reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

|Mysza wyjdź z krzaczków
wiem że nie lufrujesz po mieście z synkiem bo macie za duże stężenie dwutlenku wegla w powietrzu i nas Kr jest smog
Scully napisz coś!!!!
 
reklama
Hej,

Podczytuje Was, ale jakoś czasu na pisanie nie za wiele;)

U nas wszystko dobrze. Karimek już za 2 dni skończy 2 miesiące ( ach, jak ten czas leci). Mój synuś to taki mały płaczek, choć już teraz jest dużo lepiej. Teraz jesteśmy na etapie nauki samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Póki co wychodzi nam to tylko w nocy, choć nadal zdarzają się protesty w postaci histerii. No, ale w dzień to łóżeczko już w ogóle parzy. Najlepiej śpi się w leżaczku, albo na spacerku.;)

A o to mój synuś
Zobacz załącznik 410748

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora;)
 
zabko niekoniecznie zonacz po sezonie zresztą są różne dzielnice i woadomo może taniej

wpisz też szczawnica i tam zobacz:) daj znać jak poszło to podeślę jeszcze inne
no musze przyznac ze znalazlam 3 domki w zakopanem w dobrej cenie bo poza zakopanem to ceny baaardzo podobne a nawet czasem wyzsze a jakby doliczyc dojazdy do zakopanego busami to pewnie to samo by wyszlo , dzis od rana do obiadu wisialam na telefonie i obdzwanialam wszystkie oferty ktore wczoraj poszukalam ihihih no i 3 sa nawet nawet :-) wyslalam linki do babci i ma obejrzec i zdecydowac ktory domek wybiera wiec czekam na werdykt ;-):-) a potem bede rezewowac bo puki co terminy wolne ;-) wiec niema co czekac az ktos sie wklei

Hej,

Podczytuje Was, ale jakoś czasu na pisanie nie za wiele;)

U nas wszystko dobrze. Karimek już za 2 dni skończy 2 miesiące ( ach, jak ten czas leci). Mój synuś to taki mały płaczek, choć już teraz jest dużo lepiej. Teraz jesteśmy na etapie nauki samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Póki co wychodzi nam to tylko w nocy, choć nadal zdarzają się protesty w postaci histerii. No, ale w dzień to łóżeczko już w ogóle parzy. Najlepiej śpi się w leżaczku, albo na spacerku.;)

A o to mój synuś
Zobacz załącznik 410748

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora;)
hejo ale sliczny boze kobieto ja nawet niewiedzialam ze ty juz urodzilas :szok: boze jak ten czas leci myslalam ze z brzuchem jeszcze chodzisz
 
no musze przyznac ze znalazlam 3 domki w zakopanem w dobrej cenie bo poza zakopanem to ceny baaardzo podobne a nawet czasem wyzsze a jakby doliczyc dojazdy do zakopanego busami to pewnie to samo by wyszlo , dzis od rana do obiadu wisialam na telefonie i obdzwanialam wszystkie oferty ktore wczoraj poszukalam ihihih no i 3 sa nawet nawet :-) wyslalam linki do babci i ma obejrzec i zdecydowac ktory domek wybiera wiec czekam na werdykt ;-):-) a potem bede rezewowac bo puki co terminy wolne ;-) wiec niema co czekac az ktos sie wklei


hejo ale sliczny boze kobieto ja nawet niewiedzialam ze ty juz urodzilas :szok: boze jak ten czas leci myslalam ze z brzuchem jeszcze chodzisz

Do zakopanego na sylwestra och ale bym sobie pojechala i odpoczela od dnia codziennego.
Juz nie moge sie stycznia doczekac mala do przedszkola ja zaczne szukac jakies pracy albo na jakis kurs do szkoly sie zapisze. Niech zyje wolnosc wolnosc i swoboda hahahah
Swieta ida co kupujecie malucha??? jakies tipsy??? co na sylwestra robicie???
 
helołłłłłłł

Ale pustoooooo :szok:
Młodzież drzemie wiec korzystam z okazji i buszuje po necie ;-)
Nanusia Śliczności :tak:

Miłego wieczoru
 
Witam wieczorowo

... hi hi pusto jak ... nie wiem co ... ja również korzystam z Blankowej drzemki i buszuje po necie w poszukiwaniu zaproszeń na roczek ;-)



P.S. poznajecie ??? to moja malutka Kluseczka, która już za 24 dni skończy pierwszy rok życia :szok: a R się dziś śmiał i pytał czy idę od stycznia do pracy hi hi hi żartowniś ;-):laugh2:

DSCN7040.jpg
DSCN7054.jpg
 
Do zakopanego na sylwestra och ale bym sobie pojechala i odpoczela od dnia codziennego.
Juz nie moge sie stycznia doczekac mala do przedszkola ja zaczne szukac jakies pracy albo na jakis kurs do szkoly sie zapisze. Niech zyje wolnosc wolnosc i swoboda hahahah
Swieta ida co kupujecie malucha??? jakies tipsy??? co na sylwestra robicie???
ja malemu i corce szwagierki( jest miesiac mlodsza od antosia ) kupilam takie domki DOMEK EDUKACYJNY DŹWIĘK SORTER KLOCKI somap TYCHY (1941004066) - Aukcje internetowe Allegro jak doszly i rozpakowalam to jestem bardzo zadowolona :) a corce po wyplacie kupimy takie cos pod choinke rozowe oczywiscie ;-) KUCHNIA Z PIECEM, AKCESORIAMI ŚWIATŁEM I ODGŁOSAMI (1950394404) - Aukcje internetowe Allegro
Witam wieczorowo

... hi hi pusto jak ... nie wiem co ... ja również korzystam z Blankowej drzemki i buszuje po necie w poszukiwaniu zaproszeń na roczek ;-)



P.S. poznajecie ??? to moja malutka Kluseczka, która już za 24 dni skończy pierwszy rok życia :szok: a R się dziś śmiał i pytał czy idę od stycznia do pracy hi hi hi żartowniś ;-):laugh2:
ale slicznie jej w tych kuckach :-)
 
Ale ci czas leci superowo juz 17 tydzien brzuszek kochaniutki napewno
jak sie czujesz?
no leci kochana, chociaz czasami wlecze mi sie niemilosrenie:confused2: Oby szczesliwie dotrwac do konca:)

Witam wieczorowo

... hi hi pusto jak ... nie wiem co ... ja również korzystam z Blankowej drzemki i buszuje po necie w poszukiwaniu zaproszeń na roczek ;-)



P.S. poznajecie ??? to moja malutka Kluseczka, która już za 24 dni skończy pierwszy rok życia :szok: a R się dziś śmiał i pytał czy idę od stycznia do pracy hi hi hi żartowniś ;-):laugh2:

Cudenko!!!!!:-) nic tylko calowac i sciskac:tak:
 
reklama
Do góry