reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
:-)
My też kupiliśmy spacerówkę Blani co prawda z kubełkowym siedziskem ale co tam:-p jako drugi wózek może być - bebe comfort lola ;-) bynajmniej lżejszy od maxi cosi mury ;-):tak:

Żabka a bryka fajowa :tak:


Lopciu pzdr i całusy dla Maćku :)
 
dzieki dziewczyny mam nadzieje ze sie psrawdzi ale czytajac opinie na necie to 90% ludzi jest zadowolonych a jak czytalam o saturnie ktory najpierw chcialam kupic to zdania byly pol na pol :-)
 
Witam

i przyłączam się do cofki :-p

Lopciu a może to dobry znak a nie zły ;-):tak: może faktycznie Erba zabrała Tobie @ :laugh2: &&&&&&&&&&&&&&&&, ja póki co jeszcze nie dostałam choć już od 2 tygodni karmię dużo mniej niż przedtem a od 3-4 dni właściwie już wcale i odciągam raz dziennie po 70-80ml z obu cycków także pewnie lada dzień też do mnie zawita po 15 miesiącach :-p choć wcale za nią nie tęsknię

Pozdro
 
I ja sie witam z kawką zbożową

Do mnie przylazla @ do do Cb nie zawita &&&&&&&&&&&& lopciu :)

Żabciu bedziesz zadowolona z bryki

Batonik a jednak kubełek

To ja laseczki zaczynam pakowanko odezwe sie jakoś ze wsi

Pozdrawiam Was cieplutko !
 
erbuś udanego wypoczynku:)
obyś miała rację :) ostatnio ze wsi przywieźliście sobie małą niespodziankę;-) więc może teraz kolej na mnie:)
 
witam się dziewczynki:)

moi mężczyzni spią :) a ja sie udze:D

Żabka fajna fura:)

no moj smyku konczy jutro 11 miesiecy MASAKRA jak ten czas leci a ja sie czuje jakbym wróciła wczoraj z porodówki:)
no zaczynam staranka od styczia :) wszystko się dobrze sklada bo własnie zakładam implanty ząbków i wsio się skonczy w styczniu wiec odpowiedni czas no i Sebus bedzie miał 1,5 roczku wiec bedzie fajna roznica wieku:) mam tylko nadzieje, ze szybko pojdzie chociaz musze Wam powiedziec, ze cykle mam w miarę regulanre... co mnie dziwi bo przed Sebusiem miałam 50-60 dni... a teraz 36-35 :)
 
reklama
witam się dziewczynki:)

moi mężczyzni spią :) a ja sie udze:D

Żabka fajna fura:)

no moj smyku konczy jutro 11 miesiecy MASAKRA jak ten czas leci a ja sie czuje jakbym wróciła wczoraj z porodówki:)
no zaczynam staranka od styczia :) wszystko się dobrze sklada bo własnie zakładam implanty ząbków i wsio się skonczy w styczniu wiec odpowiedni czas no i Sebus bedzie miał 1,5 roczku wiec bedzie fajna roznica wieku:) mam tylko nadzieje, ze szybko pojdzie chociaz musze Wam powiedziec, ze cykle mam w miarę regulanre... co mnie dziwi bo przed Sebusiem miałam 50-60 dni... a teraz 36-35 :)
hwj no czesto ciaza wszystko zmienia ja przed 1 mialam tak masakryczne miesiaczki ze szok wylam z bolu i trfaly po 7-8 dni lalo sie i lalo bez najmocniejszych przeciwbolowych niebylo mowy naweto przekreceniu sie na bok a po ciazy 4-dniowe i prawie bezbolesne wiec na + :-) to za miesiac roczek wielka impra a moja pierworodna za miesiac bedzie miec 5 lat o boziu kiedy to zlecialo :-)
 
Do góry