reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cos tam pokombinuje ha ha moze akueat sie uda
Zobacz załącznik 410105
A to nowa fura Vanessy wlasnie kolega mi z PL przywiozl wczoraj jungle collection
fajna :-)
helołłłłłłłł

I ja sie melduje , sorki za mala pauze ,ale jakies przesilenie czy cusss ;-) korzystamy z pogody i lofrujemy i jak przychodze do domu to padam na twarz i nie mam siely juz wieczorkiem na nic

Żabciu najlepszego dla Antonio spoznione ale szcere

Olkale Najlepszego dla Natalki STO LAT

Lopciu zdrówka dla syncia

Miego dzionka babolki
dzieki nawzajem dla rogerka ;-)
erbuś STO LAT STO LAT :)
wysłałam ci życzonka na gg wczoraj bo chciałam być pierwsza ale widzę ze nie odczytałaś:laugh2:
to nic jak znajdziesz chwilę to zajrzyj:)

to widzę że więcej by nas świętowało na bb ERBA, NATALKA córka Olkale i być może moja kruszynka na dzisiaj miałam termin
dziewczyny mówię wam szampan powinien lać się strumieniami
ojej tak to juz zlecialo???
lopciu jak tam namiary? ;-)

BATONIK odliczamy juz dni do roczku!!! w przyszlym tygodniu juz sie zacznie grudzien :-)
 
reklama
Lopciu dziękuję

I my sie pochwalimy nową umiejętnścią Roro wyciąga rączki zeby go wziasc po raz pierwszy wyciagnal do siostry :-)
 
Witam wieczorową porą ;-)
STO LAT Erbuś !!!!!!!!! :-p
STO LAT Natalinko !!!!!!!! :-p



Żabko no odliczamy, odliczamy do roczku i na razie szukamy lokalu na imprezkę ;-):tak::-) :-)

Lopciu ... czas leci, zdrówka dla synusia ;-) a i może to dobry znak &&&&&&&& z tym terminem :sorry: powiem Ci że w pierwszej chwili przyszło mi na myśl, że piszesz o terminie @ :zawstydzona/y:

Erbuś ... brawo dla Rogerka siostra pewnie Go tam rozpieszcza ;-) dlatego tak się rwie :laugh2:


... a u nas hmmm ... od niedzieli Blanka bardzo źle sypia, tzn budzi się po 10 x w nocy :baffled: zmian na dziąsłach nie widać i nie wiem o co kaman, z zasypianiem też ma kłopoty ehhh jak nie urok to ... a poza tym to wszystko po staremu :-p


Pzdr
 
zabko niekoniecznie zonacz po sezonie zresztą są różne dzielnice i woadomo może taniej

wpisz też szczawnica i tam zobacz:) daj znać jak poszło to podeślę jeszcze inne
 
witam popoludniowo

dziękuję za zyczonka

U nas pogoda jakas taka szaro mroznawo brrrr , herbatka i pod kocyk

Mysza Scully a wy gdzie babyyyy
 
reklama
Do góry