reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zaglądam jeszcze raz dzisiaj...monż ma wychodne z chłopakami, mała śpi więc sobie buszuję :)
Mysza Natka mało śpi w dzień raczej drzemie...choć dziś 1h przed południem, 1h na spcerze i 2 razy po pół h ok 3 i 5.30 po południu (ona 3h to od urodzenia rzadko przesypia, bo małe porcyjki przyjmuje), ok. 19,30 pada na noc (no z przerwami na jedzenie i kupki :)) śmiejemy się, ze zdrowo je mało i często ;)
warzywka od kwietnia czyli tydzień po 4 miesiaczkach (tak się umówiłam z pediatrą) kwiecień to bedzie już miesiac przystosowania do powrotu do pracy, żeby jadła już coś konkretniejszego jak zostanie z babciami :)

erbuś moze rzeczywiście do kardiologa nie uda się Tobie już dostać...dodzwoniłam sie do mojej gin i pytałam o tabsy na laktacje mówiła, że nie ma nic innego jak dużo pic i często dziecko przystawiać...
 
reklama
Witam wieczrowo

Olkale boszeee poprostu znowu z tego wszystkiego zapomniałam zapytac a kartka zapisana z pytaniami , tyle tych informacji znowu a jak juz sie cos dzieje to zapominam o calym swiecie . Ale na 100% zapytam 14-03 bo ide na wizyte bo teraz ma urlop . A do kardiologa udalo mi sie prywatnie zapisac na 16 -03 pojde zrobie ekg zobaczymy co mi powie jeszcze w poniedzialek uderze do rodzinnego . A tabsy napewno sa no chyba ze wycofali ale az mi sie nie chce wierzyc

Baatonik wasnie az mi sie zapomnialo , no po takich fotach widac roznice ile dzieciatka rosną

Olkale jeszcze raz sorrryyyy

Ide spać bo dziś od 5:30 na nogach dzień pelen wrażeń padam na twarz
Miłego weekeendu ,pewnie do jutra bo jutro leże do góry ......... :)


Sevensonka a Ty się waga nie przejmuj zgubisz
 
cześć dziewczynki
Miłego dnia wam życzę :)
postanowiłam poprawę... bede bardzo się starała chociaż na chwilkę do was tu zajrzeć i zobaczyć co u was.
Całuję

ja widzę, że i pieseczka :tak: ... i żyrafki ;-);-)
tak żyrafka nawiązuje do tego że ja w ciągłym biegu żyję... :] ;)
 
Witam wieczrowo

Olkale boszeee poprostu znowu z tego wszystkiego zapomniałam zapytac a kartka zapisana z pytaniami , tyle tych informacji znowu a jak juz sie cos dzieje to zapominam o calym swiecie . Ale na 100% zapytam 14-03 bo ide na wizyte bo teraz ma urlop . A do kardiologa udalo mi sie prywatnie zapisac na 16 -03 pojde zrobie ekg zobaczymy co mi powie jeszcze w poniedzialek uderze do rodzinnego . A tabsy napewno sa no chyba ze wycofali ale az mi sie nie chce wierzyc

Baatonik wasnie az mi sie zapomnialo , no po takich fotach widac roznice ile dzieciatka rosną

Olkale jeszcze raz sorrryyyy

Ide spać bo dziś od 5:30 na nogach dzień pelen wrażeń padam na twarz
Miłego weekeendu ,pewnie do jutra bo jutro leże do góry ......... :)


Sevensonka a Ty się waga nie przejmuj zgubisz

POczekamy zobaczymy marnie jakos idzie
Zabciu jakbym nie mogla nie zajrzec!!!!
 
:-)Witam niedzielnie Kochane Babolki


... u nas nocka zajefajna :-D Blanka poszła spać po 20 a wstała dopiero o 1:30 niestety tak dobrze spało jej się w naszym łóżku :zawstydzona/y: potem cyc i spanko do 6:30 i znowu wskoczyła do naszego łóżka i spanko do 10 :szok: złote dziecko normalnie :-p:laugh2: za mamusią ;-)

... mieliśmy w planach spacerek ale strasznie wieje mroźny wiatr więc damy się na spokój :tak:obiadek dziś w domku serwujemy :tak: czyli cały dzień dla naszej trójeczki :-puwielbiam ;-):tak:

... a i jeszcze opowieści dziwnej treści mojej teściowej ... od czwartku mają remont, czytaj: skrobanie tapet, gładzie, malowanie i szlifowanie parkietu, ale teściowa twierdzi że jest czysto i zaprasza na obiad i znowu wychodzę na kretynkę bo przecież wymyślam :crazy: obiad nie wiem gdzie byśmy zjedli bo kuchnia to wąski śledź a do obiadu osób 6 + Blanka, dwa pokoje zagracone meblami z tego dużego, nie wspomną o przewinięciu małej bo chyba w powietrzu miałabym to zrobić :angry: i ja wymyślam:sorry2: ehhh ręce opadają :crazy:


życzymy milutkiej niedzieli :-p;-)
 
wiesz batonik ta twoja teściówka to jakaś zakręcona o 180 stopni- ciekawe ile jeszcze synowych ma takie "teściówki"
 
Hej Lopciu ;-)

albo odwrotnie ile teściowych ma takie synowe bo to ze mną coś nie w porządku podobno :-p

co porabiasz dzisiaj ??? czy u Ciebie tez tak wieje ??:baffled:
 
reklama
Hej Lopciu ;-)

albo odwrotnie ile teściowych ma takie synowe bo to ze mną coś nie w porządku podobno :-p

co porabiasz dzisiaj ??? czy u Ciebie tez tak wieje ??:baffled:
u mnie też wieje
byłam wczoraj u kuzynki co ma synka 3 miesięcznego
za chwilę idziemy do siostry w odwiedziny
i dopada mnie jakaś depresja- to chyba to przedwiośnie
 
Do góry