reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Żabko co do wózka to ja piorę wszystko w pralce, ale bez wirowania. Jak masz taki program że możesz wyłaczyć to śmiało wrzucaj na jakąś niewielką temp.
Dobrze że już diagnoza postawiona i teraz wiadomo w czym rzecz.
Mówiła coś lekarka z czego się takie ADHD bierze ?
tego niewiadomo najczesciej sie dziedziczy a jak nie to niewaidomo skad ja ja pytalam czy to moze przez to ze z nia jak bylam w ciazy to trafilam do gina dopiero w 3 miesiacu i dopiero wtedy zaczelam brac kwas foliowy a pwinno sie brac do 3 bo sie caly yklad nerwowy wytwarza i wogole to mi powiedziala ze niemam tak myslec i niemam sie obwiniac bo to nic nieda i napewno nie od tego bo kiedys niebraly kobietu kwasu foliowego i bylo ok, i niemam szukac przyczyny tylko skupic sie teraz na pracy nad zachowaniem corki

a z wozkiem to niewytrzymalam i wypralam w pralce na trybie codzienne czyli 40 stopni i godzina prania z wirowaniem i na szczescie nic sie niestalo ale syfu wylecialo.....uuuuuu.... chyba wozek stal w garazu albo w piwnicybo nawet na stelarzu bylo duzo kurzu ale juz jest czysciutki i sie suszy :-)
 
reklama
Żabko jasne że nie ma co szukać teraz powodów, tylko tak się właśnie zastanawiałam czy to dziedziczne, czy np w skutek jakiś czynników zewnętrzych jak dziecko rośnie.
To dobrze że z wózkiem sobie poradziłaś...swoją drogą dziwi mnie że ludzie takie usyfione rzeczy potrafią wysłać, bo to przecież trochę wyczyścić to już inaczej wygląda. Mnie by było wstyd komuś taki syf wysłać.
Ale sama kupiłam chodzić i było to siedzisko masakrycznie brudne, wrzuciłam do pralki i wyglądało jak nowiutkie.

Lopciu jak badania ? Już robiłaś ?


Coś mi się z oczami probiło bo normalnie nie mogę patrzyć na monitor, tak mi się mieni i ciężko mi przeczytać co napisałam.
 
Żabko jasne że nie ma co szukać teraz powodów, tylko tak się właśnie zastanawiałam czy to dziedziczne, czy np w skutek jakiś czynników zewnętrzych jak dziecko rośnie.
To dobrze że z wózkiem sobie poradziłaś...swoją drogą dziwi mnie że ludzie takie usyfione rzeczy potrafią wysłać, bo to przecież trochę wyczyścić to już inaczej wygląda. Mnie by było wstyd komuś taki syf wysłać.
Ale sama kupiłam chodzić i było to siedzisko masakrycznie brudne, wrzuciłam do pralki i wyglądało jak nowiutkie.

Lopciu jak badania ? Już robiłaś ?


Coś mi się z oczami probiło bo normalnie nie mogę patrzyć na monitor, tak mi się mieni i ciężko mi przeczytać co napisałam.
w skutek czynnikow zewnetrznych raczej nie...najczesciej z tym sie juz czlowiek rodzi, ja dopiero teraz jak sie cofam pamiecia to moge powiedziec ze juz od czasu ciazy pare rzeczy moglo o tym swiadczyc ale kto to wtedy mogl wiedziec kazdy cieszyl sie ze dziecko jest zdrowe i takie zywe :-) noo ale trudno damy rade :-)

no ja tez sie zdziwilam ze brudne ludzie wysylaja tamten tez niebyl czysty no ale trudno ja jak cos wysylam to wyczyszczone zawsze, bo niesmialabym brudnego wysylac
 
Żabka współczuję, że córcia ma jednak ADHD ale w sumie dobrze, że już wiecie jak działać.

Mysza ja też wstydziłabym się wysyłać brudne rzeczy i w sumie jak sprzedawałam bo moim Sebku czy ciuszki czy gondole to zawsze przed wysyłką prałam.
Ale pożyczyłam od koleżanki krzesełko do karmienia to od razu wstawiłam je do wanny bo normalnie się kleiło, aż się sama brzydziłam. Znowu chodzik ciotka przyniosła mi od jakiejś koleżanki (odkupiła) i też pierwsze co, to go rozmontowałam i siedzisko do pralki a resztę szorowałam bo było pozalewane chyba soczkiem i tak zaschło, pomijając już to, że śmierdział stęchlizną bo stał w garażu.
 
zabka najczęściej ADHD się dziedziczy wiadomo jak kiedyś dziecko było bardzo żywe to się mówiło że to chimerny dzieciak połowa z tego wyrasta bądź się objawy nasilają w okresie dojrzewania i może niestety tak zostać
ale najważniejsze że wiesz już co i jak:)

Mysza współczuję z oczami
chciałam jutro jechać ale nie mam siły osłabia mnie pogoda i jeszcze dzisiaj dowiedziałam się że córka znajomych co ma zespół Downa ma białaczkę już jest po iluś tam chemiach:-(

ryba ja te twoje dzieciaczki rosną

też bym się wstydziła wysłać brudne i też zawsze jak dostałam od kogoś coś używane zawsze myłam lub prałam:-D bo ja lubię bawić się w pranie:)
dzisiaj moje bombelki wykąpały sie w kałuży (tzn. nogi) och dzieciaki
 
zabka najczęściej ADHD się dziedziczy wiadomo jak kiedyś dziecko było bardzo żywe to się mówiło że to chimerny dzieciak połowa z tego wyrasta bądź się objawy nasilają w okresie dojrzewania i może niestety tak zostać
ale najważniejsze że wiesz już co i jak:)

Mysza współczuję z oczami
chciałam jutro jechać ale nie mam siły osłabia mnie pogoda i jeszcze dzisiaj dowiedziałam się że córka znajomych co ma zespół Downa ma białaczkę już jest po iluś tam chemiach:-(

ryba ja te twoje dzieciaczki rosną

też bym się wstydziła wysłać brudne i też zawsze jak dostałam od kogoś coś używane zawsze myłam lub prałam:-D bo ja lubię bawić się w pranie:)
dzisiaj moje bombelki wykąpały sie w kałuży (tzn. nogi) och dzieciaki
no najczesciej czasem to mi sie wydaje ze moze to p tesciowej ma ;-) ale tak serio to ta kobieta tez potrafi gadac jak najeta, mowi baaardzo szybko niepotrafi odpoczywac ciagle szuka sobie zajecia a potem sapie ze musie tyle robic i ma klopoty ze spaniem... no ale jej tego niepowiem... eh niewazne po kim czy skad wazne ze wiadomo jak to ugrysc ;-) wierze ze bedzie dobrze wkoncu juz jestesmy pod okiem specjalistow :-) slyszalam tez ze chlopcy maja to czesciej ale za to dziewczynki jak maja to gorzej bardziej nasilone :-/

lopciu przykro z powodu dziewczynki

mysza a ty jutro smigaj do okulisty z oczami niema zartow....
 
Ostatnia edycja:
Witamy się i my z rana z cofką ;-)

przedstawiam Wam Blankę i jej nowego bolida hi hi hi ;-):laugh2:

Zobacz załącznik 376639Zobacz załącznik 376640
pencil.png
 
reklama
Do góry