reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:)

Batonik dacie radę :) jeszcze trochę i wasza kruszynka będzie z Wami ,Trzymam kciuki za szybki powrót do domciu&&&&&&&&

No właśnie Robin czemu nie odzywasz się?My tu czekamy z niecierpliwością na Twoje piękne II :)

Asiucha a może to nie @?:)

Scully zdrówka życzę:)

Witam dziewczynki:))))
Ja sobie zwyczajnie w kulki poleciałam chyba z nerwów. Tescik zrobiłam oczywiście negatyw!!!!
I zaczęłam myśleć i liczyć no i wyliczyłam, że ja tego testa miałam zrobić 12-tego a nie 12 dni po IUI, a zatem przedemną jeszcze 4 dni!!!

Samej z siebie śmiać mi sie chce, bo ja się nie odzywałam zeby sobie takie wyciszonko zrobić przed chwilami grozy i proszę:):):):):)
Głupia babolka ze mnie i juz!!!

Objawów brak i nawet nie staram się ich szukać, albo się udo albo sie nie udo:):)

Svensonka jak patrzę na tą Twoją śliczniusia córeczkę to normalnie w ramiona bym ją wzięła wprost z monitorka!!! Jak się czujecie?

Batonik tulam Cie mocno wyobrażam sobie jak to musi być nieprzyjemnie jak tak przeszukuja a Ty się denerwujesz&&&&&

Scully szybkiego powrotu do zdrówka!!!

Izuś zaszalałś z tymi płodnymi dniami czy nie???

No i dziekuję, że trzymacie kciuki. Wasze pozytywne fluidki wyczuwam zdecydowanie bardziej niz fasolinkę!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie nic nowego za parę dni @, cycochy już bolą.

;-) trzymam kciuki ;-)

... a my dalej wisimy w próżni :zawstydzona/y: do 12 czekamy na wyniki morfologii,biochemi i moczu :sorry: już po zapisie ktg oczywiście nie obyło się bez stresu bo mała na prawym boku smacznie spała i położna powiedziała, że z takim zapisem to na pewno do domku nie pójdziemy :-(więc na wznak i poszło lepiej tzn Blanka się rozbudziła i zaczęła dokazywać ... swoją drogą to bez sensu bo ona jest jeszcze malutka ucieka spod ktg bo ma dużo miejsca i nie zawsze ma chęć na harce jak jest podpięta :zawstydzona/y::-( ... już mam dziś mega dołka :-( psychicznie nie wytrzymuje bo ciągle coś wymyślają i szukają dziury w całym :-( boje się że w końcu coś znajdą:-( ......

lepiej być pod kontrolą jakby po wyjściu miało się coś stać :tak: trzeba się cieszyć, że tak o WAS dbają :tak: pozytywów szukaj ;-)

Ja sobie zwyczajnie w kulki poleciałam chyba z nerwów. Tescik zrobiłam oczywiście negatyw!!!!
I zaczęłam myśleć i liczyć no i wyliczyłam, że ja tego testa miałam zrobić 12-tego a nie 12 dni po IUI, a zatem przedemną jeszcze 4 dni!!!

trzymam mocno kciuki :tak::tak::tak:





Póki co u mnie przeziębione gardełko ;-) Dostałam Bioparoks do psikania na migdałki i pastylki do ssania z babki lancetowej :tak: I mam w domu siedzieć:tak:
Jak nie przejdzie do piątku to do kontroli, ale wtedy może być już antybiotyk :confused2: Także trzymam się mocno by pzeszło szybciutko :tak:
 
Witam!

Asiulka a moze nie na @ , nigdy nic nie wiadomo mocno zacisniete &&&&&&&&&&&&&&&&

Miłego dnia bobolki

Erba @ na pewno będzie, przytulanek nie było takich konkretnych więc wiem że nic z tego, może w tym cyklu bo już na luzie bez stresu i nawet nie mogę myśleć że teraz owu i teraz trzeba bo jestem spięta i M też.


Witam dziewczynki:))))
Ja sobie zwyczajnie w kulki poleciałam chyba z nerwów. Tescik zrobiłam oczywiście negatyw!!!!
I zaczęłam myśleć i liczyć no i wyliczyłam, że ja tego testa miałam zrobić 12-tego a nie 12 dni po IUI, a zatem przedemną jeszcze 4 dni!!!

Samej z siebie śmiać mi sie chce, bo ja się nie odzywałam zeby sobie takie wyciszonko zrobić przed chwilami grozy i proszę:):):):):)
Głupia babolka ze mnie i juz!!!


No i dziekuję, że trzymacie kciuki. Wasze pozytywne fluidki wyczuwam zdecydowanie bardziej niz fasolinkę!!!

Robin zaciskam kciukolki za Ciebie!
Za parę dni fotę proszę z II krechami.

;-) trzymam kciuki ;-)



Póki co u mnie przeziębione gardełko ;-) Dostałam Bioparoks do psikania na migdałki i pastylki do ssania z babki lancetowej :tak: I mam w domu siedzieć:tak:
Jak nie przejdzie do piątku to do kontroli, ale wtedy może być już antybiotyk :confused2: Także trzymam się mocno by pzeszło szybciutko :tak:

Scully wypoczywaj i dbaj o siebie. Teraz taka pogoda podła i łatwo o przeziębienie.


Batonik na pewno wypuszczą cię niedługo do domku.


U na leje i wieje, normalnie koszmar i zimno strasznie. Siedzę w pracy i się nudzę.
Myślę aby zbadać sobie tarczycę może u mnie z tym coś nie gra. Zastanawiam się tylko czy jak pójdę na fundusz to endokrynolog robi na wizycie od razu usg bo chciałabym iść z gotowymi wynikami hormonów i wiedzieć co i jak po wizycie. A może lepiej iść do ginekologa - endokrynologa, sama nie wiem.
 
:-(jesteśmy ... niestety nie mamy dobrych wieści ... mamy cholestaze :-( i na razie nie ma widoków na wyjście ze szpitala, najprawdopodobniej do końca ciąży hospitalizacja :-( ... mam po prostu takiego dołka że szok ...chce mi się tylko płakać bo perspektywa mnie przeraża :-( muszę dojść do siebie:-(
 
:-(jesteśmy ... niestety nie mamy dobrych wieści ... mamy cholestaze :-( i na razie nie ma widoków na wyjście ze szpitala, najprawdopodobniej do końca ciąży hospitalizacja :-( ... mam po prostu takiego dołka że szok ...chce mi się tylko płakać bo perspektywa mnie przeraża :-( muszę dojść do siebie:-(

Batonik bądź dobrej myśli, nie trac nadzieji moze za kilka dni wyniki będą lepsze. Pamietaj, ze dobre myśli przyciągaja dobre duszki!!!
Wiem, ze Ci się to straszne wydaje, ale pomyśl o tym jaka Cię nagroda czeka za kilka miesiecy przytulisz swoją upragniona dzidzie. Myśl proszę pozytywnie!!!

Tulam tulam
 
Batonik bądź dobrej myśli, nie trac nadzieji moze za kilka dni wyniki będą lepsze. Pamietaj, ze dobre myśli przyciągaja dobre duszki!!!
Wiem, ze Ci się to straszne wydaje, ale pomyśl o tym jaka Cię nagroda czeka za kilka miesiecy przytulisz swoją upragniona dzidzie. Myśl proszę pozytywnie!!!

Tulam tulam


... dziękuję

na razie jest mi bardzo ciężko psychicznie ale za kilka dni pewnie bardziej to sobie uświadomię :-( tak walczyłam o moją Księżniczkę, że nie mogę się teraz poddać, tyle znieśliśmy to i to nas nie złamie :-:)-( zastanawiam się tylko dlaczego aż tyle :-:)-(
 
:-(jesteśmy ... niestety nie mamy dobrych wieści ... mamy cholestaze :-( i na razie nie ma widoków na wyjście ze szpitala, najprawdopodobniej do końca ciąży hospitalizacja :-( ... mam po prostu takiego dołka że szok ...chce mi się tylko płakać bo perspektywa mnie przeraża :-( muszę dojść do siebie:-(
batonik wiem że przeraża ciebie taki winik ale ciesz się że jesteś pod dobrą opieką i trzymaj sie nie załamuj bo już tak niewiele zostało do końca:)
pamiętaj jesteśmy z tobą:):)

a co to ta cholestaza?
 
... dziękuję

na razie jest mi bardzo ciężko psychicznie ale za kilka dni pewnie bardziej to sobie uświadomię :-( tak walczyłam o moją Księżniczkę, że nie mogę się teraz poddać, tyle znieśliśmy to i to nas nie złamie :-:)-( zastanawiam się tylko dlaczego aż tyle :-:)-(

Tego Kochana najstarsi mnisi nie wiedzą, damy radę.... musimy jakoś!!! Ty juz pierwszą poważna bitwę masz za sobą... Jesteś dzielna i z tym problemem tez dasz sobie radę - no i my Cię tu będziemy wspierały!!!
 
batonik wiem że przeraża ciebie taki winik ale ciesz się że jesteś pod dobrą opieką i trzymaj sie nie załamuj bo już tak niewiele zostało do końca:)
pamiętaj jesteśmy z tobą:):)

a co to ta cholestaza?



... lekarz mówił, że czasem tak jest w ciąży, że płód mocno uciska na wątrobę i wtedy jest zastój żółci i towarzyszy temu świąd konieczny jest monitoring małej bo czasem dochodzi do ... (nie mogę o tym myśleć) :-(
 
reklama
... lekarz mówił, że czasem tak jest w ciąży, że płód mocno uciska na wątrobę i wtedy jest zastój żółci i towarzyszy temu świąd konieczny jest monitoring małej bo czasem dochodzi do ... (nie mogę o tym myśleć) :-(

Batonik oni zawsze najgorszy scenariusz muszą przedstawić...
Nie trać wiary, jesteś w ciąży będzie zdrowa piękna Blanka i już...
Może troszkę pogłaskaj brzuszek i się Blaneczka przesunie grzecznie...
Rozchmurz sie troszeczkę, nio ja wiem jak tu się rozchmurzyć w szpitalu, ale postaraj się dla dzidzi...



Kochana babolki muszę zabrać się za pracę bleee...

Robota nie zając nie ucieknie niestety....

Batonik trzymaj sie dzielnie!!!

Pozdrówki Kochane :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry