reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

batonik to wiadomo czemu nic nie kupiłaś żeby kasy na zakupy M starczyło:)
moja siostra też ma takie problemy z butkami dla synka 21 za mały 22 za duży

erbuś nie martw się holipka zawsze coś:eek:
zabka i reszta wychodzic z krzaczków
svensonka nie wiem zrób coś tam jakieś tańce nad jakąś doliną ( nie pamietam jaką ale kiedyś czytałam książkę o czarownicach akurat akcja rozgrywała się w Szwecji)
ok ok juz wylaze ;-)
kobietki mam pytanko byla ktoras z was w gorach? szukam nierdogiego domku letniskowego da 4 doroslych i 2 dzieci mile widziany jakis plac zabaw prazy domku i najlepiej jakby bylo niedaleko zakopanego lub jakiegos innego ciekawego miasta zeby bylo co zwiedzac i dojechac zeby mozna bylo od tego domku do tej miesciny utobusem czy cos :-)
szukam po necie ale jakos kiepsko mi to idzie:baffled: a termin jakos koniec maja poczatke czerwca wiec poza sezonem :-)
 
reklama
zabka chętnie służę bo ja tam co roku jeżdżę:):) tzn. w góry
np. Małe Ciche lub Murzazichle spokojne wioseczki a do Zakopca blisko sprawdź w necie która miejscowość ci odpowiada to podeślę ci adres kiedyś nocowaliśmy w Murzazichle a teraz w Małym Cichym:):)

słuchaj o dojazd nie martw się bo jeżdżą busiki
właściwie na priv wyślę ci dane:)
 
Ostatnia edycja:
zabka chętnie służę bo ja tam co roku jeżdżę:):) tzn. w góry
np. Małe Ciche lub Murzazichle spokojne wioseczki a do Zakopca blisko sprawdź w necie która miejscowość ci odpowiada to podeślę ci adres kiedyś nocowaliśmy w Murzazichle a teraz w Małym Cichym:):)

słuchaj o dojazd nie martw się bo jeżdżą busiki
właściwie na priv wyślę ci dane:)
cudnie wielkie dzieki juz wyslalam ci priv :tak:
 
o boziulu ale pustki znowu
brzuchatki meldowac jak samopoczucie i prosimy o foteczki brzuszkow ( my wam pokazywalysmy :-p;-))
mamuski tez sie meldowac co u dzieciaczkow :-)
staraczki brac mezow w obroty na wieczory macie usprawiedliwienie :-p;-)

ok to ja cos od siebie moze hmmmm... co by tu......tak w skrocie u nas ok mlody raczkoje ale niepedzi jakos mu sie nigdzie niespieszy, przy meblach juz chodzi, i ida mu dwie gorne dwojki i nocki mamy przekichane a w dzien taka przylepa sie zrobil ze najchetniej tylko na kolanach i rekach jest spokoj a jak nie to lazi do nog i trzyma sie i marudzi zeby go wziac :baffled: nic niemoge zrobic z nim ostatnio musze go jakos odzwyczaic bo na dluzsza mete tak nieda rady :no:
z corka roznie ciezko ale jakos dajemy rade , ostatnio zrobilam jej punktoweza i zbiera punkty za dobre zachowania :-) wiec ma jakas mobilizacje ale wiadomo niezawsze jej wychodzi ale na szczescie zaczela jesc bo 2 tygodnie prawie nic niejadla juz sie zaczynalam martwic i chcialam isc z nia na badania krwi i moczu czy czasem anemi niema , bo nic niechciala nic jej niepasowalo i wlosy jej strasznie wypadaja :-( sama juz niewiem zobaczymy jak bedzie dalej

ok kochane zmykam moze tu jeszcze zajrze na chwile przed spaniem ;-)
 
no pustki że hoho
mój synuś podziębiony w domciu siedzi
więc wiecie jak to jest z chorym dzieckiem co ma gorączkę
zabko ślicznie te ząbki rosną
suzi, izus kochane gdzie was wywiało:baffled:

zabko już 10 miesiecy wszystkiego naj naj:) dla Antonio
 
Ja melduję się wieczornie co by nie było, ale jestem tak padnięta, że nie mam siły nic napisać od siebie :baffled: nadrobię to jutro, bynajmniej się postaram :rofl2:

Pzdr
 
batonik to wiadomo czemu nic nie kupiłaś żeby kasy na zakupy M starczyło:)
moja siostra też ma takie problemy z butkami dla synka 21 za mały 22 za duży

erbuś nie martw się holipka zawsze coś:eek:
zabka i reszta wychodzic z krzaczków
svensonka nie wiem zrób coś tam jakieś tańce nad jakąś doliną ( nie pamietam jaką ale kiedyś czytałam książkę o czarownicach akurat akcja rozgrywała się w Szwecji)


cos tam pokombinuje ha ha moze akueat sie uda
DSC03729.jpg
A to nowa fura Vanessy wlasnie kolega mi z PL przywiozl wczoraj jungle collection
 
helołłłłłłłł

I ja sie melduje , sorki za mala pauze ,ale jakies przesilenie czy cusss ;-) korzystamy z pogody i lofrujemy i jak przychodze do domu to padam na twarz i nie mam siely juz wieczorkiem na nic

Żabciu najlepszego dla Antonio spoznione ale szcere

Olkale Najlepszego dla Natalki STO LAT

Lopciu zdrówka dla syncia

Miego dzionka babolki
 
reklama
erbuś STO LAT STO LAT :)
wysłałam ci życzonka na gg wczoraj bo chciałam być pierwsza ale widzę ze nie odczytałaś:laugh2:
to nic jak znajdziesz chwilę to zajrzyj:)

to widzę że więcej by nas świętowało na bb ERBA, NATALKA córka Olkale i być może moja kruszynka na dzisiaj miałam termin
dziewczyny mówię wam szampan powinien lać się strumieniami
 
Do góry