reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej hej

Żabciu gorace pozdrowionka dla Cb i trzymaj się w razie ,, W" jestesmy ;-)

Batonik Roruś wcina wcina cycuska ;-) wprost go uwielbia :-D a na dzien mamuski byl bukiet kwiatow :tak:
buziaki
 
reklama
:-)Witam 1 czerwca ;-)

... ehh jak ten czas zapyla, już czerwiec :szok: ... dziś 25 rocznica śmierci mojego taty :zawstydzona/y::-( już tyle czasu nie ma Go z nami :-( szkoda że nie mógł poznać swojej wnuczki :-(


... dziś mamy zaproszenie na działkę do teściów z okazji dnia dziecka mają być jakieś atrakcje :-D:-D hi hi hi :-p

... Blania jakoś znosi te upał, ale nie powiem żeby jej nie dokuczały :sorry: wczoraj wieczorem nie mogła zasnąć bo chyba było jej za gorąco :-(za to jak zasnęła o 22 z groszem to wstała o 9 :-D:-D oczywiście z przerwą na cycusia ;-) a ja jestem dobra jak Blania śpi z nami w łóżku i rano się obudzi to ja się odwracam do niej plecami bo ona mnie skubie po plackach i sobie gada, ma z tego frajdę, nie mniejszą niż mamusia :-p:tak::-D:-D

... Mysza napisz co wymyśliłaś ??!! bo mnie skręca z ciekawości ;-):laugh2:

Pozdrawiam bardzo gorąco ufff wszystkie cioteczki BB
 
I ja sie witam na szybko z kawką :-)

U nas też tropiki nieziemskie...ale jakoś dajemy radę. Wczoraj wybraliśmy się do znajomych na grilla i normalnie Szymek tak się tam wybawił (głównie na trampolinie) że padł w wózku wśród rechotających żab.
Za to jak po północy dojechaliśmy do domu i przekładaliśmy go z fotelika do łóżeczka to chyba się czegoś wystraszył bo tak się bidulinek żałośnie rozpłakał że nie mógł się uspokoić.

Batonik nie mogę tak przy wszystkich. To teściowa pewnie wymyśliła coś super na dzień dziecka.

Żabko jak tam Antoś ? Co lekarz stwierdził ?

Erbuś oj ja Cię podziwiam że Ty tak wcześnie na spacer się zbierasz...dla nas też to byłoby dobre, ale jak się Szymek obudzi na mleko ok 7 to ja karmię go z nadzieją że jeszcze pójdzie spać ;-)


Wszystkim kochanym dzieciaczkom z okazji dnia dziecka życzę mnóstwa radości i uśmiechu...no i cudownych kolorowych zabawek

Miłego dnia Wam życzę!
 
I my się witamy

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka duzo duzo uśmiechu i samych słonecznych dni
Zyczonka dla tych małych dzieciaczków jak i tych dużych :-);-)

Myszko no dziś już mi się nie chciało :-D bo pranko , obiadek telefony do poradni po skierowania bo 03 wybieramy sie na usg bioderek a 8 pierwsze szczepienie :baffled: i zalatwiam knajpke na chrzciny , jutro jeszcze do kosciola musze leciec :sorry:
Batonik :-( az mi się łezki pokulały ech , moj Tatko tez by się cieszyłi teraz by powiedział ze jest dziadkiem a nie mezem babci bo tak mowil bo u nas to same baby :-D z wnuczat Ale trzeba wierzyc ze czuwaja nad nami i nad naszymi pociechami

My jeszcze sie pokrecimy w domku i tak po poludniu wyruszymy w rejs ;-):tak: miejmy nadzieje iz pogoda się nie zmieni

Jeszcze raz pięknego dnia !
 
witam wczasowiczki:)
u mnie @ :( a miało być tak pięknie

:-(... następny będzie owocny :tak: &&&&&&&&& ;-) walczymy :tak:

Scully jak Gabrysia ?

w skrócie = coraz mniej śpi i rozgląda się :-D ciekawska :-D

... Blania śmiga w samym bodziaku i w nocy też tak spała bo u nas straszna gorączka :shocked2: a najlepsze było to, że dziś spała z nami od 4 i byłam do niej odwrócona plecami a ona mnie łapka po włosach skubała hi hi hi troszkę ciągnęła ale ogólnie nie chciałam jej psuć zabawy :-D:-D
... Scully ... dopiero doczytałam o tym nieszczęsnym tamponie - masakra jakaś co za konowały przecież to się mogło skończyć bardzo źle :wściekła/y: Buziaki dla Gabi ni i jest cudniasta ;-):tak:

ah te dzieciaczki :-D:-D:-D
a ja nawet nie chcę myśleć co by to było... :no::szok: na szczęście póki co jest ok (ale się pilnuję) :tak:

myszka84; batonik24 = superowo, że wyjazd udany :-D ten czas tak zleciał... a wydaje mi się jakbyście dopiero co planowały wyjazd... a tu już "po" :sorry:

... ehh jak ten czas zapyla, już czerwiec :szok: ... dziś 25 rocznica śmierci mojego taty :zawstydzona/y::-( już tyle czasu nie ma Go z nami :-( szkoda że nie mógł poznać swojej wnuczki :-(
... dziś mamy zaproszenie na działkę do teściów z okazji dnia dziecka mają być jakieś atrakcje :-D:-D hi hi hi :-p

pomyśl tak: że to tato pierwszy poznał Blankę, pobawił się z nią i odesłał do ciebie ;-)
udanej imprezki :-D

pranko , obiadek telefony do poradni po skierowania bo 03 wybieramy sie na usg bioderek a 8 pierwsze szczepienie :baffled: i zalatwiam knajpke na chrzciny , jutro jeszcze do kosciola musze leciec :sorry:

ja się położnej pytałam ile takie szwy się rozpuszczają i w najgorszym scenariuszu - do 3 m-cy :tak: ja póki co ich nie ruszam, bo się boję :zawstydzona/y: ale nie wiem czego: chyba bólu :zawstydzona/y:
i jak tam po badaniach :-) a chrzciny na kiedy?? :-)




U nas powoli do przodu :-)

Mąż od 3 dni do pracy już chodzi i sama muszę sobie radzić w nocy (wcześniej on wstawał w nocy do małej, a ja tylko do laktatorka) :sorry: nie słyszę jej więc musiałam przenieść się do drugiego pokoju i zabrać ją do siebie do łóżka :sorry:
1 noc ładnie spała; 2 noc wogóle nie spała i chyba kolkę miała; 3 noc przespana :-) zabaczymy później :tak:

ja póki co na laktatorku i chyba tak zostanie :zawstydzona/y: wiem, że to męczarnia, bo muszę ok. 40 min ściągać mleczko, a potem małą karmić, ale jakoś mam opór przed kolejnym pogryzieniem brodawek :zawstydzona/y: w tamtym tygodniu jeszcze próbowałam, ale w tym tygodniu coś nie mam ochoty ją i siebie na siłę zmuszać :sorry:mała jest na moim mleczku, a dokarmiamy ją raz na dobę NAN1 :tak: także laktacja jakaś tam jest :laugh2:


Życzę dużo całusków dla waszych dzieciaczków z okazji DNIA DZIECKA i dla Was też od waszych rodziców... :laugh2: ... i ode mnie (a co?!) :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
I ja sie witam na szybko z kawką :-)

U nas też tropiki nieziemskie...ale jakoś dajemy radę. Wczoraj wybraliśmy się do znajomych na grilla i normalnie Szymek tak się tam wybawił (głównie na trampolinie) że padł w wózku wśród rechotających żab.
Za to jak po północy dojechaliśmy do domu i przekładaliśmy go z fotelika do łóżeczka to chyba się czegoś wystraszył bo tak się bidulinek żałośnie rozpłakał że nie mógł się uspokoić.

Batonik nie mogę tak przy wszystkich. To teściowa pewnie wymyśliła coś super na dzień dziecka.

Żabko jak tam Antoś ? Co lekarz stwierdził ?

Erbuś oj ja Cię podziwiam że Ty tak wcześnie na spacer się zbierasz...dla nas też to byłoby dobre, ale jak się Szymek obudzi na mleko ok 7 to ja karmię go z nadzieją że jeszcze pójdzie spać ;-)


Wszystkim kochanym dzieciaczkom z okazji dnia dziecka życzę mnóstwa radości i uśmiechu...no i cudownych kolorowych zabawek

Miłego dnia Wam życzę!
no spojrzal w gardelko i stwierdzil ze niby przeziebiony i dostal antybiotyk i mocniejsze czopki 125 mg bo te eferalgan 80 mg wogole juz mu temp niezbijaly :-( te troche zbija ale potem znowu franca goraczka wraca ale sie wystrachalam bo lekarz kazal dawac co 5 godzin malemu te czopki a na ulotce jest ze to dla dzieci od 2 do 6 lat ze 10 mg na 1 kg masy ciala i ze nieprzekraczac zalecanej dawki bo moze dojsc do uszkodzenia watroby i niewiedzialam czy mu dawac ale jak wyskoczylo 39 na termometrze a on taki biebardzo byl to mu dalam i dzis jednego rano dostal bo znow 39 a tak to okolo 38 sie kreci i daje tamte eferalgan wtedy ale niewiele daja bo teraz dal paracetamol...zal mi go bo od wieczora poniedzialku go temperatura meczy i w dodatku ten upal i dzis bardzo duzo spi a wnocy od 7 do 3:30 spi a normalnie do 1 spal i predzej... a wazylam go wczoraj to wazy 7,120 mam nadzieje ze juz jutro temp zacznie odpuszczac bo od wczoraj wieczora dostaje antybiotyk 2 razy dziennie a szczepienie mamy przelozozne o tydzien
 
U nas chyba zbiera się na burzę...a niech się odświeży powietrze.

Swoją drogą coś mi sie wydaje że Szymek sie męczy jak jest tak gorąco, bo nie mógł dzisiaj zasnąć na spacerze, tylko się kręcił, a jak mi się go już udało ululać to pospał 30minut. Wróciliśmy do domku zjadł zupkę i od 14 śpiocha. Dobrze że w domku tak przyjemnie chłodno mamy.

No i dzisiaj w parku wypatrzyłam że Szymonkowi wyszedł już kolejny zębolek :-) wróciłam prędko do domku, żeby umyć łapki i mu wpakowałam do buźki żeby pomacać po dziąsełkach...i jest, musiał się przebić pare dni temu bo już go widać.
Więc Szymonek jest już posiadaczem dwóch dolnych jedynek :-)

Scully a podajesz coś Gabi na brzuszek ?

Erba to kiedy chrzciny ?

Żabko a ząbki mu czasem nie wychodzą ? Bo mi Szymuś goraczkował jak mu pierwszy ząbek się wykluwał.
No i to szczepienie to powinno być najwcześniej 7 dni po zakończeniu brania antybiotyku.
Zdrówka dla syneczka życzę, niech mu szybko minie bo to serce ściska jak się tak dzieciątko męczy.

Normalnie nic mi sie nie chce robić...rzeczy jeszcze po powrocie nieposkładane, a ja siedzę i nic nie robię. Ehh...
 
Ostatnia edycja:
witam w piekny dzionek świąteczny naszych dzieci:)

Mysza powikłania po ostatniej szczepionce na pneumokoki - naszczeście wszystko dobrze się skończyło
szczepiony był we wtorek a w środę o 12 już jechał do szpitala karetką- wywiązał się jakiś stan zapalny w organizmnie małego tak się napisane na wypsie:)

batonik bez wspomagaczy:) naturalnie
kochane ja dzisiaj jestem wykończona po tym dniu dziecka
najpierw w pracy do 14 na słońcu ( buzia spalona pomimo kremów no ale dzisiaj paliło że szok) potem z synciem byłam na takim festynie z okazji ich święta - Kamil pełen werwy jeszcze a ja padam na twarz-chyba się starzeję:sorry::-p:eek:

batonik ja wierzę ze te osoby sa z nami wiec twój tata poznał już wnuczkę :)
przecież cały czas jest z wami nie widocznie ale na pewno duchem

Myszko za znalezienie ząbków pamietaj coś się należy dla Ciebie buty albo sukienka
a najlepiej to i to:-D

zabko zdrówka dla Antosia
 
Ostatnia edycja:
Lopciu cholipka... my mamy pneumo w następnym tyg. A jak to się objawiło ? Gorączka czy coś jeszcze ?
Nie wiedziałam że tak jest, że jak się znajdzie zębolka to coś się należy...o nieźle, dobrze wiedzieć, upomnę się na pewno.
 
reklama
U nas chyba zbiera się na burzę...a niech się odświeży powietrze.

Swoją drogą coś mi sie wydaje że Szymek sie męczy jak jest tak gorąco, bo nie mógł dzisiaj zasnąć na spacerze, tylko się kręcił, a jak mi się go już udało ululać to pospał 30minut. Wróciliśmy do domku zjadł zupkę i od 14 śpiocha. Dobrze że w domku tak przyjemnie chłodno mamy.

No i dzisiaj w parku wypatrzyłam że Szymonkowi wyszedł już kolejny zębolek :-) wróciłam prędko do domku, żeby umyć łapki i mu wpakowałam do buźki żeby pomacać po dziąsełkach...i jest, musiał się przebić pare dni temu bo już go widać.
Więc Szymonek jest już posiadaczem dwóch dolnych jedynek :-)

Scully a podajesz coś Gabi na brzuszek ?

Erba to kiedy chrzciny ?

Żabko a ząbki mu czasem nie wychodzą ? Bo mi Szymuś goraczkował jak mu pierwszy ząbek się wykluwał.
No i to szczepienie to powinno być najwcześniej 7 dni po zakończeniu brania antybiotyku.
Zdrówka dla syneczka życzę, niech mu szybko minie bo to serce ściska jak się tak dzieciątko męczy.

Normalnie nic mi sie nie chce robić...rzeczy jeszcze po powrocie nieposkładane, a ja siedzę i nic nie robię. Ehh...
jak na zabek to ta goraczka za wysoka i za dlugo na zabek to raczej stan podgoraczkowy dzis tez mial jeszcze temp mam nadzieje ze dzis juz bedzie powoli odpuszczac a lekarz mowil cos ze gardelko jest chore czy cos jak mu zajrzal....
witam w piekny dzionek świąteczny naszych dzieci:)

Mysza powikłania po ostatniej szczepionce na pneumokoki - naszczeście wszystko dobrze się skończyło
szczepiony był we wtorek a w środę o 12 już jechał do szpitala karetką- wywiązał się jakiś stan zapalny w organizmnie małego tak się napisane na wypsie:)

batonik bez wspomagaczy:) naturalnie
kochane ja dzisiaj jestem wykończona po tym dniu dziecka
najpierw w pracy do 14 na słońcu ( buzia spalona pomimo kremów no ale dzisiaj paliło że szok) potem z synciem byłam na takim festynie z okazji ich święta - Kamil pełen werwy jeszcze a ja padam na twarz-chyba się starzeję:sorry::-p:eek:

batonik ja wierzę ze te osoby sa z nami wiec twój tata poznał już wnuczkę :)
przecież cały czas jest z wami nie widocznie ale na pewno duchem

Myszko za znalezienie ząbków pamietaj coś się należy dla Ciebie buty albo sukienka
a najlepiej to i to:-D

zabko zdrówka dla Antosia
lopciu a jak sie te powiklania objawily??bo ja mam niby we wtorek mies=c szczepienie malego ale sie boje ze po antybiotyku jak tak odrazu dostanie szczepionke to moze byc cos nie tak bo niedosc ze organizm po antybiotyku oslabiony to szczepionka tez moze dodatkowo oslabic mimo ze ten antybiotyk mam mu dawac 6 dni
Lopciu cholipka... my mamy pneumo w następnym tyg. A jak to się objawiło ? Gorączka czy coś jeszcze ?
Nie wiedziałam że tak jest, że jak się znajdzie zębolka to coś się należy...o nieźle, dobrze wiedzieć, upomnę się na pewno.
powinno sie dostac sukienke ale mozna dostac co sie sobie wybierze i tu chodzi glownie o pierwszy zeborek ;-)

hej kobietki maly spi wiec padlam maly spi wiecej jak ma tempke a dzis znowu mial rano i znow czopek potem dalej zobaczymy ciekawa jestem ile dni moze byc taka tempka przy podawaniu antyku i czopkow jak to dlugo sie jeszcze bedzie ciagnac i wracac bo zal mi bidulka taki umeczony jest i albo spi a jak niespi to placze jakby go cos bolalo i bywa ze niechce cycusia tylko placze i dopiero jak go dalej poloze to sie uspokaja i zasypia :-( oj ciezko tak patrzec na chorowitka gdyby sie dalo to bym na siebie wziela to chorubsko...
 
Do góry