reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hwj no czesto ciaza wszystko zmienia ja przed 1 mialam tak masakryczne miesiaczki ze szok wylam z bolu i trfaly po 7-8 dni lalo sie i lalo bez najmocniejszych przeciwbolowych niebylo mowy naweto przekreceniu sie na bok a po ciazy 4-dniowe i prawie bezbolesne wiec na + :-) to za miesiac roczek wielka impra a moja pierworodna za miesiac bedzie miec 5 lat o boziu kiedy to zlecialo :-)

no ja sie zastanawiam kiey mi ten rok zleciał :D
 
reklama
pajkaa co ty z tymi ząbkami ?? tak poważne są zabiegi???

ubytki uzupełniasz???

nie ja implaty robie:) 4 lata temu dzieki jednej dentystce straciłam dolną 6 i 7 i teraz wstawiam implanty czyki naciają dziąsło i do kosci wwiercają śruby tytanowe tz te implanty, na których osadzają potem korony zębów...
 
hej wieczorowo

ufff zapakowani :rofl2: nawet nie było tak żle nawet wanienka się zmiesciła :laugh2: A mnie wczoraj zawiało i szyja i łopatka boli masakra jakas :-( wódką sobie smarowałam i pieluchą sie owijalam no teraz troszku lepiej , ale zadnej masci :no: mozna :baffled:

erbuś udanego wypoczynku:)
obyś miała rację :) ostatnio ze wsi przywieźliście sobie małą niespodziankę;-) więc może teraz kolej na mnie:)

No dokladnie Lopciu teraz kolej na Cb &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A my nową furkę zakupimy po urlopie juz mi sie dzis nie chciało , zreszta ja taka wykrecona :laugh2:

3majcie sie cieplutkoo :cool2:
 
no ja sie zastanawiam kiey mi ten rok zleciał :D
no niestety czas leci nieublaganie a przy dzieciach to jak szalony
hej wieczorowo

ufff zapakowani :rofl2: nawet nie było tak żle nawet wanienka się zmiesciła :laugh2: A mnie wczoraj zawiało i szyja i łopatka boli masakra jakas :-( wódką sobie smarowałam i pieluchą sie owijalam no teraz troszku lepiej , ale zadnej masci :no: mozna :baffled:



No dokladnie Lopciu teraz kolej na Cb &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A my nową furkę zakupimy po urlopie juz mi sie dzis nie chciało , zreszta ja taka wykrecona :laugh2:

3majcie sie cieplutkoo :cool2:
udanego wyjazdu :-)

a reszcie kobitek udanego wekendu ja czekam az mlody skonczy drzemke i mykam z corka do lekarza bo w nocy ryczala ze jak pisia to jo boli i piecze dzis niby ciupinke mniej ale wole jej dac lek i to dziadostwo doleczyc zeby potem niebylo problemu ... wiadomo z ukladem moczowym niema zartow tym bardziej ze maz 4 lata temu miesiac lezal w spitalu na nerki :-(
 
ostatnio ze wsi przywieźliście sobie małą niespodziankę
wink2.gif
więc może teraz kolej na mnie:)
ja też mocno kciuki 3mam lopciu:)))

dziewczynki pozdrawiam cieplutko
widzę dziaciaczki wam rosną jak na drożdżach :-) śliczności
czy ja bede takie miała jeszcze....
:rolleyes:
 
ja też mocno kciuki 3mam lopciu:)))

dziewczynki pozdrawiam cieplutko
widzę dziaciaczki wam rosną jak na drożdżach :-) śliczności
czy ja bede takie miała jeszcze....
:rolleyes:
bedziesz miała zobaczysz
:) teraz razem Kingo polujemy na dziewczynki żeby było do pary i równoawaga w domciu no nie:):)
( chociaż mi obojętnie co by było w skrytości marzę o synku wiadomo bo to takie mamusine słodziaki:):rofl2:
 
reklama
zgadzam się
synek mamuśi to synek mamusi.... :tak::wink: ale jak córunia bedzie to też fantastycznie
mi wszystko jedno po takim czasie już.... :happy:
 
Do góry