Raczki:)
a mi wszystko jedno jaki znak zodiaku bo nie wierzę w te wszystkie horoskopy :-p:cool2:
 
dziewczyny mi już na prawdę wszystko jedno kiedy się urodzi mimo ,że tak chciałam na wiosnę i może przez to ,że tak chciałam to się jednak nie udało , ale teraz najważniejsze żeby zdecydowało się to dzieciatko do mnie przyjść:-)

a czemu tam na liście testujący są obok mnie znaki zapytania? testuję 4.09 jeśli się @ nie zjawi, własnie byłam w sklepie i mam test, ale jakiś taki mierny chyba więc to nie bedzie jedyny jaki zrobie:-)

hope
rzeczywiście tempka obiecująca, trzymam kciuki!

muszę wam powiedzieć,że czuję się jak na @ ... plecy pobolewają i te moje zmienne humorki (już dziś przerabiałam wszystko od radości, przez wściekłość po łzy) także jak dla mnie to @ będzie na 100%
 
hej mmm
widzę,że nie chce Ci sie czytać :-)
na razie fasolek brak

wrzuce wam coś dla śmiechu
[video=youtube;CQo2FJPLeQk]http://www.youtube.com/watch?v=CQo2FJPLeQk[/video]
 
reklama
no kochana ładnie ładnie, może coś z tego będzie?? :tak:;-) zrobisz test jutro, jeśli @ się nie pojawi??
Tak, ale jesli sie nie pojawi oraz temperatura nie pojdzie ostro w dol.... Ale dla mnie juz sama faza lutealna 12 dni to by bylo mile uczucie, a nie 10-11 dni jak do tej pory.....
Wszystkim trzymajacym kciuki-dziekuje!
 
Do góry