reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dzień dobry

WSTAWACCCCCCCCCCC!!CCCC NA KAWKĘ HERBATKE:-D
Dziś konczymy 12 tygodni !!!!!!!!!!!!!!!

Myszko dokładnie taki nasz książe juz duzzyyyyy ma 71 cm :-)

U nas nocka piękna od 22 do 7 takze trza było dojarkę uruchomić :sorry2: bo cycole pękały . No i oczywiście zgrzyt był o nową furę dla bąbla bo jak to m stwierdził ze jeszcze mam troszku poczekać ( a ja chciałam na wakaje nowa juz smigac , jak mamusia dostała nowa furkę to i Roro się należy ;-) ) No i zaczynam pakowanie :szok: lista zrobiona :baffled: mam nadzieje ze sie pomiescimy :tak:przeciez jedziemy na 2 auta :-D
a do mnie chyba @ zawitała :no::wściekła/y: bo od przed wczoraj tak dziwnie plamie :-(szybko nie :baffled:

Pozdrowionka dla Was babolki i dla tych co w krzaczkach siedzą również buziaki
 
reklama
cześć wreszcie razem kawkę wypijemy:)
siedzę na necie i szukam gdzie robią to badanie na listerioze i jakoś nie wiadomo gdzie :wściekła/y:
 
Hej Kobietki!

Lopciu super że wczasy udane!

Żabko rozkłada się viva do stanu leżącego, no może nie zupełnie na płasko, czyli te 180stopni, ale spokojnie można dzidzię położyć....tylko że mój Szymonek to już w wózku leżał nie będzie.

Erbus to Wam Roro zrobił psikusa...taki młody a już się do gondoli nie mieści.

Scully zdrówka!

Batonik a Ty gdzie?!?
no widzisz a w aukcji tego niepokazywali ale ja sie ciesze ze moja na plasko lezec bedzie bo mlody czasem jeszcze kima we wozku :-) mam nadzieje ze jak zaczne nim ordzic to bede zadowolona z zakupu bo duzo kasy poszlo :-) i wolalabym zeby byl to trafiony zakup :-)
Dzień dobry

WSTAWACCCCCCCCCCC!!CCCC NA KAWKĘ HERBATKE:-D
Dziś konczymy 12 tygodni !!!!!!!!!!!!!!!

Myszko dokładnie taki nasz książe juz duzzyyyyy ma 71 cm :-)

U nas nocka piękna od 22 do 7 takze trza było dojarkę uruchomić :sorry2: bo cycole pękały . No i oczywiście zgrzyt był o nową furę dla bąbla bo jak to m stwierdził ze jeszcze mam troszku poczekać ( a ja chciałam na wakaje nowa juz smigac , jak mamusia dostała nowa furkę to i Roro się należy ;-) ) No i zaczynam pakowanie :szok: lista zrobiona :baffled: mam nadzieje ze sie pomiescimy :tak:przeciez jedziemy na 2 auta :-D
a do mnie chyba @ zawitała :no::wściekła/y: bo od przed wczoraj tak dziwnie plamie :-(szybko nie :baffled:

Pozdrowionka dla Was babolki i dla tych co w krzaczkach siedzą również buziaki
jesli karmisz piersia to dosc szybko hmmm to jest 3 miechy tak??? to w sumie ok ja chyba tez w 3 miesiacu czy 4 dostalam ale ja pewnie dlatego ze zmniejszylam liczbe karmien piersia bo zaczelismy wtedy dokarmiac butla i zarelkiem wiec to byl 4 miesiac teraz pamietam :-)
 
helloł:):) wreszcie w domciu:)
dziewczyny wesele super i wyjazd też no Kotlina kłodzka i Czechy szybko się nam znudziły więc śmignęliśmy jeszcze w Tatry i tam pochodziliśmy po szlakach:):)i oczywiście przedłużyliśmy wczasy o 1 dzień:)
odstresowałam się za wszystkie czasy:):) przytulanki przyjemne bo głowa zajęta innymi myślami a żale i wszelkie myślenie było na wakacjach:cool2: ... no zobaczymy za 2 tygodnie
Scully kochana zrezygnuj z karmienia piersią i przejdź na butelkę pamiętaj dziecko chce mieć zdrową mamusię:)

super, że wypoczełaś :tak: też bym poszalała po Tatrach :sorry2: to teraz trzymamy kciukaski ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
póki co jeszcze ściągam amciu :-p żadziej, ale chciałabym chociaż do 3 m-ca Gabi dociągnąć :sorry2: zobaczymy... jak się dobrze będę czuła to będę ściągać, a jak "nie" to znów żadziej pójdzie i samo zaniknie :tak:

Scully nie odezwal sie jeszcze ten gosciu ale jak kogos masz na oku co moze zalatwic to zalatwiaj , bo ja i tak dopierobym Tobie zalatwila z poczatkiem sierpnia bo smigamy na wakaje . Temat z gosciem mam caly czas otwarty wiec odpowiem co i jak

zapytam jeszcze znajomej, ale wątpię czy jej się uda ściągnąć, bo sobie już ściągnęła... :-( jakby co to cały czas czekam :tak: nawet na sierpień :tak: jest na nich długa data ważności więc jak coś to dla "drugiego" się przyda ;-)

udalo mi sie wylicytowac solara jupiiiii ale sie ciesze co prawda troche zaszalalam ale co tam to w koncu dla mlodego i nie na kilka przejazdzek tylko duzo wiec musi byc konkret :-) a po za tym to za kaske z chrzcin wiec mlody obkupiony pozadnie ;-)

super :-D wrzuć foto lub link do foto ;-)

Dziś konczymy 12 tygodni !!!!!!!!!!!!!!!
a do mnie chyba @ zawitała :no::wściekła/y: bo od przed wczoraj tak dziwnie plamie :-(szybko nie :baffled:
Pozdrowionka dla Was babolki i dla tych co w krzaczkach siedzą również buziaki

Gratulacje :-D już 12... :sorry2: kiedy to zleciało :confused: :-p
może być i @ :tak: mnie oststnio brzuszek pobolewa i się zastanawiam czy też @ niedługo nie przyjdzie :sorry2:


U nas powoli do przodu.
Dziś wyniki tomografii i przekonałam babkę telefonicznie żeby mi powiedziała czy coś wyszło. Więc "nie" - wszystko OK :-D Do neurologa dopiero za tydzień :sorry2:
A koleżanka cosik mi mówiła, że drętwienia mogą być spowodowane niedoborem magnezu... hm... ciekawe czy mam magnez w normie... :confused:

Kupiłam sobie buciki na chrzciny w ecco :tak: cena masakra (promocja z 370 zł na 270 zł)-zaszalałam :-D ale za swoje odłożone kupiłam :tak: są piękne i wygodne więc nie żałuję ;-) przy okazji wrzucę foto ;-)

Pozdrawiam :laugh2:
 
Witam sie wieczorowo

Żabciu widzisz ja nie dokarmiam i przylazła:-( , ale wierze ze któreś z dziewczyn ją zabrałam &&&&&&&&&&&&&&&&

Scully ok to zalatwiam dalej jak bede cos wiedziec dam znac I super ze wsio ok u Cb

Batonik babolku ja zaraz Ci dam weny brak;-)

Dziewczyny ja od jutra rana zaczynam pakowanie :szok: jestem ciekawa ile tego bedzie :-D

Buziaki
 
reklama
ja karmiłam piersią a @ dostałam 7 tygodni po porodzie i moja siostra tak samo
więc różnie to bywa
no widac roznie :-)
super, że wypoczełaś :tak: też bym poszalała po Tatrach :sorry2: to teraz trzymamy kciukaski ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
póki co jeszcze ściągam amciu :-p żadziej, ale chciałabym chociaż do 3 m-ca Gabi dociągnąć :sorry2: zobaczymy... jak się dobrze będę czuła to będę ściągać, a jak "nie" to znów żadziej pójdzie i samo zaniknie :tak:



zapytam jeszcze znajomej, ale wątpię czy jej się uda ściągnąć, bo sobie już ściągnęła... :-( jakby co to cały czas czekam :tak: nawet na sierpień :tak: jest na nich długa data ważności więc jak coś to dla "drugiego" się przyda ;-)



super :-D wrzuć foto lub link do foto ;-)



Gratulacje :-D już 12... :sorry2: kiedy to zleciało :confused: :-p
może być i @ :tak: mnie oststnio brzuszek pobolewa i się zastanawiam czy też @ niedługo nie przyjdzie :sorry2:


U nas powoli do przodu.
Dziś wyniki tomografii i przekonałam babkę telefonicznie żeby mi powiedziała czy coś wyszło. Więc "nie" - wszystko OK :-D Do neurologa dopiero za tydzień :sorry2:
A koleżanka cosik mi mówiła, że drętwienia mogą być spowodowane niedoborem magnezu... hm... ciekawe czy mam magnez w normie... :confused:

Kupiłam sobie buciki na chrzciny w ecco :tak: cena masakra (promocja z 370 zł na 270 zł)-zaszalałam :-D ale za swoje odłożone kupiłam :tak: są piękne i wygodne więc nie żałuję ;-) przy okazji wrzucę foto ;-)

Pozdrawiam :laugh2:
540x405_wozek-coneco-solar-s-449075.jpg47.jpg1282657754_115523748_1-Zdjecia--sprzedam-wozek-coneco-solar-1282657754.jpg
foty wrzucialam z google taka dokladnie jest bryka mlodego mozliwe ze jutro do mnie juz dojdzie :biggrin2:
czekamy na foteczki bucikow ;-)
pencil.png
 
Do góry