reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego synka;)

Lopop,byłam zarejestrowana u dwóch ginów w Toruniu, jeden na NFZ a drugi prywatnie, jednak dzien przed pierwszą wizytą stwierdziłam,że ja chcę jechać do Szubina, bo ufam Sztencowi i chciałabym żeby póki co został moim dr.. Tak więc zapisałam się na 7.12;)

A co do mojego synusia, to on taki mieszany, cięzko określić do kogo bardziej podobny. jak się urodziła wszyscy mówili ,że to czysta ja, a teraz już bardziej tata.

Batonik
, Blanka jest cudna.
 
Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego synka;)

Lopop,byłam zarejestrowana u dwóch ginów w Toruniu, jeden na NFZ a drugi prywatnie, jednak dzien przed pierwszą wizytą stwierdziłam,że ja chcę jechać do Szubina, bo ufam Sztencowi i chciałabym żeby póki co został moim dr.. Tak więc zapisałam się na 7.12;)

A co do mojego synusia, to on taki mieszany, cięzko określić do kogo bardziej podobny. jak się urodziła wszyscy mówili ,że to czysta ja, a teraz już bardziej tata.

Batonik
, Blanka jest cudna.
a oczki???
tak mi sie podobaja dzieciaczki wiesz kiedyś ci pisałam bo moja koleżanka też ma męża z Libii i córcia ma cerę tatusia i włoski a oczki śliczne niebieskie za mamą kombinacja super
 
Nanusia Kamilek - chłopak pierwsza liga, cycuś mamusi ;-) miło by było nie mijać się na spacerach bo chyba już dwa razy miałyśmy okazję się minąć bez słowa :zawstydzona/y::-(


P.S. Lopciu możesz podać namiary na tego gina w Szubinie - Sztenca, bo chciałabym dać koleżance, która też wyczerpała już chyba wszelkie możliwe środki :[ może on ją pokieruje dobrze


HURRRRRRRAAAAAAAA zamówiłam zaproszenia na roczek, w brew pozorom to nie taka łatwa sprawa :/ tyle tego wypisywania, czcionek, obrazków, etc że głowa mała, ale już mam to za sobą ;) oczywiście jedno ze zdjęć wczoraj wstawionych będzie motywem przewodnim :)
 
Ostatnia edycja:
upsss sorki jakoś tak mi utkwiło Kamilek:zawstydzona/y:, chyba znalazłam sobie polski odpowiednik, tak to jest czlowiek ma podwójne oczy a i tak ślepy jak kret:zawstydzona/y: przestań że dziwnie zacząć, następnym razem już nie odpuszczę ;-):tak::-p:laugh2:


P.S. jutro rocznica jak wyszłam ze szpitala na przepustkę :) a potem poszłam w grudniu 13.12 i za 5 dni urodziła się Blanka ehhh na wspominki mnie wzięło ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojego synka;)

Lopop,byłam zarejestrowana u dwóch ginów w Toruniu, jeden na NFZ a drugi prywatnie, jednak dzien przed pierwszą wizytą stwierdziłam,że ja chcę jechać do Szubina, bo ufam Sztencowi i chciałabym żeby póki co został moim dr.. Tak więc zapisałam się na 7.12;)

A co do mojego synusia, to on taki mieszany, cięzko określić do kogo bardziej podobny. jak się urodziła wszyscy mówili ,że to czysta ja, a teraz już bardziej tata.

Batonik
, Blanka jest cudna.
bo dzieci do roczku zmieniaja sie co chwile ;-)
Nanusia Kamilek - chłopak pierwsza liga, cycuś mamusi ;-) miło by było nie mijać się na spacerach bo chyba już dwa razy miałyśmy okazję się minąć bez słowa :zawstydzona/y::-(


P.S. Lopciu możesz podać namiary na tego gina w Szubinie - Sztenca, bo chciałabym dać koleżance, która też wyczerpała już chyba wszelkie możliwe środki :[ może on ją pokieruje dobrze


HURRRRRRRAAAAAAAA zamówiłam zaproszenia na roczek, w brew pozorom to nie taka łatwa sprawa :/ tyle tego wypisywania, czcionek, obrazków, etc że głowa mała, ale już mam to za sobą ;) oczywiście jedno ze zdjęć wczoraj wstawionych będzie motywem przewodnim :)
super jak juz dojda to sie pochwal :-)
a oczki???
tak mi sie podobaja dzieciaczki wiesz kiedyś ci pisałam bo moja koleżanka też ma męża z Libii i córcia ma cerę tatusia i włoski a oczki śliczne niebieskie za mamą kombinacja super
lopciu zarezerwowalam juz domek :-) huraaaaa
Domek Zakopane
 
Do góry