reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no fakt pustki, że ho ho

... gdzie Wy się wszystkie podziewacie???? do raportu :-p:cool2: hi hi hi

dziś Blanka pobiła rekord w spaniu, poszła wczoraj o 19:30 w momencie zasnęła i wstała dziś o 9:20 :szok:

Pzdr
 
reklama
no fakt pustki, że ho ho

... gdzie Wy się wszystkie podziewacie???? do raportu :-p:cool2: hi hi hi

dziś Blanka pobiła rekord w spaniu, poszła wczoraj o 19:30 w momencie zasnęła i wstała dziś o 9:20 :szok:

Pzdr
hihi wiem jak fajnie mój zasypiał o 16.30 i wstawał o 6.30 ile czasu dla siebie super nie

wyjść z krzaczków

erbuś zapomniałam :zawstydzona/y:przepraszam wczoraj
 
helloł


Lopciu ... codziennie tak nie mam, ale zdarza się dość często, nie ma co narzekać ;) czy Erbuś świętowała wczoraj ???


... a my dziś z Blanią ruszamy na podbój nowej galerii :-p choć wiem czy po drodze nie podrzucę jej do mamy co by spokojnie móc oddać się przyjemności shopingu ;-) gdyby tylko jeszcze ktoś zechciał worek kasy porzucić :laugh2:


P.S. gdzieś mi się zapodział nr do Olkale :baffled: ma któraś może ??? albo na FB albo na NK ???

Pzdr
 
Helołłłłłłłłł

Lopciu mnie tez nie było wczoraj , takze spoko :happy:
Batonik pochwal sie co tam nakupowałaś ;-)

U nas wsio ok , mlodemu sie troszku poprzewracało :rofl2: bo ja go do łożeczka , a on za chwile pogaduchy i do nas do wyrka i czsem zdazy sie kole 3 obudzi się na chlipniecie cyca i juz spi z nami:dry: czyzby pokazywal swoje ja Dokarmiam go mleczkiem m ale szalu nie ma bo nadal wypija po 40 ml , i oczywista kiedy bym mnie wyciagnela cycola to i tak z niego chlipnie ;-)

Miłego wieczoru :happy:
 
Witam hmmm... już chyba nie porannie a południowo :-p


Lopciu otworzyli u nas Plazę, ale szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie specjalnie, ma surowe i zimne wnętrze, no i nie wszystkie sklepy jeszcze pootwierane, a te co otwarte to jakoś tak niezorganizowane to wszystko :sorry: a co najważniejsze zero promocji :no:

Erbuś ... no i wyobraź Sobie z jaką miną wracałam do domu, bo nic nie kupiłam :wściekła/y: po prostu nie było na co kasy wydać :shocked2:


a najgorsze jest to,że jak przyjechałam po Blankę do mamy, to jak mnie zobaczyła to się tak żałośnie rozpłakała i mama mi powiedziała, że to nie z radości tylko dzieci w ten sposób okazują żal, za to że ją tak długo zostawiłam :zawstydzona/y::-( i zrobiło mi się mega smutno i miałam wyrzuty sumienia :-( niby nie było mnie 3 h mama mówiła że przez 2h to ładnie się bawiła etc., ale po 2h już chodziła tylko ciągle pod drzwi i patrzyła w nie, czekała :zawstydzona/y:


dziś z rana wysłałam tatusia z córeczką po pantofle do chodzenia w domku, bo kupiłam jej 18 z ztepolu i okazało się że są za małe więc wymieniłam na 19 a te z kolei za wielkie, no i R podjechał do takiego sklepu typowo z obuwiem profilaktycznym etc gdzie babka mierzy stópki i zna się na obuwiu no i zakupili śliczne 18 befado :-pa że po drodze mieli sklep dla dzieci to wstąpili i oczywiście była promocja i tatuś kupił Blance szczeniaczka uczniaczka, mówię Wam jestem z niego dumna, ale On to czasami gorzej niż ja :laugh2::laugh2:


w niedzielę Blanka została zaproszona (wraz ze starymi oczywiście na przyczepkę:rofl2:) do kolegi z osiedla i ze szpitala z czasów brzuszkowych, na I urodzinki :cool2:


Pozdrawiam serdecznie i miłego już prawie weekendu
 
hej hej

Blaniu najlepszego na te 18 miesiecy ! boszee za miesiac roczek kiedy to zleciało
Batonik czasem tak bywa ze nastawia sie na shopinng a tu zonk
Ja dzis uderzam do decathlonu bo otwietraja u nas drugi wiekszy i blizej i moze cos sie trafi

Dzis wzielam sie za mega porzadki w kuchni powyrzucalam stare niepotrzebne rzeczy i odrazu rozjasniało :-D i kurczaki wypralam dow rejestracyjny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w dodatku ktory wymienialismy w lipcu i znowu 100 w plecy , w sumie to wszystko widac i tak zle nie wyglada tylko pieczatki uleciały ale pewnie m bedzie zly :-(a z zasuszona koniczynka i ze zdjeciami ktore byly w srodki nic sie nie stało :confused2:

Miłego popoludnia !
 
reklama
batonik to wiadomo czemu nic nie kupiłaś żeby kasy na zakupy M starczyło:)
moja siostra też ma takie problemy z butkami dla synka 21 za mały 22 za duży

erbuś nie martw się holipka zawsze coś:eek:
zabka i reszta wychodzic z krzaczków
svensonka nie wiem zrób coś tam jakieś tańce nad jakąś doliną ( nie pamietam jaką ale kiedyś czytałam książkę o czarownicach akurat akcja rozgrywała się w Szwecji)
 
Do góry