reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Martilla, ale mnie rozwaliłaś na łopatki!!!:tak:
Ja poprosze takiego Jednego!!!! Malutkiego!!!:-D

bierz którego chcesz:-D
skąd pesymizm? nie wiem, czuję że się nie udało ... poza tym staranka nie były jakieś mocno intensywne, ale co ma być to będzie

nie martwię ię , tylko myśle jak długo M da się jeszcze wykorzystywać

oj może nie będzie taki:-) i jeszcze kilka dni pociągnie;-)
 
reklama
Czesc Wam mniej wiecej nadrobilam posty :-) wiec hurtem odpisze ;-)

Hej dziewczynki:)

U mnie wczoraj późnym wieczorem przylazła ta cholerna @ więc dziś zaczynam kolejny cykl... Już 5...

Mam dość... Powoli spadam w czarną rozpacz... Cho zdziwiłam bo jakoś tak spokojnie przyjęłam tą @... Nawet już nie mam siły płakać. No cóż może w tym cyklu się uda...

@ przylazła...zaczynamy 5 cykl sataranek, ale tak sobie pomyślałam, że w sumie nie jest tak żle- w ciągu tych 5 cykli wiem na 100%, że jeden cykl był bezowulacyjny, w jednym owulkę przegapiliśmy a w pierwszym starania w ogóle nie były jakoś specjalnie intensywne. czyli zaczynamy dopiero 2 cykl bardzo intensywnych starań...;-);-)

Szkoda ze jednak przylazly te wstretne maply, ale nowy cykl staranek napewno bedzie owocny, bede trzymac za Was kciuki :tak::tak:

Hejka tylko tyle: nie wiem co za dzien czy plodny czy nie, ale mam tyle sluzu ze dla wojska by starczylo :-D
A co u Was??
Oj to dzialajcie dzialajcie;-)

Jedziemy na Corfu wygrzac sie troche i bateryjki podladowac przed kolejnymi starankami :))
A co do tempki to ja nie mierze:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jeszcze nie mierze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Milego wypoczynku!!:-):-)

pati1159 maz sie poprostu martwi, ale chyba masz racje neiwiele da odlozenie staranek

cześć dziewczyny
u mnie chyba owulacja nigdy w życiu tyle śluzu nie miałam
Dobrze ze ostatnio dzialacie to duze szanse teraz macie :tak: i mecz jeszcze meza ;-)
;-) witam i ja równiez zaczynam nowy już n-ty cykl starań.
Rano doznałam szoku bo mój M sam nie może doczekac się nocy:szok:, ale to tylko wstęp do gry na poprawę żołnierzyków przed decydującą grą:-D:cool2:
witam i zycze owocnych staranek:tak:

A mnei wczoraj na wieczor i w nocy lewy jajnik bolal/kul mocno, czy to moze byc owulka dzis 9 dc:confused:

A tak ogolnie to trzeba myslec pozytywnie bo to pomaga:blink:
 
mmm-ten sluz co przypomina jajko jest podobno na kilka dni przed owu a potem sie rozrzedza,staje sie wodnisty ale to nadal sluz plodny.az do momentu kiedy ci skoczy temperatura i zobaczysz znow nieplodny czyli gesty,kleisty i zabielony (taki jaki wlasnie ja mam teraz:))

mnie zaczyna bolec podbrzusze i jajnik.cos tam sie chyba szykuje.zakupilam testy owu i zrobie pozniej choc to baardzo wczesnie.
 
spodobało mi się to wstawianie zdjęć heh więc pokażę wam jak wyglądała moja "bestia" jak miała 2 miesiace:-)

Marti slicznosci ja tez mam dwa psiaki:tak:

Dzieki kochana, wypoczywac na pewno bede, bo sloneczko i leniuchowanie to jest to co wszystkie lwy lubia najbardziej, wiesz cos na pewno na ten temat ;-)

Kiciaq milego wypoczynku my tez jedziemy sobie w niedziele:tak:

witam dziewczynki jak tam nastroje ?:tak:
mnie ginek bedzie monitorował w tym cyklu . zreszta tyle mi nagadał że byłam w szoku:szok:

Trzymam kciuki za monitoring:)

no to juz, zróbmy listę...

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09

:-D

Ja jak @ nie przylezie to testowac bede zaraz po powrocie z wakcji czyli

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09
Rudka 16.09
Noukie 7 .09

A u mnie nic ciekawego 4dpo tempka znowu skoczyla wogole gdzies czytalam tylko nie moge sobie przypomniec gdzie to bylo ze skaczace tempki w fazie po owu nie sa sprzymierzencem fasolki:sorry2: wogole sie czuje super wiem ze to za wczesnie ale ja jakos wcale sie na fasolke nie czuje:-:)-:)-(

Zielona Wisienka gdzie sie podziewacie?????
 
Ostatnia edycja:
Noukie-zmienilas termometr? Bo temperaturki masz teraz bardzo ladne :)

Wstawilam na swjoa strone nalozone dwa wykresy: obecny i sadze, ze poprzedni z tego samego jajnika. I jesli poprawic FF, ze owulacja byla wtedy 2 dni wczesniej niz zaznaczyli to mialam faze lutealna 12 dni (tak jak teraz?) i te wykresy (od owulacji) sa do siebie blizniaczo podobne.:angry::baffled: A Wy co o tym myslicie?
Czyli marne szanse, by mnie @ jutro ominela.
 
Ostatnia edycja:
noukie-no co ty?piekny skok,piekne temperatury.tylko pozazdroscic.nie sadze ze to prawda z tymi skaczacymi temperaturami.obejrzyj sobie galerie wykresow ciazowych na ff to sie przekonasz.Wprawdzie za wczesnie by cos powiedziec ale zazdroszcze wykresu.

hope-rzeczywiscie bardzo podobne te wykresy,poza malymi wyjatkami ale to jeszcze nie jest przesadzone.absolutnie nie.

oj jak wam fajnie...

a mnie jajnik boli cholera.tzn wydaje mi sie ze to jajnik.
no i wlasnie:zielona gdzie tu sie podziewasz?wisienka?
 
Witam
U mnie tempka chyba zacznie spadac, tylko przez ta pozna owu zupelnie nie wiem kiedy sie @ spodziewac. Juz w tamtym cyklu mialam foli krotsza chyba 12 czy 13 dni
Jutro czeka mnie wesele kolezanki i mam nadzieje ze @ nie przyjdzie jutro.
 
Witam
U mnie tempka chyba zacznie spadac, tylko przez ta pozna owu zupelnie nie wiem kiedy sie @ spodziewac. Juz w tamtym cyklu mialam foli krotsza chyba 12 czy 13 dni
Jutro czeka mnie wesele kolezanki i mam nadzieje ze @ nie przyjdzie jutro.
ja zauwazylam ze nie wazne kiedy jest owu bo faza lutealna trwa u mnie mniej wiecej tyle samo.U ciebie widze dzis 10dpo wiec troche za wczesnie na @.ile masz zazwyczaj.mysle ze w najgorszym wypadku 12 czyli jesli @ ma sie pojawic to dopiero za 2 moze 4 dni?kurcze nie zwrocilam uwagi na temperature...zaraz to zrobie.Bo przeciez @ nie musi sie w ogole pojawic.nie wychodz z zalozenia ze tak bedzie.
p.s.zobaczylam temperature.dziewczyno o czym ty mowisz!jest super wiec moze juz @ w ogole na jakis czas sie nie pojawi.Oj jak ja wam zazdroszcze w tej fazie!
 
dosyc mocno daje mi sie we znaki jajnik.w kazdym razie mysle ze to jajnik.lewy.kluje i promieniuje.czy pobolewa.nie wiem jak to okreslic
Zrobilam pierwszy test owulacyjny.Wprawdzie jest negatywny ale te druga kreske juz dobrze widac.czuje ze znow bede miala wczesna owulacje.Chyba cykle mi sie skracaja.
 
reklama
biedroneczka
na moje oko jest duża szansa, że @ się nie pojawi:-) pozostaje tylko czekać, testujesz??

eijf
testy owu masz z apteki? bo mi te moje z allegro za każdym razem pokazywały widoczną kreseczkę, ale ani razu nie wyszedł mi pozytywnie także ich nie polecam
 
Ostatnia edycja:
Do góry