reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dobre z tą musztardą :-)Moja znajoma miała podobne mtody aby oduczyc synka ssania smoczka:)Umoczyła smoczek w occie i dała małemy :-) odrazu przeszła mu na smoczek ochota hehe :) Wiecie co jest w tym najdziwniejsze że mały ma teraz 4 lata i jak tylko ma okazję to moczy paluszek w occie i go oblizuje hehe
a jednak coś zostało w pamieci pewnie ocet kojarzy mu sie ewidentnie ze smoczkkiem
 
reklama
Helloł BB-ciotki


wpadłam się tylko przywitać, bo dziś jestem lekko zakręcona, R w domku, a na 18:30 jedziemy do Bydgoszczy do kliniki okulistycznej z Blanką, chciałam prosić o &&&&&&&&&&&, bo maja magiczną moc ;-):tak:


Pzdr :-p
 
Helloł BB-ciotki


wpadłam się tylko przywitać, bo dziś jestem lekko zakręcona, R w domku, a na 18:30 jedziemy do Bydgoszczy do kliniki okulistycznej z Blanką, chciałam prosić o &&&&&&&&&&&, bo maja magiczną moc ;-):tak:


Pzdr :-p
ojej a to blanka ma cos z oczkami? trzymamy kciuki z calych sil ;-)i czekamy na dobre wieci :tak:
 
svensonka córcia czysta mamusia
słodka i już wygląda na bardzo rozumną osóbkę:)
Wszystkiego naj naj dla panienki:)
dziekujemy za piekne slowa dziewczynki dzis jej kuzynka troszke wloski podciela bo na oczka jej lecialy i teraz wyglada jak syn normalnie fotokopia hahha uwielbiam dziewczynki z dlugimi wlosami ja zreszta zawsze mialam dlugie i do tej pory mam
 
hej kobietkki mam pytanie do tych co maja dzieci czy wasze pocieszy gryzly sobie raczki jak zabkowaly? maly czesto pcha raczki do buzi wiem to normalne ale dzis zauwazylam ze ma az ranki od zabkow :-( jedna krecha jakby sie zacial inne pogryzionaranka i na palcach czerone od zabkow :-( martwi mnie to i niewiem co zrobic bo zauwazylam ze nawet klujace rzeczy go niezrazaja tylko sie podobaja np. mamy taka sucha rybke najezke i on sie zawsze pcha i wyciaga raczki ze chce ja zlapac a ona strasznie kluje ostatnio kaktusa lapal i dalej chcial go lapac ale mu niepozwoolilam co wy o tym sadzicie?
 
reklama
Dobry wieczór

Batonik mocno zacisniete &&&&&&&& , choc juz jest po i na pewno wszystko OK
Żabciu gratki dla Antonio , a raczkami sie nie przejmuj , moj bierze do buzi wszystko raczki, nożki przejdzie mu

Sevensonka śliczna !
A my musimy sie pochwalić iż mlodziez zachwyciła zwyklego smoka z nuka i pije herbatki soczki no i od soboty raz dziennie dostaje mleczko mm , ale nie wypija za duzo bo o 40 ml no wczoraj wypił 70 Ale powiem Wam ze cięzko bedzie nam sie rozstac z cycusiem i na razie nie mysle o tym mam nadzieje iz sam powie bleee ja juz nie chce
Dobrej nocy buziaki
 
Do góry