reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam wam w tłusty czwartek gdzie obżarstwo dzisiaj jest na porządku dziennym
u mnie w pracy dyrka jak zwykle zapomni o pączkach bo rok temu też zapomniała:(
więc trzeba będzie samemu sobie kupić i schrupać w pracy a potem w domciu
lecę na kawkę póki co na razie bez pączusia
życzę smacznej kawki dzisiaj i pączków przepysznych

dziewczyny ostatnio Myszki nie ma a Svensonka już o nas zapomniała:(
 
reklama
witam wieczorowo:tak:
fajnie Batonik, ze jestes zadowolona...te ż wiazałam na krzyż, ale wydaje mi sie, ze kieszonka jest lepsza...spróbuj (szczegolnie z wałeczkiem na szyi) fajnie, ze Blanka zadowolona, bo Natka nieraz się złosci jak ja wkładam, bo ona strasznie ciekawa jest, a chusta ją ogranicza...ale uspokaja sie i zasypia:tak:dla mnie duzym plusem są wolne ręce i to, że moge coś zrobic :tak: również polecam chusta lepsza dla bioderek niż nosidełko (poczytaj sobe Erba o tym)

Erbuś no nieźle z tym cukrem sie uchowałaś

Scully duzo zdrówka

Jestem po wizycie u pediatry...niestety tendencja spadkowa z mlekiem (w poniedziałek zadzwonię do ginki...zobaczymy czy zna ten lek) mam karmić proszkiem, a mjak narosnie w piersiach to podac pierś, nawet gdyby było to 2 razy na dobe) bo ściaganie laktatorem nie powoduje zwiększenia produkcji...ale moze taka natura kobiet w mojej rodzince (mam i babcia te z krótko karmiły :-()
dziś na wieczór mała wypiła 140 ml (z 2 piersi najwięcej ile sciagnelam to 100 ml)

Dobrej nocki

Ps. co sie dzieje ze Svensonka...pisał, ze bedzie żadziej zagladać?

Jestem jestem ale fajnie ze ktos o nas mysli
u mnie nuda jak cholera deprecha totalna karmilam tylko tydzien i zapalenie piersi antybiotyk 2 tyk a pozniej juz pokarmu nie mialam
malej zeby ida bo marudna okropnie
 
witam wam w tłusty czwartek gdzie obżarstwo dzisiaj jest na porządku dziennym
u mnie w pracy dyrka jak zwykle zapomni o pączkach bo rok temu też zapomniała:(
więc trzeba będzie samemu sobie kupić i schrupać w pracy a potem w domciu
lecę na kawkę póki co na razie bez pączusia
życzę smacznej kawki dzisiaj i pączków przepysznych

dziewczyny ostatnio Myszki nie ma a Svensonka już o nas zapomniała:(

halo nie zapomnialam!!!!

Uploaded with ImageShack.us
 
:-)Witam tłusto ;-)

... my już po porannej wizycie u gina :tak: wszystko OK po porodzie, blizna ładnie zagojona :-p ginek się za mną stęsknił :-D mówił żeby koniecznie w ciążę zachodzić to nasze wizyty-spotkania będą częstsze :-D ...

Blanka pięknie spała :tak:obudziła się dopiero w domku :tak: a już się bałam że będę musiała cycka wystawiać :-D no i tym sposobem zaliczyłyśmy poranny spacer :tak: być może wybierzemy się jeszcze po południu na 1h ;-)

Svensonka w końcu się odzywasz Kobieto !!!!!!!!!!

pączki pewnie mają w sobie coś z nabiału, jak nie mleko to jakieś serwatki etc, ale dziś niestety Blanka musi mi wybaczyć bo zamierzam wciągnąć przynajmniej dwa :-D a i powiem Wam że zakupiłam maść cholesterolową, taką robioną w aptece i normalnie buźka małej piękna ;-):tak: tfu tfu żeby nie zapeszać, ale po krostkach nie ma śladu, po dwóch dniach stosowania :szok:

Kinga ale Ciebie dawno nie było :szok:

Miłego dnia Babolki i przede wszystkim tłustego :-D:-D:-D:-D:-D
 
I ja się witam w piękne wtorkowe popołudnie i dodam ze u nas tez słonecznie

My dziś po wizycie mały waży 2722 i na tyle obstawiałam :) znaczy sie do 2800 troche dziś znowu tetno mial przyspieszone , mielismy rowniez KTG w piatek również jedziemy i jak bedzie się utrzymywało to na badanie specjalistyczne dolper czy jakos tak z tych nerwow to zapomniałam ech . Moja gink sprawdzała przepływy i powiedziałą ze wsio ok ale w razie w woli dmuchać na zimne . Ja mam nadzieje ze to spowodowane moimi nerwami bo ja taki nerwusek jestem . Co prawda Izoptin mamy znowu 2 razy po tabsie
A co do cukru to dalej dieta i za miesiac powtorzymy 75 gr no chyba ze sie rozpakujemy :) no to chyba wszystko
Olkale o te tabsy zapytam w piątek bo sorry zapomnialam
Batonik a zleci te 40...parę
Pozdrawiam wszystkie babloleczki Buziolki

czy ktos cos wie o kernie miala 2 raz sie zafasolkowac???
 
:-)Witam tłusto ;-)

... my już po porannej wizycie u gina :tak: wszystko OK po porodzie, blizna ładnie zagojona :-p ginek się za mną stęsknił :-D mówił żeby koniecznie w ciążę zachodzić to nasze wizyty-spotkania będą częstsze :-D ...

Blanka pięknie spała :tak:obudziła się dopiero w domku :tak: a już się bałam że będę musiała cycka wystawiać :-D no i tym sposobem zaliczyłyśmy poranny spacer :tak: być może wybierzemy się jeszcze po południu na 1h ;-)

Svensonka w końcu się odzywasz Kobieto !!!!!!!!!!

pączki pewnie mają w sobie coś z nabiału, jak nie mleko to jakieś serwatki etc, ale dziś niestety Blanka musi mi wybaczyć bo zamierzam wciągnąć przynajmniej dwa :-D a i powiem Wam że zakupiłam maść cholesterolową, taką robioną w aptece i normalnie buźka małej piękna ;-):tak: tfu tfu żeby nie zapeszać, ale po krostkach nie ma śladu, po dwóch dniach stosowania :szok:

Kinga ale Ciebie dawno nie było :szok:

Miłego dnia Babolki i przede wszystkim tłustego :-D:-D:-D:-D:-D

masz racje dawno ale juz jestem
 
Batonik spokojnie poprawa moze byc dopiero po dwoch tygodniach kilka dni to bardzo malo zeby byla roznica bo skladniki ze zjedzonego jedzena moga sie utrzymywac nawet tydzien w mleku matki wiec tydzien po ostatnim zjedzonym nabiale zacznie on znikac z twojego mleka tak mi polozne w szpitalu mowily a kroski mozesz smarowac cienko sudokremem mi takpolecil lekarz vi polozna i widac efekt ale wszystko jeszcze niezniklo ale jest duzo mniej krostek i sa bledsze a ma je w roznych miejscach policzki , szyja, za uszami, na raczkach i na klatce piersiowej najgorzej bylo na buzi ale sudokrem pomaga i jest lepiej
Izus przykro mi wiem co czujesz ja to przechodzilam jak corka miala niecaly rok z tym ze moj telefonicznie mial 18-latke i z nia pisal i dzwonil dzien w dzien i pisal z nia same pikantne smsy i wogole i trwalo to dwa lata a ona nic niewiedziala ze ma zone i dziecko i zalatwilam ta sprawe po swojemu i maz bardzo zalowal i do dzis sie stara i juz sie pilnoje bo mu zagrozilam ze jeszcze jeden nr zobacze jakiejs dupy w jego telefonie albo dowiem sie o jakiejs to niezobaczy nigdy wiecej ani mnie ani corki

nie to nie kerna sorki jakas inna laseczka co jedno po drugim chciala ale zapomnialam ktora to chyba pajka!!!!
 
reklama
Do góry