reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

śliczne wasze maleństwa!!! :)
aż się wzruszyłam... jak ten czas leci...
maćku dziekuje że napisałaś.. :*

ja jak widzicie po suwaczku dorobiłam się psa... :]
 
reklama
:tak:;-):-)
fajowo, że się pokazałaś :tak: nu, nu -trzeba zaglądać do nas częściej :tak:
córcia ładnie rośnie :tak: a pokarmem się nie przejmuj :tak: ważne by zdrowa była :tak:



ten czas leci... :tak: trzymam kciukaski ;-)



u mnie też zgaga :baffled: ale 2 pączusie wciągłam :-D



ale superowe porównanie :-D:-D:-D

Kinga, Tosia, Maćku - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak: odezwijcie się czasem :-p

Za wszystkie staraczki - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&




2 pączki wciągnięte :-p:-p:-p Zgaga męczy :baffled: ale jakoś przeżyję :cool2:

Chyba męża zaraziłam :zawstydzona/y: gardełko go boli :zawstydzona/y: Biedny codziennie pyta czy może już do mnie do łóżeczka wrócić... A dziś już miał wracać, bo całą nockę ładne przespałam, a tu lipa... Jak gardełko boli to lepiej żeby mnie spowrotem nie zaraził :tak: A ja jeszcze do jutra Bioparox-em się kuruję :tak:

Zdrowa i gruba to ona jest ha ha
niczego jej nie brakuje macie racje caly oskarek taka mala kopia
wczoraj mowi synek mamo Vanessa to wyglada tak jak ja czy my blizniakaminie jestesmy???
hahah zaczelam sie smiac szkoda ze tak nie bylo hahah
 
hejka ja tez na koffi:)

Mysza
tylko jak mała jest głodna to płacz jakby ją ze skóry obdzierali, aż łzami płacze i czerwona się robi ... próbujemy ją przetrzymywać i dajemy pić (wypija srednio 250ml płynu dziennie)...nic przeczekam jeszcze, wyjscia nie mam :) mam nadzieję, ze sie ustabilizuje to jedzonko w końcu, pewnie jak cos konkretniejszego zacznie jesć..czyli od kwietnia.... zaczęłam nawet notować kiedy i ile zje, no i wyszło,ze je ok 9 posiłków 3 od 6-12, 3 do 19 i 3 nocne...z tymze w różnych godzinach i różnych ilościach...
 
Olkale no takie zachowania się mogą zmienić z dnia na dzień, a pewnie je tak często bo mniejsze porcje...a ma spanie dłuższe w ciągu dnia ?!? Takie 3h ?
Bo faktycznie często Natka je...mój Szymek zjada 4x120ml i 1x150ml na wieczór (ok. godz. 7,10,13,18,21) + deserek ok 14. Od kiedy będziesz wprowadzać stałe ? od 4 msc ?
 
witajcie babole !

Ale się tu gwarno zrobiło super :)

My dziś po KTG i lepiej ( ie musimy robić tego badania ) , ale za to moje cisnienie nie zaciekawie i czeka nas ekg i kardiolog ech jak nie urok to sraczka . Najlepsze jest to ze terminy poprostu masakryczne nawet prywatnie :(

Miłego dnia
 
hej
no to wczoraj zaszalałam dziewczyny wciągnęłam aż ...5 pączków- już nie pamiętam żebym tyle zjadła no może tylko wtedy jak byłam dzieckiem
Mysza ze szkołą nieciekawie zapadła decyzja o likwidacji
chciałam tyle napisać i zapomniałam:(
powiem wam że najważniejsze że wasze maluszki są zdrowe i pięknie rosną:)

Kinga piesek śliczny już oglądałam zdjęcia na nk:)

erbuś może nastąpi rozwiązanie szybciej i już nie zdążysz się po stresować wizytami u kardiologa &&&&
 
hej
no to wczoraj zaszalałam dziewczyny wciągnęłam aż ...5 pączków- już nie pamiętam żebym tyle zjadła no może tylko wtedy jak byłam dzieckiem
Mysza ze szkołą nieciekawie zapadła decyzja o likwidacji
chciałam tyle napisać i zapomniałam:(
powiem wam że najważniejsze że wasze maluszki są zdrowe i pięknie rosną:)

Kinga piesek śliczny już oglądałam zdjęcia na nk:)

erbuś może nastąpi rozwiązanie szybciej i już nie zdążysz się po stresować wizytami u kardiologa &&&&

Ja jednego poczka zjadlam bo sie odchudzam waze nadal 62kg a chce wazyc 55kg wiec duzo przedemna!!!
do wakacjiiiiii
 
Scully dobrze że już ze zdrówkiem lepiej.
Wybrałaś już jakieś 4 koła dla Maleństwo ? Kiedy masz usg ?

przez przeziębienie to się strasznie rozleniwiłam :tak: jak się doleczę, a mężuś się wyleczy (przeszło na niego :zawstydzona/y:) to pojedziamy do Askot zobaczyć, bo coś tam mają :tak:
usg... mój gin jest "inny" i kto go tam wie... :sorry2:

ja jak widzicie po suwaczku dorobiłam się psa... :]

ja widzę, że i pieseczka :tak: ... i żyrafki ;-)

My dziś po KTG i lepiej ( ie musimy robić tego badania ) , ale za to moje cisnienie nie zaciekawie i czeka nas ekg i kardiolog ech jak nie urok to sraczka . Najlepsze jest to ze terminy poprostu masakryczne nawet prywatnie :(

eh... musi się coś przyplątać... :dry: no z kardiologiem u nas też ciężko :sorry2: dłuuuugie kolejki :tak:



Czy któraś ćwiczyła przed porodem?? :-) Pomaga?? :-)
Bo ja mam nagrane ćwiczenia, ale nawet nie chciało mi się zaglądać do nich :zawstydzona/y::-p:-D
 
reklama
Hej babolki widze ze ruch wkoncu sie zrobil
Pajka ale sebus duzy fajbie ze sie staracie ale dopuki karmisz moze niebyc wulki ale trzymam za was kciuki
Svensonka a jednak zajrzalas
Batonik po poczkach niepowinno nic byc bablom ja wciagnelam dwa i bdzis dwa i jest ok mezus sam w pracy robil i niemoglam sie powstrzymac a Blaneczka sporo urosla fajnie widac roznice
Sculy dosc cwiczen zapewni ci malenstwo po porodzie wiec tezaz sobie leniu**** puki mozesz:-)
 
Do góry