reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Martilla, a Ty lada moment i testujesz w przyszłym tygodniu...:szok: ale będą emocje... już to czuję...;-)

Może jakaś nowa lista testujących w najbliższym czasie i z terminami by się rpzydała aby być na bieżąco...:-D
kochana jakie emocje, ja znam wynik mojego testu-jedna wielka tłusta krecha! :dry:
 
a co do wiesiołka to ja też tak brałam 3 razy po 2 więc skoro tak jest napisane na opakowaniu to tak bierz.

martilla dzieki za odpowiedz:tak::-)

ja na początku planowałam ze fajnie byłoby urodzić w lutym albo w marcu no ale to juz dawno mineło...teraz tylko bym chciała urodzic przed wakacjami jeszcze, bo jak nie zdąże to prawdopodobnie nie bedziemy mogli pojechać na ślub siostry męza:baffled: a bardzo bym chciała,
tutaj na szczęscie nie ma tak drastcznych temperatur ani zimą ani latem więc pogoda jest mi obojętna:-p
 
ciekawostka dla staraczek;-)
Dowiedziono naukowo, że zbyt duża ilość seksu zmniejsza szanse na maluszka. Pamiętaj, że nasienie mężczyzny z każdym kolejnym wytryskiem ma mniej plemników. Dlatego nie powinniście kochać się zbyt często. Najlepiej wstrzymajcie się od uprawiania seksu przez 5 dni przed twoim okresem płodnym. Ważne również, abyś przy każdym zbliżeniu przeżywała orgazm. Szczytowanie powoduje skurcze w okolicach pochwy i macicy, co ułatwia plemnikom dotarcie do jajeczka. Zajściu w ciążę sprzyja zatem długa gra wstępna oraz twoje ulubione pieszczoty i pozycje.

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę:blink:
 
skoro mowa o pogodzie i porodach to w moim przypadku juz mi nie zalezy kiedy byleby sie udalo.to pierwsze ale gdybym mogla wybrac to najchetniej chcialabym urodzic albo pod koniec zimy,tak by moc wkroczyuc w piekna wiosenna pogode z malym dzieciatkiem.a pozniej oczywiscie w lato mialoby juz pare mc.Albo ewentualnie na wiosne, z tego samego powodu.Troche mniej usmiecha mi sie rodzic w lecie bo gorac i laz tu z brzuchem a poza tym wtedy szybko zrobiloby sie brzydko i szaro...no ale coz,tego raczej nie moge wybrac
 
ciekawostka dla staraczek;-)
Dowiedziono naukowo, że zbyt duża ilość seksu zmniejsza szanse na maluszka. Pamiętaj, że nasienie mężczyzny z każdym kolejnym wytryskiem ma mniej plemników. Dlatego nie powinniście kochać się zbyt często. Najlepiej wstrzymajcie się od uprawiania seksu przez 5 dni przed twoim okresem płodnym. Ważne również, abyś przy każdym zbliżeniu przeżywała orgazm. Szczytowanie powoduje skurcze w okolicach pochwy i macicy, co ułatwia plemnikom dotarcie do jajeczka. Zajściu w ciążę sprzyja zatem długa gra wstępna oraz twoje ulubione pieszczoty i pozycje.

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę:blink:
a ja juz kilkakrotnie czytalam o najnowszych badaniach ktore temu absolutnie zaprzeczaja i mowia cos zupelnie innego.Nawet wklejalam kiedys link na ten temat.No i komu wierzyc?Chyba najlepiej zdac sie na wlasne potrzeby i myslenie.
 
Dziewczyny, musi się nam wreszcie udać...:szok::-D póki co nikt na forum niezałożył jeszcze wątku.. przyszłe mamy majóweczki 2010:baffled::tak:
.
to kto pierwszy????????:-):cool2:
:baffled:. Ale dużo się o tym naczytałam i nasluchałam... i nie jest to podobno nic przyjemnego...
a ja slyszalam ze zaraz po lparo sporodziewczyn zachodzi w ciaze,wiec moze nie ma co sie bac, w koncu Cel uswieca srodki:)
marzi
ja oczywiście na początku sądziłam ,że zrobić dziecko to hop siup i już (...) ale zaczeliśmy wcześniej (i dzięki Bogu) staranka żeby się wdrożyć w temat hehe a jak się w trakcie okazało,że to wcale nie taka prosta sprawa i mi ten maj przeleci koło nosa...
eh ktora z nas tak nie myslala:) dopiero zycie weryfikuje nasze plany....moze ten maj jeszcze ci nie przelecial skoro jeszcze nie testowalas,wiecej wiary!!!!!
:shocked2:

Martilla, a wiesz co ja tak się ostatnio zastanawialam, ze jakby się udało to przecież chodziłabym z brzuchem tak od pażdziernika/listopada aż do maja... większość miesięcy.. zimne, czarne, ponure... zastanawiam się jakby to było z dojazdami do pracy...? z porannnym wstawaniem? (juz teraz w zimę nie nawidze wstawać) no i czy depresja wówczas nie jest murowana...
z drugiej strony w miesiacach zimowych mnie slonca,swiezych owocow i witaminek....
no to juz, zróbmy listę...

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09

:-D
gdybym jakims cudem nie dostała @:dry: to bede testowac 16.09
a wiec...

Agapas: 31.08. ???
Martilla: 4.09 ???
Marzi55: 10.09
Rudka 16.09

zdaje sobie jednak sprawe ze w tym cyklu bedzie cieszko zafasolkowac,od przedwoczoraj boli mnie brzuch tak jakby na @@@ ale jeszcze duzo za wczesnie,moze to owu...wczoraj mialy byc staranka a o 4 rano obudzilam sie z chorym gardlem....do tego stopnia mnie grypsko rozlozylo ze dzis zrobilam sobie wolne....no i ze stranek wczoraj nici-drugi dzien pod rzad....:shocked2: za to dzis mąż wzial sie za swoją pociagającą smarkule:p ale czy cos z tego bedzie.....
 
rudka-nie ty jedna z tym gardlem.ja tez je zaczelam czuc(kolezanka dzwoni ze tez).nie zeby tragedia ale cos tam drapie wiec od razu strepsils wzielam.nie amm czasu na choroby.jutro mam odebrac moze mojego z imprezy w innym miescie.znacie moj stosunek do samochodu i tego jak sie boje.praktycznie sama nie jezdze ale chyba bede musiala...moze przezyje a jak nie to zycze wam powodzenia;)
a tymczasem ja czuje podbrzusze.tak lekko ale czuje i jajnik chyba.Moze to juz cos sie na owulacje szykuje?na wszelki wypadek robie testy od dzis bo ostatnio w 11dc mialam
 
reklama
Eijf ja nie zaraziłam:pPPPP:-) owocnych testow zycze mam nadzieje ze komus w koncu sie uda otworzyc watek majowy...ja chyba chcialabym zostac jeszcze raz lipcoweczka.mam dwoch kuzynow braci z lipca-fajne są Raczki:)
 
Do góry