reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Lopop

... to w takim razie ja też trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&& i za wyniki badań;-):tak: a z tym nakręcaniem się to pamiętaj lepiej się pozytywnie rozczarować ;-) ogólnie wszystko zmierza ku dobremu :tak: mam nadzieję, że teraz na Ciebie przyszła kolej :tak: a jak nie w tym cyklu to w następnym, ważne że są postępy ;-) a wiara czyni cuda pamiętaj ... jak to miała Tośka w opisie ... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ;-):tak: musi się udać :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Hej Lopop

... to w takim razie ja też trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&& i za wyniki badań;-):tak: a z tym nakręcaniem się to pamiętaj lepiej się pozytywnie rozczarować ;-) ogólnie wszystko zmierza ku dobremu :tak: mam nadzieję, że teraz na Ciebie przyszła kolej :tak: a jak nie w tym cyklu to w następnym, ważne że są postępy ;-) a wiara czyni cuda pamiętaj ... jak to miała Tośka w opisie ... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ;-):tak: musi się udać :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dziękuję kochana za słowa otuchy:):)
jutro w domku??? czy już dzisiaj wypuścili?
 
och lopciu oby się spełniło :) ... wiesz my z Natka &&&&&&&& :)
jasne, ze lepiej się pozytywnie rozczarować, ale z drugiej stron po takich wiesciach jak sobie nadziei nie zrobić... nieraz lepiej jest tak, że bez planowania boboseksów itd. łatwiej o maluszka niż kalkulować :)
oby było dobrze :)
 
widzę, że coś mi się naprawiło z BB :-D
Batonik super wieści :tak:.. szkoda, ze tylko na przepustkę :-( no ale ja moze za duzo wymagam ;-)ciesze się, ze zobaczysz swoje wyremontowane mieszkanko i pokoik Blaneczki... inspekcja ;-):-)żartuję oczywiście, miłego pobytu w domciu...

Żabka spora 41 to rzeczywiście nie ma super wyboru, ja noszę 40, no cóż takie uroki i nieraz parzę na te małe rozmiary zgrabniutkie ech ;-)

Ąsiucha co racja to racja z ząbkami... ja tez poleczyłam najgorsze przed ciaza, w ciąży byłam 4 razy u dentysty i mam spokój na pół roku... usłyszałam, ze jak odchowam to mam przyjść... na grudniówkach jest dziewczyna, która ma jakiś bardzo zaniedbany ząb, do chirurgicznego lczenie i nie chcą jej zrobić z uwagi na przedwczesny poród :no: także dobrze robisz myśląc zawczasu o tym :tak:

Scully oby maluch rozłożył sie na usg ;-) ja też sie przyłączam do pogrozenia pacem na przemęczanie sie

Erba to sporo Twoja córcia warzyła pod 4kg :szok: no już teraz tez sie nastawiam na podobną wage... co do wiezi tata-córka to juz J. mówiłam,z e go córeczka wokół paluszka owinie:tak::-)

a u mnie bez wiekszych zmian... brzuszek cały czas wiekszy, albo małą mi sie mocniej napina, waga bez zmian 77 od poczatku tyg, tak na marginesie dziwne jest to , ze ja stoję w miejscu z kg, a Natka rosnie :-p ...
samopoczucie dobre mimo wieści, ze autko musimy wstawić na warsztat i co najmniej 1000 zł Nas to wyniesie, a moze duzo wiecej :sorry2:
No tez sie zawsze wsciekam ze najladniejze i najtansze buty z promoci sa w rozmiarach 37-39
hej kochane
batonik super wiadomości nadal mocno trzymam za spadające wyniki:)&&&&
olkale super:):)
scully namów maleństwo na pokaz:)- ja kupiłam dla małej ciuszki nowe z siostrą i wysłałam:)
erba myślisz że taki drugi bąbelek rośnie chodzi o wagę?
zabka byłaś ostatnio u Zuzi??
Aśka jak samopoczucie no oprócz zęba?
svensonka ale nienajedzona Vaneska:)
Mysza ale ten czas leci już taki duży Szymonek:)
no wczorak chciałam wam napisać ale nie miałam łącza z netem
byłam wczoraj u ginki i pani mnie zaskakuje i wyciąga test na chlamydię i ureoplasmę i mówi robimy a ja byłam tak zdziwiona że nawet tyle kasy nie miałam (ale zapłacę przy odbiorze wyników:)) i wysłała te wyniki kurierem a wymaz na bakterię tlenowe i beztlenowe zaniosła mama moja do szpitala na mikrobiologię- zobaczymy co wyjdzie ???


a zapomniałam napisać że ginka mówiła że widzi ciałko żółte i niedawno była owu - ja duże oczy bo wczoraj był 17dc jajniki już nie bolały od 12dc żadnych upławów, endo duże 11mm więc pani doktor między wierszami mówi może ... się uda a ja sobie tak w duchu myślę że bobosexiku nie było prawie na owu:-( a już tyle miałam okazji piękny na zajście i się nie udało a prawie teraz się ma udać:angry::angry::angry::angry::angry::angry: raczej nie wierzę że się ma udać
juz dlugo u niej niebylam :-( zawsze jak sie do nich wybiralismy to zawz cos wypado i niemielismy kay na paliwo a oni miezkaja prwie 50 km od ns w lesie maz mi ciagle obiecoje ze ojedziemy a wychodzi zupelnie inaczej...ale kontakt z nimi mam caly czas
hej babeczi pusto tu dzisiaj a i pogoda do niczego a ja dzis laze zla jak osa wszystko mnie wnerwia i nic mi dzis nieidzie niech ten dsien sie juz konczy
 
Hej babeczki, pogoda pod psem, więc może znajdą się chętne na długie, ciekawe rozmowy o niczym!!!

Pozdrawiam cieplutko!!! Wychodzcie spod kołderek i kocyków i popiszmy....


Lopciu &&&&&&&&& z całego serducha
Batonik cieszę się razem z Toba:):) i nieustannie &&&&&
 
Ostatnia edycja:
ellooo sobotnio :)

hej kochane
batonik super wiadomości nadal mocno trzymam za spadające wyniki:)&&&&
olkale super:):)
scully namów maleństwo na pokaz:)- ja kupiłam dla małej ciuszki nowe z siostrą i wysłałam:)
erba myślisz że taki drugi bąbelek rośnie chodzi o wagę?
zabka byłaś ostatnio u Zuzi??
Aśka jak samopoczucie no oprócz zęba?
svensonka ale nienajedzona Vaneska:)
Mysza ale ten czas leci już taki duży Szymonek:)
no wczorak chciałam wam napisać ale nie miałam łącza z netem
byłam wczoraj u ginki i pani mnie zaskakuje i wyciąga test na chlamydię i ureoplasmę i mówi robimy a ja byłam tak zdziwiona że nawet tyle kasy nie miałam (ale zapłacę przy odbiorze wyników:)) i wysłała te wyniki kurierem a wymaz na bakterię tlenowe i beztlenowe zaniosła mama moja do szpitala na mikrobiologię- zobaczymy co wyjdzie ???


a zapomniałam napisać że ginka mówiła że widzi ciałko żółte i niedawno była owu - ja duże oczy bo wczoraj był 17dc jajniki już nie bolały od 12dc żadnych upławów, endo duże 11mm więc pani doktor między wierszami mówi może ... się uda a ja sobie tak w duchu myślę że bobosexiku nie było prawie na owu:-( a już tyle miałam okazji piękny na zajście i się nie udało a prawie teraz się ma udać:angry::angry::angry::angry::angry::angry: raczej nie wierzę że się ma udać

Pamiętasz co ja pisałam i proszę jaka niespodzianka , tkaze kochana &&&&&&&&&&& mocno zaciskamy za Twoją
A co do wagi bąbla to pewnie bedzie duzy chłop :) nie zdziwię sie jak przy nastpnej wizycie bedzie podchodził pod 400 gram , a gdzie tu do kwietnia , ale co tam damy radę najwyzej beda ciac .

A ja dziś kiepski dzionek mam ach chyba ta pogoda
do miłego
 
HHHHHHHUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... nawet nie wiecie jak się cieszę na ten jutrzejszy dzień :-):-):-)

trzymam dalej kciuki za spadek wyników do normy :tak::tak::tak: daj znać jak mąż się wywiązał z remonciku pokoiku ;-)

Scully zakwasy zakwasami a pomyslalas w jakiej kondycji jest domek maluszka , teraz wypoczywaj duzo a nie tam jakies prace Oj ty

Scully oby maluch rozłożył sie na usg ;-) ja też sie przyłączam do pogrozenia pacem na przemęczanie sie

jestem już grzeczna :tak: choć zakwasy jeszcze męczą :sorry2:

scully namów maleństwo na pokaz:)- ja kupiłam dla małej ciuszki nowe z siostrą i wysłałam:)

a zapomniałam napisać że ginka mówiła że widzi ciałko żółte i niedawno była owu - ja duże oczy bo wczoraj był 17dc jajniki już nie bolały od 12dc żadnych upławów, endo duże 11mm więc pani doktor między wierszami mówi może ... się uda a ja sobie tak w duchu myślę że bobosexiku nie było prawie na owu:-( a już tyle miałam okazji piękny na zajście i się nie udało a prawie teraz się ma udać:angry::angry::angry::angry::angry::angry: raczej nie wierzę że się ma udać

superowo :tak: napewno się ucieszą :tak: ja chcę paczkę uzupełnić jedzonkiem w każdej postaci :tak: suchy prowiant, konserwy, puszki, torebki... żeby mogli schować i jedzonko na dłużej starczyło :tak:
trzymam mocno kciuki :tak: jak to było 5 dni przed owu i 3 dni po owu -dni płodne ;-) zawsze szansa jest jeśli minimum raz w tym czasie się trafiło :tak: a wystarczy jeden mały spryciarz ;-) trzymam, trzymam :tak:
 
Witam się i ja sobotnio

... już po przepustce, było super tylko krótko, spłakałam się jak dzika jak Robert mnie odstawiał do szpitala :-:)zawstydzona/y: nawet On stwierdził, że nie sądził, że będzie tak ciężko się rozstać :-(

... wrażeń zapewnił nam dostatek :tak: wczoraj wieczorem wziął się za skręcanie mebelków Blanki, żeby zrobić nam niespodziankę ;-):tak: wszystko jest boskie ... tylko chciałabym móc tam zostać i nacieszyć dłużej wszystkim oko i móc zasnąć przy R, dokupiliśmy dziś resztę wyprawki i mamy wszystko, R pozwolił zaszaleć ;-), jeszcze tylko pościel zamówimy na necie :tak::tak: ... a Blanka chyba też zachwycona, bo buszowała w brzuszku cały dzionek :tak: szczególnie jak R mówił :tak: chyba też się za nim stęskniła :zawstydzona/y::zawstydzona/y:


... ogólnie liczę a to, że do końca przyszłego tygodnia wyniki będą już na tyle dobre, że wypiszą nas do domku :sorry2: bo inaczej chyba wyjdę na własną prośbę :zawstydzona/y:


Pozdrawiam
 
Witajcie:)
Ja chciałbym jeszcze w tym roku zajsc chociaz ciezko bedzie zostały mi dwa cykle :) ten który trwa teraz i nastepny ale wierze w cuda.
 
reklama
agnessss wierz może prawie się uda

batonik akumulatorki naładowane super jeszcze raz życzę niskich wyników
scully ja słoiczki też wysłałam:)
DZIEWCZYNY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA CIEPŁE SŁOWA ZOBACZYMY CO BĘDZIE

postanowiliśmy z M troszkę zapomnieć o troskach i za tydzień wybieramy się na wyspę tropikalną do Berlina i z tym fatalnym dniem to macie rację bo chciałam pobrać kasę z bankomatu i kartę mi wciąło:(:( no cóż przy okazji w poniedziałek odbiorę wyniki ze szpitala i do banku polecę
 
Do góry