reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :zawstydzona/y: to bardzo miłe z Waszej strony:tak::tak:


... otóż rozmawiała z lekarzem i ... od dziś biorę leki na obniżenie enzymów wątrobowych 3xdziennie + esenciale forte osłonowo :tak: jeśli zaczną spadać i utrzymywać się na stałym poziomie to jest szansa na kilka dni w domku :tak: ... na razie czekamy na efekt kuracji farmakologicznej ... natomiast cholestaza ma bezpośredni wpływ na mnie ponieważ powoduje dyskomfort w postaci swędzenia, które może dopiero narastać :sorry:ale nie ma bezpośredniego wpływu na dziecko i jego rozwój, tylko na łożysko bo te enzymy powodują że ono się szybciej starzeje, dlatego tak długo jeśli na to powoli wątroba i łożysko Blanka będzie w brzuszku, dobrze że wszystkie przepływy są w normie u Blanki tzn że łożysko na razie spełnia swoje funkcje,po porodzie wszystko powinno wrócić do normy u mnie .. uff troszkę mnie uspokoili :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

no widzisz :) wsio ok bedzie
mocno trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki i szybki powrot do domciu
 
reklama
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :zawstydzona/y: to bardzo miłe z Waszej strony:tak::tak:


... otóż rozmawiała z lekarzem i ... od dziś biorę leki na obniżenie enzymów wątrobowych 3xdziennie + esenciale forte osłonowo :tak: jeśli zaczną spadać i utrzymywać się na stałym poziomie to jest szansa na kilka dni w domku :tak: ... na razie czekamy na efekt kuracji farmakologicznej ... natomiast cholestaza ma bezpośredni wpływ na mnie ponieważ powoduje dyskomfort w postaci swędzenia, które może dopiero narastać :sorry:ale nie ma bezpośredniego wpływu na dziecko i jego rozwój, tylko na łożysko bo te enzymy powodują że ono się szybciej starzeje, dlatego tak długo jeśli na to powoli wątroba i łożysko Blanka będzie w brzuszku, dobrze że wszystkie przepływy są w normie u Blanki tzn że łożysko na razie spełnia swoje funkcje,po porodzie wszystko powinno wrócić do normy u mnie .. uff troszkę mnie uspokoili :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
kochana super na pewno za parę dni już w domku będziecie
jednak dobre iwdomości
teraz się trzymaj bo te parę dni pewnie tak z 3 i do domku pójdziesz
 
kochana super na pewno za parę dni już w domku będziecie
jednak dobre iwdomości
teraz się trzymaj bo te parę dni pewnie tak z 3 i do domku pójdziesz

Tak jest kochana sluchaj sie Lopcia :)

Uciekam dziewczynki bo dziś na nogach od 6 jetem a drzemka moze byla 30 minutowa

do poklikania
dobrej nocy !
 
Lopciu moze i tak bo juz kiedys mecsylam tate seby zucil palenie a o cukrzycy nic niewiedzial dopiero w szpitalu ja wybadali mu
Batonik no widzisz bedzie ok do terminu juz niedaleko wiec miejmy nadzieje ze leki tak bardzo niewplyna na lozysko bedziemy trzymac kciuki za was
niewiem co siestalo ale ostatnie 2 posty wkleilo dwa razy zmykam spac kochane trzymajcie sie jutro sie odezwe dobranoc
 
No mam nadzieje ale najgorsze jest to ze tatw niby czuje sie dobrze a wyniki pokazoja zupelnie co innego nawet lekarz byl zdziwiony ze tatacczuje sie dobrze na badaniu wysilkowym a wyniki wygladaly kiepsko ale to napewno przez to se moj tata jest murarzem ynkarzem i pracoje w firmie budowlanej wiec jego cialo jest przyzwycajone do codziennego wysilku i pewnie dlatego tata nic zlego nieczoje ale sam mi sie przyznal ze po dzisiejszych badaniach i wynikach sam sie przestraszyl ze nawet odrazu papierosy odstawil co mu sie nigdy niezdarzyo
oby te papierski na dłuzej... daj znać jak wyniki cukrzycy... bedzie miał insulinę?

Batonik... spadną te wyniki... sporo kobiet na to cierpi w trakcie ciaży i nie leżą w szpitalu... no i oczywiscie musisz o siebie teraz dbać... żadnych remontów ;)

buziaki dziweczyny ja tylko na małaą chwile, na dzien dobry przy miętówce i sniadanko... uciekam do gina na wizytę, a potem po sklepach meblowych z J. wypatrzyć jakaś sofe do pokoiku Nataliki... w końcu zaczyna wygladać dziecieco :)
 
:-(jesteśmy ... niestety nie mamy dobrych wieści ... mamy cholestaze :-( i na razie nie ma widoków na wyjście ze szpitala, najprawdopodobniej do końca ciąży hospitalizacja :-( ... mam po prostu takiego dołka że szok ...chce mi się tylko płakać bo perspektywa mnie przeraża :-( muszę dojść do siebie:-(

dziwna choroba :dry: dobrze, że pod koniec przylazła, bo w razie czego maleńką wyciągną wcześniej :tak: życzę, żeby leki pomogły i myk do domku :tak:

polecam tantum werde do ssania mozna brac w ciazy i jeet bardzo skuteczne

znam ten lek :tak: miłam w aerozolu :tak: nawet smaczny :-p fajnie, że go można brać :tak:

Wlasnie dzwonil tata az sie ucieszylam ale wiadomoci niemial dobrych :-( jest po przechodzonym zawale i dzis mial badanie wysilkowe z ktorego lekarz niejest zadowolony i w najblizszych dniach maja go zabrac na plukanie zyl az do bydgoszczy i jutrO ma miec robione echo serca i jutro zrobie wszystko zeby pojechac do taty i pogadac z lekarzem mam nadzieje ze bedzie lekarz i mi wszystko powie korde zaczeam sie powaznie martwic moj tata ma 44 lata a juz po zawale z cukrzyca i cos zylami i z sercem wszystko na raz sie zwalio : -(

a się przyplątały choróbska :dry: będzie dobrze :tak:
przepychanie żył -koronografia to zabieg, po nim się leży max dobę :tak: znam dużo osób po tym zabiegu :tak: jest bezpieczny, tylko ponoć nieprzyjemne uczucie :sorry2: trzeba się cieszyć, że nie jest źle i wystarczy koronografia, bo mój tato miał mieć, a potem się okazało, że jednak miażdżycę ma silną i tylko bajpasy (które zresztą nie mógł mieć, bo serce za słabe, a efekt smutny:-()...
osłabione serduszko jest związane z zatkanymi żyłami, bo przez nie źle pompuje krew :dry: i przez te zatkane żyły ten paskudny zawał... :dry: ale po koronografi będzie lepiej :tak:
a cukrzycą będzie żył sobie, tylko bardziej musi o siebie dbać :tak:
Widzisz nie jest tak źle. Wszystko po kolei wyleczą i będzie OK :tak:

buziaki dziweczyny ja tylko na małaą chwile, na dzien dobry przy miętówce i sniadanko... uciekam do gina na wizytę, a potem po sklepach meblowych z J. wypatrzyć jakaś sofe do pokoiku Nataliki... w końcu zaczyna wygladać dziecieco :)

daj cynk jak na wizycie i czy sofa się znalazła ;-)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki dla testujących :tak::tak::tak: trzymam mocno kciukaski :tak::tak::tak:
 
oby te papierski na dłuzej... daj znać jak wyniki cukrzycy... bedzie miał insulinę?

Batonik... spadną te wyniki... sporo kobiet na to cierpi w trakcie ciaży i nie leżą w szpitalu... no i oczywiscie musisz o siebie teraz dbać... żadnych remontów ;)

buziaki dziweczyny ja tylko na małaą chwile, na dzien dobry przy miętówce i sniadanko... uciekam do gina na wizytę, a potem po sklepach meblowych z J. wypatrzyć jakaś sofe do pokoiku Nataliki... w końcu zaczyna wygladać dziecieco :)
no mam nadzieje ze rzuci palenie a co dalej zobaczymy
dziwna choroba :dry: dobrze, że pod koniec przylazła, bo w razie czego maleńką wyciągną wcześniej :tak: życzę, żeby leki pomogły i myk do domku :tak:



znam ten lek :tak: miłam w aerozolu :tak: nawet smaczny :-p fajnie, że go można brać :tak:



a się przyplątały choróbska :dry: będzie dobrze :tak:
przepychanie żył -koronografia to zabieg, po nim się leży max dobę :tak: znam dużo osób po tym zabiegu :tak: jest bezpieczny, tylko ponoć nieprzyjemne uczucie :sorry2: trzeba się cieszyć, że nie jest źle i wystarczy koronografia, bo mój tato miał mieć, a potem się okazało, że jednak miażdżycę ma silną i tylko bajpasy (które zresztą nie mógł mieć, bo serce za słabe, a efekt smutny:-()...
osłabione serduszko jest związane z zatkanymi żyłami, bo przez nie źle pompuje krew :dry: i przez te zatkane żyły ten paskudny zawał... :dry: ale po koronografi będzie lepiej :tak:
a cukrzycą będzie żył sobie, tylko bardziej musi o siebie dbać :tak:
Widzisz nie jest tak źle. Wszystko po kolei wyleczą i będzie OK :tak:



daj cynk jak na wizycie i czy sofa się znalazła ;-)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki dla testujących :tak::tak::tak: trzymam mocno kciukaski :tak::tak::tak:
no mam nadzieje ze pomoze bo w grudziadzu tez to robia ale tata ma jechac do bzdgoszczy bo tam w razie co sale operaczjna na nagle wzpadki

kochane zmzkam po poludniu jade do tatz i zachacze lekarza i dowiem sie cos wiecej a kiedz znow wpadne na bb niewiem bo moj mezu ma wolne do niedzieli papapapapa
 
no mam nadzieje ze rzuci palenie a co dalej zobaczymy

no mam nadzieje ze pomoze bo w grudziadzu tez to robia ale tata ma jechac do bzdgoszczy bo tam w razie co sale operaczjna na nagle wzpadki

kochane zmzkam po poludniu jade do tatz i zachacze lekarza i dowiem sie cos wiecej a kiedz znow wpadne na bb niewiem bo moj mezu ma wolne do niedzieli papapapapa

Moj maly diabelek hahah

Uploaded with ImageShack.us

dziwna choroba :dry: dobrze, że pod koniec przylazła, bo w razie czego maleńką wyciągną wcześniej :tak: życzę, żeby leki pomogły i myk do domku :tak:



znam ten lek :tak: miłam w aerozolu :tak: nawet smaczny :-p fajnie, że go można brać :tak:



a się przyplątały choróbska :dry: będzie dobrze :tak:
przepychanie żył -koronografia to zabieg, po nim się leży max dobę :tak: znam dużo osób po tym zabiegu :tak: jest bezpieczny, tylko ponoć nieprzyjemne uczucie :sorry2: trzeba się cieszyć, że nie jest źle i wystarczy koronografia, bo mój tato miał mieć, a potem się okazało, że jednak miażdżycę ma silną i tylko bajpasy (które zresztą nie mógł mieć, bo serce za słabe, a efekt smutny:-()...
osłabione serduszko jest związane z zatkanymi żyłami, bo przez nie źle pompuje krew :dry: i przez te zatkane żyły ten paskudny zawał... :dry: ale po koronografi będzie lepiej :tak:
a cukrzycą będzie żył sobie, tylko bardziej musi o siebie dbać :tak:
Widzisz nie jest tak źle. Wszystko po kolei wyleczą i będzie OK :tak:



daj cynk jak na wizycie i czy sofa się znalazła ;-)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki dla testujących :tak::tak::tak: trzymam mocno kciukaski :tak::tak::tak:


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Scully łapię Twoje fluidki całymi garściami!!!
Batonik fajno, ze wieści troszke bardziej optymistyczne!!!

Svensonka super foteczki jak się macie jeszcze jesteście w szpitalu?!

A ja dziewczynki miałam dziś taki ból brzucha jak na @, a do niej jeszcze min 4 dni:szok::szok::szok:
a teraz patrzę na wkładce ślady krwii, ale takie plamki tylko...:nerd::nerd::nerd::baffled::confused::confused::confused::crazy::crazy::ninja2::ninja2::unsure::unsure::szok::szok::angry::angry::no::no::no:
No chyba dość obrazowo zdołałam pokazać swoje uczucia
 
reklama
Do góry