reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Svensonka nie pomogę bo mój Szymon od początku na sztucznym. Ale właśnie w szpitalu wiem że dziewczynom polecali ciepły prysznic...w sensie rozgrzanie piersi i odciągnięcie mleka.
 
reklama
mam zastoj pokarmu cycki jak balony cala noc nie spalam mala malo je
musze kupic ten elektryczny odciagacz a tych grudek nie wiem jak sie pozbyc masuje okladam cieplym
i nic dalej sa polozna mowi zeby malo karmic to pokarm nie bedzie naplywal ale kiedy sie tych kamini pozbede piecze i kuje

tak tez zrobilam ale dalej jak kamienie sa
okłady ciepłe + masaż (nie same prysnice) no i jak najczesciej przystawiać mała do piersi, n początku to też polecane sciaganie pokarmu - moje kumpele mówiły,ze recznie sciagały...a po zimne lekko rozbite liscie kapusty białej pomagają.

Dół brzucha to kurczy się macica...

hej Myszka
A jak Tobie idzie odnalezienie sie w nowej roli?

No u mnie już niebawem ;-) powoli zaczynam mysleć,ze już bym chciła, bo zaczyna mi być poprostu ciezko... brzuch mam cały czas wysoko, jak mnie kopie mała to boli i zebra i klatka piersiowa:tak: a od kilku dni jest cały czas mocno aktywna, wiec jeszcze jej nie jej czas ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
... a my dziś od 6 na nogach jak to w warunkach szpitalnych :sorry2:o 6:20 podłączyli nas pod ktg :tak: i kwitłyśmy do 8 :baffled: no a potem sympatyczna pani doktor na porannym obchodzie zleciła usg i zbadała małej przepływy w główce i w pępowinie i wyszło OK:-):tak: a potem zleciła dodatkowe ktg o 12 i już zapis był zdecydowanie lepszy -mała była aktywna nawet bardzo a tętno było w normie ;-)... ciekawe czy jutro lekarzowi prowadzącemu się spodoba :sorry2::sorry2:

super wieści :tak: a ile fajowych badań :tak:

Sedreczne gratki!!!
Coreczka sliczna!:tak:

wróć do nas na stałe :zawstydzona/y::tak: trzymam kciukaski ;-);-);-)

A ja robię testy owul i jak na razie są negatywne chociaż z każdym dniem kreseczki ciemnieja ,ale chociaż mniej więcej sie dowiem kiedy wypada owul bo może ją zawsze przegapialiśmy,

wiesz, z własnego doświadczenia wiem, że testy owu nie są dokładne ;-) bo u mnie była słabiutka kreska, co wg opisu znaczy, że jeszcze nie ma owu :sorry2: ciemnej kreski nigdy nie miałam :tak: a ten cień u mnie oznaczał owu i wyniki są ;-)

scully ale apetytu mi zrobiłaś na owoce a ja mam tylko jabłka i jak już brzoskwinie w puszce:dry:

zapraszam do mnie :tak: dziś nowa dostawa ananaska :-p jak nigdy objadam się owocami :-p powiedz "owoc", a mi już ślinka cieknie :-p

Trochę przesadziliśmy z tym chceniem dzidziusia, już nawet M chwilowo zwariował, siedział na forach, szukał cudownych witamin, non stop chciał wątróbkę, itp a jak była owu to zero ochoty na seks, żadnego iskrzenia, nic no i doszliśmy do momentu że byliśmy tak spięci że wszystkiego nam się odechciało. Teraz o dziecku nie mówimy wogóle za to wrócił fajny seks :-)

no to staranka trwają :tak: tylko takie light & przyjemne w 1 :tak: dobrze :tak: czasem trzeba odsapnąć, a nóż niespodzianka będzie ;-)

mam zastoj pokarmu cycki jak balony cala noc nie spalam mala malo je
musze kupic ten elektryczny odciagacz a tych grudek nie wiem jak sie pozbyc masuje okladam cieplym
i nic dalej sa polozna mowi zeby malo karmic to pokarm nie bedzie naplywal ale kiedy sie tych kamini pozbede piecze i kuje

biedactwo :-(




Słonka u mnie w starankach problemem mogła być dodatkowo zbyt gęsta sperma męża :sorry2: Kazałam mu brać witaminę C :tak: Brał miesiąc przed zafasolkowaniem i myślę, że to też pomogło ;-)
 
hej kobietki ale mamy piekny numerek stronki rowna sumka huhhihihi

Svensonka kup biala kapuste i wsadz liscie do lodowki jak beda zimne potlucz lisc jak kotleta i poluz na piers jest to stary rewelacyjny polski sposob
 
dziewczyny mam super wieści wyniki ujemne więc wsio ok:):):) bardzo sie cieszę
dziękuję że byłyście ze mną i za trzymanie kciukasów
teraz przede mną badanie że śluzu i się zobaczy:)

svensonka ściągaj czym prędzej bo jak juz masz kamienie to może mąż pomoże - proszę się nie śmiać koleżance w szpitalu złapały kamienie mały nie pił za dużo bo ciągle spał zadzwonili po męża dali im pokój zwierzeń i pomógł żonie więc kochana jakby co to do męża prosto startuj bo nie wiem czy ściągać już za dużo pomoże ???
byle byś nie dostała gorączki uważaj i trzymaj się
 
dziewczyny mam super wieści wyniki ujemne więc wsio ok:):):) bardzo sie cieszę
dziękuję że byłyście ze mną i za trzymanie kciukasów
teraz przede mną badanie że śluzu i się zobaczy:)

svensonka ściągaj czym prędzej bo jak juz masz kamienie to może mąż pomoże - proszę się nie śmiać koleżance w szpitalu złapały kamienie mały nie pił za dużo bo ciągle spał zadzwonili po męża dali im pokój zwierzeń i pomógł żonie więc kochana jakby co to do męża prosto startuj bo nie wiem czy ściągać już za dużo pomoże ???
byle byś nie dostała gorączki uważaj i trzymaj się

Bylam u poloznej powiedziala ze zastuj masowala i przystawiala mala
niestety bez zadnego skutku wiec pani stwierdzila ze mala nie umie ssac i caly czas bedzie mi gryzla koncowke wiec albo elektryczny laktator kupie i bede odciagala albo koniec karmienia
dala mi antybiotyk na zwolnienie pokarmu na 14 dni i powiedziala ze to moja decyzja
wiec jutro pojade kupic ten odciagacz elektryczny ktory kosztuje prawie 800zl ale dla dziecka zrobie wszystko i tak na zmkiane bede dawala mleko sztuczne i moje z butelki
 
Bylam u poloznej powiedziala ze zastuj masowala i przystawiala mala
niestety bez zadnego skutku wiec pani stwierdzila ze mala nie umie ssac i caly czas bedzie mi gryzla koncowke wiec albo elektryczny laktator kupie i bede odciagala albo koniec karmienia
dala mi antybiotyk na zwolnienie pokarmu na 14 dni i powiedziala ze to moja decyzja
wiec jutro pojade kupic ten odciagacz elektryczny ktory kosztuje prawie 800zl ale dla dziecka zrobie wszystko i tak na zmkiane bede dawala mleko sztuczne i moje z butelki
dobra decyzja a mała to pewnie śpioszek co?
ja też miałam nawał pokarmu w 3 dobie szczególnie kamienie w prawej piersi ale w nocy na siłę małemu wepchnęłam sutka który był już prawie cały taki rozlany i nie było jak dobrze chwycić i już stan podgorączkowy dostałam ale jakoś walczyłam
i odpił i było ok
to ciebie dzisiaj ciężka noc czeka powalcz może jeszcze odciągnie trochę?
 
dziewczyny mam super wieści wyniki ujemne więc wsio ok:):):) bardzo sie cieszę
dziękuję że byłyście ze mną i za trzymanie kciukasów
teraz przede mną badanie że śluzu i się zobaczy:)

No to super wieści:) ale dalej trzymamy kciuki za następne badania a może juz nie będą potrzebne ;)

Svensonka super że wlaczysz o pokarm:)
Robin jak tam u Ciebie ?
 
reklama
super ekstra Lopop.. czułam,ze bedzie ok...to eraz dalej do działan badawczych...no szybko fasolka ;)

Svensonka... moze zwykły, reczny laktator sie nada .. odstawa to przystawiac malucha lub ściagac... apewnie masz takie twarde,ze mała nie moze zassać ;)

no zabka ogrągła liczba na liczniku :)

ja po wizycie w szpitalu i ktg... z tętnem małej wsio dobrze... miedzy 130, a 150 uderzeń/min, ksiażkowo :)
Oddział bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił...widziałam izbe przyjęć, pokoje dla ciężarny i pokoje porodowe... malutki oddział, cichutko, spokojnie...przemiłe Panie połozne, z przyjemnością i bez stresu wrócę tam..na razie na ktg za tydzień ;)
wszystko mi wytłumaczyły, kiedy mam przyjechać, co mam robić w domu ... naprawdę jestem pod wrażeniem :)
 
Do góry