reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Lopciu ja tez mam zakreconasama wiesz
Batonik moja tez ostatnio mnie wpienila bo szwagierka tydzien temu wrocila do domu z wczesniakiem i dzwonila do mnie zebysmy w odwiedziny przyjechali dopiero za dwa tygodnie bo lekarka zaleila zeby narazie malej ograniczyc kontakt z innymi ludzmi zeby sie niczym niezarazila bo to wczesniak no to ja
 
reklama
Lopciu ja tez mam zakreconasama wiesz
Batonik moja tez ostatnio mnie wpienila bo szwagierka tydzien temu wrocila do domu z wczesniakiem i dzwonila do mnie zebysmy w odwiedziny przyjechali dopiero za dwa tygodnie bo lekarka zaleila zeby narazie malej ograniczyc kontakt z innymi ludzmi zeby sie niczym niezarazila bo to wczesniak no to ja ok rozumiem a tesciowa najpierw wszystkim gada ze taka przeziebiona a potem gada ze malej niemozna odwiedzac a sama byla juz trzy razy w ten sam dzien pojechala przeziebiona z katarem a tesc z kaszlem i na drugi dzien znowu a jak wczoraj znow pojechala to sie wkorwilam poczulam sie jak jakis brudas czy cos bo my z mezem corka i malym zdrowi niejedziemy a ta chora jezdzi i powiem wamze juz mi sie odechcialo jechac zobaczyc malutka pierwszy raz maz sie smieje ze zazdrosna jestem ale mnie to poprostu wnerwia...
Kochane co moge przygotowac na chrzciny do jedzenia?beda trzy matki karmiace piersia i niewiem zbytnio co zrobic
 
witam sie na sekundke:)

Hej babolki widze ze ruch wkoncu sie zrobil
Pajka ale sebus duzy fajbie ze sie staracie ale dopuki karmisz moze niebyc wulki ale trzymam za was kciuki
Svensonka a jednak zajrzalas
Batonik po poczkach niepowinno nic byc bablom ja wciagnelam dwa i bdzis dwa i jest ok mezus sam w pracy robil i niemoglam sie powstrzymac a Blaneczka sporo urosla fajnie widac roznice
Sculy dosc cwiczen zapewni ci malenstwo po porodzie wiec tezaz sobie leniu**** puki mozesz:-)

Kochana owulkę mogę miec moge nie miec @ przy karmieniu :) moja mama karmiac zaszla w ciaze z moją siostrą :D ie mając @
nawet ginekoloszy twierdzą, ze po 3 miesiacu od porodu mimo braku @ mozna zajsc w ciąże:) takze wsio jest mozliwe:)
 
Witam sie poniedziałkowow
Ale pustki tu dziś ulalala
Batonik gdzie cofka , Hę ????
Dziewczyny to zawsze "MY " jesteśmy dziwne tesciowe jak najbardziej ,,normalne" polecam olać to i wogole nie komentować bo szkoda naszych nerwów .

My dziś śmigamy do lek rodzinego po skierowanie na EKG jestem ciekawa czy dostane i co ona powie juz mam stresa bo nie lubie tej baby wrrrr

Miłego dzionka
 
Erba nigdy nie wiadomo jakimi teściowymi my będziemy dlatego ja wole sie nie odzywać bo jak widze, ze mam świa na punkcie mojego syna twierdze, ze bede najgorszą tesciową pod słoncem :D
 
witam poniedziałkowo :)
wpadłam na chwilke, bo Natka juz po drzemce;)
my od piatku troche chorzy...wirusek Nas dopadł :( a od wczoraj Natka ma lekki katarek...na razie tylko Disnemar i odciaganie wydzieliny...dzis pójdziemy na spacer do apteki ...
erba jak ta babka ci nie pasuje, to zmień lekarza

ps. ja mam fajowa tesciowa...troche naopiekuńcza dla Nas wszystkich, ale złota kobieta
 
wiecie tak w sumie moja teściówka na początku była dziwna musieliśmy się "dotrzeć" no za to teraz nam się nie źle układa
oby tak dalej
zabka twoja i batonika tez się kiedyś zmieni &&&
erbuś jeszcze tylko 34 dni
jak poszło???
 
Witam się wtorkowo

Znowu cisza się zrobiła :-(
U nas wsio ok wczoraj lek rodz zrobił Ekg wyszło coś tam ,ale co dokładnie to nie wiem bo nie powiedziała codziennie(ewent co drugi dzień w zależności od samopoczucia ) mam chodzić na pomiar ciśnienia i za 2 tyg do kontroli . Zobaczymy co na Ekg powie kardiolog bo wizyta za tydzień . I wczoraj normalnie był jakiś cud wiecie jakie mialam ciśnienie 90/60 !!!!!!!!!!!!!! ja nigdy takiego ciśnienia nie miałam :szok: ale dziś wszystko w normie od rana serducho wali jak szalone i jeszcze gardziełko do tego drapie :wściekła/y::wściekła/y: No to tyle u nas w małym skrócie
A co tam u Was oddzywać się !!!!

Najlepszego Kobitki z okazji DNIA KOBIET :-);-)
 
:-) Witam świątecznie ;-)


Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Kobietek :-p

... u nas wsio OK,wczoraj miałyśmy troszkę załatwiania i lofrowałyśmy :tak: do domku zlądowałyśmy dopiero ok 18 :tak: dopiero wczoraj złożyłam papiery o becikowe :baffled: jakoś wcześniej się nie mogłam zebrać :zawstydzona/y::-D

... moje dziecię od dwóch dni bije rekordy spania w nocy :szok:;-):tak: wczoraj spała od 23 do 5:40 a dzisiaj od 23 do 7:30 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: za to po kapaniu od ok 20 była aria operowa nie wiem czy brzuszek ją bolał czy co, ale płakała do 22 aż przyszedł R i się uspokoiła, mówiłam mu że za nim stęskniła :-D:-D więc stwierdziliśmy właśnie że chyba powinna co wieczór tak płakać to bynajmniej będzie ładnie noc przesypiała :-D:-D teraz znowu śpi od 9 w naszym łóżku oczywiście :baffled:

JUUPPPPPPPPIIIIIIIIIII w czwartek w końcu idę do fryzjera :tak::-):-):-):-):-)


Erbuś ... wczoraj było podobno bardzo wysoie ciśnienie jakieś 1024 hpa :tak: ale już tak niewiele Tobie zostało ... ;-) już się nie mogę doczekać jak ogłosisz radosne wieści :-)


Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
reklama
Witam się wieczorowo

I co dziś tylko Batonik się zameldował :angry::no: oj nieładnie nieładnie :-(
Fajnie ze blancia tak ładnie śpi , moze zaczyna sobie normować i dobrze . Masz rację I tak niewiele zostało :tak:

Trzymajcie się buziaki
 
Do góry