reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ufffff ..... jestem

no na szczęście już po i na szczęście wszystko w jak najlepszym porządku, mamy spokój do 2 lat :tak: samo badanie masakra, Blanka miała zakraplane atropiną oczka trzy razy za każdym razem płacz ale na szczęście szybko się uspokajała, za to badanie wziernikami i dno oka - koszmar, trzymaliśmy ją we trójkę a babka badała oczka, Blanka już nie miała siły płakać była purpurowa i aż się krztusiła, cieszę się że nie musimy się martwić i że nasze obawy się nie potwierdziły ;-):tak:


Żabko - Blanka nie ma nic z oczkami tylko uciekało jej lewe oczko nie jakoś mocno, ale woleliśmy to skontrolować u fachowców a Klinika Kałużnych w Bydgoszczy jest najlepsza w okolicy :-) generalnie na początku uciekało jej bardziej a teraz sporadycznie, no ale teraz jestem spokojniejsza ;-)


Pzdr
 
reklama
hej hej

Zapraszam na kadzie lapate :-D
Batonik pewnie odreagowywuje (ale słowo :laugh2:)wczorajszy dzionek wiec ja tutaj potrzymuje tradycje :-p
Super ze u Blani wsio ok , ale sie bidulka namęczyła

A reszta baboli gdzie hę ?


Miłego dnia !
 
Helloł

... no Erbuś ubiegłaś mnie z tą cofką :-p Blanka spała do 8:45 no ale po powrocie wczoraj się rozbudziła i po 23 poszła spać :sorry: najważniejsze, że mamy z głowy :tak: a ja mam taki potworny kaszel, że szok :szok: mała właśnie siedzi w koszu z prasowaniem i "sprząta" :baffled::laugh2:


no właśnie gdzie reszta bąbli ????


Pzdr
 
Dobry wieczór

Batonik mocno zacisniete &&&&&&&& , choc juz jest po i na pewno wszystko OK
Żabciu gratki dla Antonio , a raczkami sie nie przejmuj , moj bierze do buzi wszystko raczki, nożki przejdzie mu

Sevensonka śliczna !
A my musimy sie pochwalić iż mlodziez zachwyciła zwyklego smoka z nuka i pije herbatki soczki no i od soboty raz dziennie dostaje mleczko mm , ale nie wypija za duzo bo o 40 ml no wczoraj wypił 70 Ale powiem Wam ze cięzko bedzie nam sie rozstac z cycusiem i na razie nie mysle o tym mam nadzieje iz sam powie bleee ja juz nie chce
Dobrej nocy buziaki

Moja Vanessa je juz tak jak my wlasciwie i pije wode nie wiem jak to zrobic aby zaczac jej podawac mleko z kartonu. Juz nie pamietam jak oduczalam Oskara ale chyba po troszku do butelki mu dawalam. mala idzie do przedszkla od stycznia i tam tylko woda albo mleko
 
o korcze ale z niej panna juz moj to jeszcze taki dzidziowy wyglad ma troche ;-) baaardzo sie zmienila od kiedy ostatni raz ja widzialam na skypie pare miesiecy temu :-)

witam sie wieczorowa pora :-)

A tak po obcieciu wyglada
vanessa 15 listopad 2011.jpg
 
Ufffff ..... jestem

no na szczęście już po i na szczęście wszystko w jak najlepszym porządku, mamy spokój do 2 lat :tak: samo badanie masakra, Blanka miała zakraplane atropiną oczka trzy razy za każdym razem płacz ale na szczęście szybko się uspokajała, za to badanie wziernikami i dno oka - koszmar, trzymaliśmy ją we trójkę a babka badała oczka, Blanka już nie miała siły płakać była purpurowa i aż się krztusiła, cieszę się że nie musimy się martwić i że nasze obawy się nie potwierdziły ;-):tak:


Żabko - Blanka nie ma nic z oczkami tylko uciekało jej lewe oczko nie jakoś mocno, ale woleliśmy to skontrolować u fachowców a Klinika Kałużnych w Bydgoszczy jest najlepsza w okolicy :-) generalnie na początku uciekało jej bardziej a teraz sporadycznie, no ale teraz jestem spokojniejsza ;-)


Pzdr
o korcze to nieciekawie bylo bidulka ale najwazniejsze ze wszystko ok i juz macie te badania z glowy
slicznotka po mamusi ;-)
 
reklama
Do góry