reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam wieczorowo

... hi hi pusto jak ... nie wiem co ... ja również korzystam z Blankowej drzemki i buszuje po necie w poszukiwaniu zaproszeń na roczek ;-)



P.S. poznajecie ??? to moja malutka Kluseczka, która już za 24 dni skończy pierwszy rok życia :szok: a R się dziś śmiał i pytał czy idę od stycznia do pracy hi hi hi żartowniś ;-):laugh2:


Ale sliczna!!!!!wow juz roczek
 
reklama
ja malemu i corce szwagierki( jest miesiac mlodsza od antosia ) kupilam takie domki DOMEK EDUKACYJNY DŹWIĘK SORTER KLOCKI somap TYCHY (1941004066) - Aukcje internetowe Allegro jak doszly i rozpakowalam to jestem bardzo zadowolona :) a corce po wyplacie kupimy takie cos pod choinke rozowe oczywiscie ;-) KUCHNIA Z PIECEM, AKCESORIAMI ŚWIATŁEM I ODGŁOSAMI (1950394404) - Aukcje internetowe Allegro

ale slicznie jej w tych kuckach :-)


Ty to masz glowe do zakupow!!!!!! Zabawki zaj...... hahaah u nas krocie takie kosztuja i o polowe mniej gadzetow maja
Super z ciebie mama i ciocia dumna powinnas byc!!!!!!!!!!!
 
Hej,

Podczytuje Was, ale jakoś czasu na pisanie nie za wiele;)

U nas wszystko dobrze. Karimek już za 2 dni skończy 2 miesiące ( ach, jak ten czas leci). Mój synuś to taki mały płaczek, choć już teraz jest dużo lepiej. Teraz jesteśmy na etapie nauki samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Póki co wychodzi nam to tylko w nocy, choć nadal zdarzają się protesty w postaci histerii. No, ale w dzień to łóżeczko już w ogóle parzy. Najlepiej śpi się w leżaczku, albo na spacerku.;)

A o to mój synuś
Zobacz załącznik 410748

Pozdrawiam i życzę miłego wieczora;)
Nanusia pieknego masz syncia
:tak:
Ja porosze o jedna kofke tylko taka slabiutką ok?:-D
 
cześć :)
batonik śliczna sama słodycz nic tylko ściskac i kochać:-D
nanusia juz 2 miesiące:szok: kiedy to zleciało pięknie rośnie:) juz duży chłopczyk i oczy ma po mamusi??? byłaś na kontroli u sztenca może ???? pytam tak z ciekawości fajny był okres dla mnie gdy tam jeździłam:laugh2:

suzi już 18tc wow kiedy to zleciało

svensonka ja myslałam o klockach magnetycznych mamy synków w podobnym wieku to już nie wiadomo co kupić skoro dużo już mają?? a co Ty kupujesz Oskarkowi??
 
reklama
Do góry