reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

izus dalej działamy prawda:) a jeszcze czekam na wyniki
olkale dziwne ale właśnie to jedno badanie co dostałam to nawet na basenie i publicznych toaletach możesz się zarazić więc wiesz wszystko możliwe:) powoduje poronienie a nawet niezagnieżdżanie się zarodka
svensonka słodziutka
batonik obyś jutro była w domciu
scully ale apetytu mi zrobiłaś na owoce a ja mam tylko jabłka i jak już brzoskwinie w puszce:dry:

maćku hej
 
reklama
Elloooołłłłł baboleczki

Sevensonka - Vanesca sliczna , slodziak malutki :) Córeczka tatusia :)

Batonik wracaj wracaj szybciutko do nas . I nie martw sie wsio bedzie ok

No Zabcia fajnie ze jesteś

Scully a co maja zmienić z becikowym ? A tak wogole jak się czujesz ?
Teraz bede codziennie dzieki tabletowi od mamy
Hej Erbuś;-)

...no chętnie bym już wylazła bo tu się naoglądam tych ciężarówek i nasłucham... co chwilę jakaś jedzie na porodówkę albo na cesarkę:baffled: ostatnio dziewczyna tak jęczała że cały oddział nie spał do 2 w nocy:szok:

... ale dla dobra Blanki muszę zostać do poniedziałku póki co a potem zdecyduje lekarz co dalej po 3 dniowej obserwacji ktg myślę że będzie miał jaśniejszy obraz:blink:


... PS ... Gratuluje synusia;-) (jeśli dobrze doczytałam)
bedzie ok a o jekach zapomnisz do stycznia

Uploaded with ImageShack.us
dziekujemy za wszystko
ale ona duza jak miesieczne dziecko
batonik super ze wszystko ok
macku hej widze ze dietka dziala
 
A ja robię testy owul i jak na razie są negatywne chociaż z każdym dniem kreseczki ciemnieja ,ale chociaż mniej więcej sie dowiem kiedy wypada owul bo może ją zawsze przegapialiśmy,
no to powodzenia zyczę... mam nadzieje, ze działacie ;-)

olkale dziwne ale właśnie to jedno badanie co dostałam to nawet na basenie i publicznych toaletach możesz się zarazić więc wiesz wszystko możliwe:) powoduje poronienie a nawet niezagnieżdżanie się zarodka
cholipa jasna :szok: mam nadzieje, ze ewentualne leczenie też będzie takie proste jak zarażenie :tak: w sytuacji gdy z owu jest ok oby coś wyszło w końcu, mozna by coś podleczyć i fasolina w drodze ;-)
 
Tak dietka dziala i od razu samopoczucie:tak:

Staranka trwaja i nadal nie daja rezultatu:-(

Pozdrawiam!
wesząłm na Twój wykres...ból sutków jest pocieszajacy :tak: trzymam mocno kciukasy, Natak mówi że też :tak::-D jeszcze kilka dni do godziny "0"

no własnie cos co zadziała, tylko musi byc trafione ...

to jest naprawdę niesprawiedliwe, że jednej kobiecie przychodzi to tak prosto, a inna dosłownie krzyż pański :-( nieraz jak czytam na grudniówkach dziewczyny, które narzekają na objawy, marudzą itp. to odechciewa mi sie tam zagladać... (mam nadzieje,ze mnie tu nie odczytuje któraś ;-)) nie umieją się cieszyć z takiego daru, nie sa gotowe ... mnie tam moze boleć, moge sie meczyc i zupełnie mi to nie przeszkadza, tak sie cieszę z Natki
no mogłaby miissiiss, ale z tego co wiem to nie zaglada ;-)

oby Wam kochane udało sie szybciutko żyć szczęściem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
izus dalej działamy prawda:) a jeszcze czekam na wyniki
olkale dziwne ale właśnie to jedno badanie co dostałam to nawet na basenie i publicznych toaletach możesz się zarazić więc wiesz wszystko możliwe:) powoduje poronienie a nawet niezagnieżdżanie się zarodka
svensonka słodziutka
batonik obyś jutro była w domciu
scully ale apetytu mi zrobiłaś na owoce a ja mam tylko jabłka i jak już brzoskwinie w puszce:dry:

maćku hej


No jasne że tak w końcu kiedyś się doczekamy i to dopiero będzie radość!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:


no to powodzenia zyczę... mam nadzieje, ze działacie ;-)

Dzięki !:-)no niestety mój kochany mężuś musiał zostać w pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i zobaczymy sie dopiero w środę i pewnie będzie już po owul:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I mówił że mam przesunąć sobie owul jak on wróci:-D:-D:-D:-D:-D:-D(żeby to było możliwe )
 

Uploaded with ImageShack.us

10 min po porodzie Vanessa z dumnym tata

Ale fajniutka, gratulacje. Włoski ma istotnie jak Elvis ;-)

słonko, a czemu brak staranek?? :-(

Trochę przesadziliśmy z tym chceniem dzidziusia, już nawet M chwilowo zwariował, siedział na forach, szukał cudownych witamin, non stop chciał wątróbkę, itp a jak była owu to zero ochoty na seks, żadnego iskrzenia, nic no i doszliśmy do momentu że byliśmy tak spięci że wszystkiego nam się odechciało. Teraz o dziecku nie mówimy wogóle za to wrócił fajny seks :-)

bardzo jestem zadowolona :tak:... metoda to jedna do jednej, robiłam w takim salonie bajeczny spa w Bydzi, jest tam dziewczyna o imieniu Sandra (piszę to, bo moze bedziesz chciała wybrać się do Bydgoszczy na wycieczkę) z tego co sie zorientowałam podstawa to umiejetności stylistki, nie mam żadnych reakcji uczuleniowych, coraz ładniej wyglądają i przede wszystkim efekt naturalnych rzes jest, nikt nie zauważa, ze noszę sztuczne, a jak patrzę w lustro to oko takie wyraźniejsze. A jak rano wstaje, to jakbym miała cały czas pomalowane oczy... super wygląda (jak się pierwszy raz zobaczyłam o poranku to aż powiedziałam lolitka ;-) o sobie) i o to mi chodziło, zeby nie być w domu taką wymęczona, bo naturalne rześki mam jasne i krótkie i jak jestem nie pomalowana to czuję sie zmęczona i byle jaka ;-)




co do egzaminów to pierwszy z teorii treninu (nie byłam zbyt przygotowana) poszedł srednio, bo pomyliłam odpowiedzi na 2 z 5 pytań, tzn. odpowiedzi ok ale na nie na temat :-p ale liczę,ze jakas 3 bedzie (oby z głowy było ;-))
a drugi (właściwie to było kolokwium z cwiczeń) z fizjologii aktywnosci... chyba dobrze, zagadnienia dali dosć proste, przewidywalne, wiec moze 4... choc puki nie bedzie wyników to trochę niepewnosci...

zapaliła mi się też lampka, zeby jechać za jakies 1,5 tyg z moim mężem na uczelnie i zaliczyc poza terminem jeszcze egzamin z fizjo (choć w plaie chcaiłam to zostawić po porodzie) i wykorzystać wysoką ciażę jeszcze ;-) no ale zobacze, bo ten wczorajszy dzień pokazał mi,ze mój stan nie daje sie już na to co sobie zafundowałam... przed tym drugim egzaminem to słabo mi sie zrobiło, full ludzi pod sala, gorąco, dosłownie tlenu mi brakowało...a moi kulturalni koledzy z roku nie zaproponowali nawet,zeby miejsce ustapic:no:




ej a co tam u Ciebie sie dzieje? z tego co pamietam to za jakis tydzięn miało być 2 w 1 ... wizyta córki plus staranka:tak: mam nadzieję,ze nie pomyliłam faktów... melduj tu ładnie czemu takie zwątpienie i odpuszczenie tematu?

Super że rzęski się udały, chyba też sobie takie zafunduje ale musze poszukać jakieś dobrej specjalistki od tego.
Trzymam kcuki za egzaminy!
A co do staranek to wyjaśniłam już wyżej, nie że wogóle ich nie ma, zwyczajnie nie myślę o nich i nierozmawiam z M.

Lopop trzymam kciuki za wyniki badań.


Wiecie co mam 6 dni wolnego i tak mi dobrze w domku że jak pomyślę o pracy to wszystkiego mi się odechciewa, jutro ostatni dzień a od wtorku znów szara rzeczywistość.
 
Witamy się w nowym tygodniu!

Batonik super że zapisy już lepsze. Mam nadzieje że dzisiaj Was do domku wypuszczą

Lopop kciukasy za badanka

Olkale jejku Ty już lada moment :-D

Svensonka śliczna córunia!

Pozdrawiamy serdecznie!
 
reklama
Witamy się w nowym tygodniu!

Batonik super że zapisy już lepsze. Mam nadzieje że dzisiaj Was do domku wypuszczą

Lopop kciukasy za badanka

Olkale jejku Ty już lada moment :-D

Svensonka śliczna córunia!

Pozdrawiamy serdecznie!

mam zastoj pokarmu cycki jak balony cala noc nie spalam mala malo je
musze kupic ten elektryczny odciagacz a tych grudek nie wiem jak sie pozbyc masuje okladam cieplym
i nic dalej sa polozna mowi zeby malo karmic to pokarm nie bedzie naplywal ale kiedy sie tych kamini pozbede piecze i kuje

Śliczności!!!!!!!!!!!!!A Ty jak się czujesz?
synek zazdrosny?



Ale chociaż człowiek spokojniejszy jest jak przebadają,współczuje słuchania męczących sie kobitek,

olkale to za niedługo Ty będziesz nam sie tu chwalić Natalką,kurczę ale to zleciało niedawno robiłyście teściory a tu juz nam się forumowe dzieciątka rodzą :-)

Maćku widzę na suwaczku że dietka działa :-)

A ja robię testy owul i jak na razie są negatywne chociaż z każdym dniem kreseczki ciemnieja ,ale chociaż mniej więcej sie dowiem kiedy wypada owul bo może ją zawsze przegapialiśmy,

ja mniej wiecej ok dalej te bule w dole brzycha no i karmienie to masakra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry