reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam, w zasadzie już w południe

... u nas dziś tatuś w domku więc czasu na BB mniej, Blanka znowu nocka taka sobie ehh, dziś chyba siedzimy w domku bo pogoda taka jakby wilgotna i temp też nie rozpieszcza więc jeden dzień bez lofrów nam nie zaszkodzi ;-)


zapraszam na spóźnioną cofkę ;)


Pzdr
 
I ja wpadam popoludniowo

Batonik zdrówka dla Blani

Sevensonka za rzadko nas odwiedzasz ;-)

Izus zapytaj gin o syrop bo on jest na recepte i zupełnie bezpieczny stasuje sie rowniez u niemowląt

Suzi i Izus jak ten czas zapyla az sie wiezc nie chce

A u nas dalej strajk na butelke zadnej herby i soczkow no ewentualnie łyzeczka , mam nadzieje ze mlodemu przejdzie
Dzis bylismy kontrolnie sie zwazyc i rowne 10 kg no maly minusik 100 g na ciuszki , ale to i tak ladnie bo 260 g na plusie przez 2 tyg w rzezcach 360 :-)
Pozdrowionka
 
I ja wpadam popoludniowo

Batonik zdrówka dla Blani

Sevensonka za rzadko nas odwiedzasz ;-)

Izus zapytaj gin o syrop bo on jest na recepte i zupełnie bezpieczny stasuje sie rowniez u niemowląt

Suzi i Izus jak ten czas zapyla az sie wiezc nie chce

A u nas dalej strajk na butelke zadnej herby i soczkow no ewentualnie łyzeczka , mam nadzieje ze mlodemu przejdzie
Dzis bylismy kontrolnie sie zwazyc i rowne 10 kg no maly minusik 100 g na ciuszki , ale to i tak ladnie bo 260 g na plusie przez 2 tyg w rzezcach 360 :-)
Pozdrowionka
hej moja szwagierka tez ma problem z butelka a racvzej z przejsciem z piersi na butelke mala ma juz 9 miesiecy i pije tylko wode lyzeczka herbatki ani soczku wogole niepije wypluwa a teraz mleka tez niechce z butki tylko krzyczy cale dnie w dodatku zeby jej ida wiec szwagierka ma jazde na calego a jak mala ja widzi to masakra bo chce cyca:baffled: jak ja sie ciesze ze mlody przeszedl na butelke bez problemu
 
Witam się w ten pochmurny dzionek :( Nareszcie mam wolne :-) Czytałam Wasze posty i nie miałam pojecia że mogą być takie problemy z odstawieniem dziecka od piersi i przejścia na butelkę.:szok:Pozdrawiam i życzę miłego dzinka.
 
Witam z południa

... i zapraszam na południową cofkę :-p ...

me dziecię właśnie odsypia czadową nockę :sorry2: sama nie wiem o co chodzi, niby już katarku prawie nic, a o 2-3 wstaje Blanka i daje koncert :baffled: słabo pije mleczko, inne posiłki pałaszuje aż jej się uszy trzęsą, a mleczko bleeee, martwi mnie to bo ona skazowiec i w zasadzie poza Bebilonem Pepti nie dostaje nic mlecznego, ani jogurciku, ani serka, twarożku etc :-( zębolków kolejnych nie widać żeby się wykluwały a mała ładuje paluchy do buzi że szok no i zaczęła się mocniej ślinić, co jej się nigdy nie zdarzało :confused:



Ewcia u mnie też nie było problemu, po prostu Blanka wstała pewnego dnia i odmówiła cycusia, więc podałam butlę choć przez 6 m-cy swojego życia pluła smoczkiem na odległość i bebilonem pepti też hi hi hi hi



Pzdr


P.S. ocho moje szczęście już się budzi ;-)
 
reklama
Witam z południa

... i zapraszam na południową cofkę :-p ...

me dziecię właśnie odsypia czadową nockę :sorry2: sama nie wiem o co chodzi, niby już katarku prawie nic, a o 2-3 wstaje Blanka i daje koncert :baffled: słabo pije mleczko, inne posiłki pałaszuje aż jej się uszy trzęsą, a mleczko bleeee, martwi mnie to bo ona skazowiec i w zasadzie poza Bebilonem Pepti nie dostaje nic mlecznego, ani jogurciku, ani serka, twarożku etc :-( zębolków kolejnych nie widać żeby się wykluwały a mała ładuje paluchy do buzi że szok no i zaczęła się mocniej ślinić, co jej się nigdy nie zdarzało :confused:



Ewcia u mnie też nie było problemu, po prostu Blanka wstała pewnego dnia i odmówiła cycusia, więc podałam butlę choć przez 6 m-cy swojego życia pluła smoczkiem na odległość i bebilonem pepti też hi hi hi hi



Pzdr


P.S. ocho moje szczęście już się budzi ;-)
moze zeby ida mimo ze niewidac dziecko nawet do miesiaca przed wyjsciem zebow czuje ponoc:baffled: ablanka jeszcze na babilonie? ja jakis czas temu dostalam w paczce mleko gerber z probkami i sprobowalam dac malemu stwiedzilam a co tam najwyzej jak go obsypie to wroce do bebilonu ale o dziwo nic niewyszlo po 2 dniach na samym gerberze bez bebilonu poszlam do lekarza zapytac do ilu dni mam czekac na ewentualna wysypke,
a on mi powiedzial ze jak chce sprobowac przejsc na inne mleko to przez 1 tydzien 1 mleczny posilek zastapic nowym mlekiem potem w 2 tygodniu 2 posilki zastapic i tak dlugo tydzien po tygodniu az wszystkie beda zamienione i jesli niebedzie wysypki to znaczy ze skaza mija lub juz minela a ja do niego ze ja juz od 2 dni odrazu wszystkie mleka zamienilam na gerbera,
a lekarz na to ze jak mu nic niewyszlo to dobrze ze pewnie juz mija skaza i od tamtej pory jedziemy juz tylo na gerber 2 czyli juz ponad miesiac mlody pije gerbera :-)
 
Do góry