reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam porannie, jako pierwsza :tak:
wczoraj mimo, że miałam ochote zajrzeć tutaj dopadły mnie skurcze... właściwie to mam je od wczoraj chyba od 17-18... na początku taki bardzo delikatny ucisk, jakby na @ trzymały długo, ale nie wiem co jaki czas sie pojawiały... nie przejmowałam sie tym... bardziej mnie martwiło to , ze Natalka mało się rusza cały dzień :-(
wieczorkiem wzięłam kąpiel troszkę pusciło...

w nocy kilka razy sie budziłam i cały czas napiecie jak na @ tylko, że mocniej i puszcza po chwili... no i zaczęłam sprawdzać czas ... teraz pojawiają sie co 8 min... moze sie zaczeło? :-p

batonik jaka szkoda, ze nie mogłaś zostać w domku na week... wzruszyłam się czytając Twojego posta... bardzo życzę, żebyś juz następny spędziła razem z R w domku, tzn. w trójkę :tak:

Lopop zagubiona karta? Moze warto zgłosić do banku zaginięcie (telefonicznie)?
 
reklama
Okale to pewnie juz to skoro bole takie jak na @ i co 8 minut to czas do szpitala bnapewno juz tam jestes wiec trzymam kciuki zeby gladko poszlo i czekamy na wiesci ze natka po drugiej stronie juz jest
Batonik dzis zaczynmy 34 tydzien pedzimy do przodu coraz wiekszymi krokami
Zycse wszystkim milej niedzieli
 
jeszcze w domu ;-) bez zmian co 8 min, trwają 20 sekund (prysznic nie pomógł:-D)... robie jeszcze obiad, bo mieso wczoraj rozmroziłam :-) no i coś pożywnego sama muszę zjeść :tak:
jak będą co 5 min to do szpitala pojadę... tak mówiła połozna... puki się mała rusza to wsio w porządku... nie chcę bez sensu pojechac i tam czekać...

jakby co bede nadawała do batonika
 
jeszcze w domu ;-) bez zmian co 8 min, trwają 20 sekund (prysznic nie pomógł:-D)... robie jeszcze obiad, bo mieso wczoraj rozmroziłam :-) no i coś pożywnego sama muszę zjeść :tak:
jak będą co 5 min to do szpitala pojadę... tak mówiła połozna... puki się mała rusza to wsio w porządku... nie chcę bez sensu pojechac i tam czekać...

jakby co bede nadawała do batonika

Podziwiam skurcze co 8 a ty obiad robisz ladne kwiatki
 
super olkale czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości- a karta została w bankomacie :(
oj, sypią nam się dzieciaczki zaczęło się od Pajki... potem Mysza, Svensonka
dzisiaj jak wstałam to tak sobie uświadomiłam że właśnie już nie długo ty olkale urodzisz potem batonik na święta będzie miał super prezencik i już w trójkę będą patrzeć na piękną choinkę potem zabka w kolejce:)... erba na wiosnę:):)

a ja już siedzę rok na tym forum i nic.... dokładnie w listopadzie 2 lata temu miałam robioną laparoskopię i dalej efektów nie ma:(:(
 
Ostatnia edycja:
Witam niedielnie

Witam się i ja sobotnio

... już po przepustce, było super tylko krótko, spłakałam się jak dzika jak Robert mnie odstawiał do szpitala :-:)zawstydzona/y: nawet On stwierdził, że nie sądził, że będzie tak ciężko się rozstać :-(

... wrażeń zapewnił nam dostatek :tak: wczoraj wieczorem wziął się za skręcanie mebelków Blanki, żeby zrobić nam niespodziankę ;-):tak: wszystko jest boskie ... tylko chciałabym móc tam zostać i nacieszyć dłużej wszystkim oko i móc zasnąć przy R, dokupiliśmy dziś resztę wyprawki i mamy wszystko, R pozwolił zaszaleć ;-), jeszcze tylko pościel zamówimy na necie :tak::tak: ... a Blanka chyba też zachwycona, bo buszowała w brzuszku cały dzionek :tak: szczególnie jak R mówił :tak: chyba też się za nim stęskniła :zawstydzona/y::zawstydzona/y:


... ogólnie liczę a to, że do końca przyszłego tygodnia wyniki będą już na tyle dobre, że wypiszą nas do domku :sorry2: bo inaczej chyba wyjdę na własną prośbę :zawstydzona/y:


Pozdrawiam
Kochana spadną spadną i wypiszą Was do domciu spoko :) Buziaki kochana

Witajcie:)
Ja chciałbym jeszcze w tym roku zajsc chociaz ciezko bedzie zostały mi dwa cykle :) ten który trwa teraz i nastepny ale wierze w cuda.

Wiara czyni cuda , takze kochana mocno &&&&&&&&&& zaciśnięte

agnessss wierz może prawie się uda

batonik akumulatorki naładowane super jeszcze raz życzę niskich wyników
scully ja słoiczki też wysłałam:)
DZIEWCZYNY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA CIEPŁE SŁOWA ZOBACZYMY CO BĘDZIE

postanowiliśmy z M troszkę zapomnieć o troskach i za tydzień wybieramy się na wyspę tropikalną do Berlina i z tym fatalnym dniem to macie rację bo chciałam pobrać kasę z bankomatu i kartę mi wciąło:(:( no cóż przy okazji w poniedziałek odbiorę wyniki ze szpitala i do banku polecę
Wow ale super , tam jest elegancko ale mały bedzie miał frajde
A Lopciu się wysypie na wakacje o ! i mocno trzymamy
witam porannie, jako pierwsza :tak:
wczoraj mimo, że miałam ochote zajrzeć tutaj dopadły mnie skurcze... właściwie to mam je od wczoraj chyba od 17-18... na początku taki bardzo delikatny ucisk, jakby na @ trzymały długo, ale nie wiem co jaki czas sie pojawiały... nie przejmowałam sie tym... bardziej mnie martwiło to , ze Natalka mało się rusza cały dzień :-(
wieczorkiem wzięłam kąpiel troszkę pusciło...

w nocy kilka razy sie budziłam i cały czas napiecie jak na @ tylko, że mocniej i puszcza po chwili... no i zaczęłam sprawdzać czas ... teraz pojawiają sie co 8 min... moze sie zaczeło? :-p

batonik jaka szkoda, ze nie mogłaś zostać w domku na week... wzruszyłam się czytając Twojego posta... bardzo życzę, żebyś juz następny spędziła razem z R w domku, tzn. w trójkę :tak:

Lopop zagubiona karta? Moze warto zgłosić do banku zaginięcie (telefonicznie)?
No kochana to czekamy na piękne wieści :) czyzby miała byc skorpionikiem tak jak ja :)

super olkale czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości- a karta została w bankomacie :(
oj, sypią nam się dzieciaczki zaczęło się od Pajki... potem Mysza, Svensonka
dzisiaj jak wstałam to tak sobie uświadomiłam że właśnie już nie długo ty olkale urodzisz potem batonik na święta będzie miał super prezencik i już w trójkę będą patrzeć na piękną choinkę potem zabka w kolejce:)... erba na wiosnę:):)

a ja już siedzę rok na tym forum i nic.... dokładnie w listopadzie 2 lata temu miałam robioną laparoskopię i dalej efektów nie ma:(:(

Kochana ajtam ajtam mozno zacisniete &&&&&&&&&&& wiem ze sie latwo mowi ale trzeba wierzyc . Ja jak w zeszlym roku szlam do lekarza to tez myslalam ze juz jakas fasolka sie zaklula a tu guzik , jak ja mowie pusta byłam jak nic ani jednego pechola . przesyłam takie piekne rozowiutkie;-):-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a i pozadrawiam Was cieplutko
a my dziś w odwiedziny do m chrzesniaka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam niedielnie


A Lopciu się wysypie na wakacje o ! i mocno trzymamy



Kochana ajtam ajtam mozno zacisniete &&&&&&&&&&& wiem ze sie latwo mowi ale trzeba wierzyc . Ja jak w zeszlym roku szlam do lekarza to tez myslalam ze juz jakas fasolka sie zaklula a tu guzik , jak ja mowie pusta byłam jak nic ani jednego pechola . przesyłam takie piekne rozowiutkie;-):-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a i pozadrawiam Was cieplutko
a my dziś w odwiedziny do m chrzesniaka :)
łapię te różowiutkie może wreszcie coś.... zakiełkuje:)
 
Do góry