reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

helollll

Żabciu ale najlepsze jest to ze młody pił herbatkę soczki wode z butli i nie przeszkadzało mu ze herbatke pil ze smoczka Aventu a soczek z Dr B a jak kiedys sobie sciagnelam mleko to podalam w butelce TT Od tygodnia takie numery , dzis zakupilam zwykly smoczek z nuka i tez dupa i podalam mleko mm w butli te nieee wiec ja juz nie wiem :baffled:Czyzby przez te zeby ??:confused:

Batonik wejdz na normalne gg A u Blani to mogą być zębolki

A i wiecie co Wam powiem ze dziewczynki sa chyba ,, łatwiejsze":eek: no ale przeciez nikt nie obiecywal ze bedzie tak samo hihi;-)

Miłego dzionka i miłego dlugiego weekendu juz czeka na mnie Rogalik Marciński mniammmm :rofl:
buziam
 
reklama
batonik24 Brawo dla Blanusi :) Widocznie poczuła iż jest na tyle duża że nie musi ssać mamusi cycusia :-)Gratuluje takiej słodkiej istotki i oby tak dalej Blancia zadziwiała mamusię :-)
lopop zazdroszczę słoneczka :) u mnie pochmurno od kilku dni :-(
 
Ostatnia edycja:
helollll

Żabciu ale najlepsze jest to ze młody pił herbatkę soczki wode z butli i nie przeszkadzało mu ze herbatke pil ze smoczka Aventu a soczek z Dr B a jak kiedys sobie sciagnelam mleko to podalam w butelce TT Od tygodnia takie numery , dzis zakupilam zwykly smoczek z nuka i tez dupa i podalam mleko mm w butli te nieee wiec ja juz nie wiem :baffled:Czyzby przez te zeby ??:confused:

Batonik wejdz na normalne gg A u Blani to mogą być zębolki

A i wiecie co Wam powiem ze dziewczynki sa chyba ,, łatwiejsze":eek: no ale przeciez nikt nie obiecywal ze bedzie tak samo hihi;-)

Miłego dzionka i miłego dlugiego weekendu juz czeka na mnie Rogalik Marciński mniammmm :rofl:
buziam
no to moze przez zabki tak wymysla albo ma swoje widzi misie jak mloda od szwagierki napewno mu to minie i przywyknie znow do butli:tak:
:)

wizyta u położnej zaliczona serduszko mocno bije:-):-) wsio ok dostałam tabl na zaparcia i mam nadzieje że miną ,
pozdrowionka
no widzisz niemoglo byc inaczej :-)

a ja normalnie musze sie wam pochwalic caly dzien chodze jak w skowronkach :-D mlody zaczal raczkowac huraaaaaa a juz sie balam ze niebedzie bo mu nic kompletnie nieszlo a dzis juz zaczal troche powli i koslawo mu jeszcze idzie ale juz coraz lepiej wiec mysle ze za raze dni bedzie smigac jak pedziwiatr i do wszystkiego juz podchodzi i staje przy wszystkim i tak mu sie te nowe umiejestnosci podobaja ze az piszczy hihihi:-) normalnie jestem taka ucieszona i dumna ze hoho :-p maz tez sie cieszy ze maly juz sam umie sie przemieszczac ale ja to jak glupi do sera no ale trudno jutro juz pewnie emocje opadna :-) dobranoc kobietki
 
Cześć kobietki:* A co tu takie pustki :-(Pewnie spędzacie weekend ze swoimi mężusiami;-)i nie ma czasu na bb ::-) Jak mija wam niedzia? Ja narazie mam czas dla siebie a pózniej tradycyjnie robienie obiadku :) POzdrawiam :*
 
no to moze przez zabki tak wymysla albo ma swoje widzi misie jak mloda od szwagierki napewno mu to minie i przywyknie znow do butli:tak:

no widzisz niemoglo byc inaczej :-)

a ja normalnie musze sie wam pochwalic caly dzien chodze jak w skowronkach :-D mlody zaczal raczkowac huraaaaaa a juz sie balam ze niebedzie bo mu nic kompletnie nieszlo a dzis juz zaczal troche powli i koslawo mu jeszcze idzie ale juz coraz lepiej wiec mysle ze za raze dni bedzie smigac jak pedziwiatr i do wszystkiego juz podchodzi i staje przy wszystkim i tak mu sie te nowe umiejestnosci podobaja ze az piszczy hihihi:-) normalnie jestem taka ucieszona i dumna ze hoho :-p maz tez sie cieszy ze maly juz sam umie sie przemieszczac ale ja to jak glupi do sera no ale trudno jutro juz pewnie emocje opadna :-) dobranoc kobietki

Gratulacje raczkowania

DSC03386.jpgDSC03442.jpgDSC03481.jpg Vanessa Pierwsze urodzinki
 
Witam się w ten pochmurny dzionek :( Nareszcie mam wolne :-) Czytałam Wasze posty i nie miałam pojecia że mogą być takie problemy z odstawieniem dziecka od piersi i przejścia na butelkę.:szok:Pozdrawiam i życzę miłego dzinka.

ja tez nie mialam problemu bo przy obu dzieciaczkach dostalam zapalenie piersi. Syna karmilam 6 tyg masujac sie i odciagajac nagminnie pozniej sie poddalam bo i tak sie nie najadal. A przy corce trwalo to znacznie krocej bo tylko tydzien. wyladowalam w szpitalu na zapalenie piersi mialam jak bomby i wszedzie kamienie z mleka sie porobimy bo taki nawal mialam odciagalam a mala malo co jadla i tak lekarz stwierdzil ze nie opanuje tego chyba zebym w szpitalu mieszkala i dostalam antybiotyk na zatrzymanie pokarmu. po trzech dniach bylam szczesliwa mama cieszaca sie cora. a nie znerwicowana wiedzmia ciagle placzaca z bolu.
A wiec podziwiam kobiety karmiace do roku a nawet wiecej tak trzymac kochane!!!!!!
Nie wiem jak to jest jak sie odstawia od piersi bo rozne przypadki juz karmilam ale znajoma posmarowala musztarda cora sprobowala i gorzko w buzi miala wiec juz nie chciala hahahha
 
reklama
Dobre z tą musztardą :-)Moja znajoma miała podobne mtody aby oduczyc synka ssania smoczka:)Umoczyła smoczek w occie i dała małemy :-) odrazu przeszła mu na smoczek ochota hehe :) Wiecie co jest w tym najdziwniejsze że mały ma teraz 4 lata i jak tylko ma okazję to moczy paluszek w occie i go oblizuje hehe
 
Do góry