reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Erba gratuluję chłopczyka! Imię wybrane?

Robin trzymam kciuku za teścik.

Żabka fajnie że masz wymarzony wózio. Z tatą na pewno będzie ok, teraz ta pogoda taka kiepska to człowiek też nie czuje się najlepiej.

Svensonka moje gratulacje, jak się ogarniesz to napisz co u ciebie i pochwal się swoją małą księżniczką.

Kochana z wyborem imienia nie bedzie tak łatwo , chyba bedzie losowanie
Laseczki dziekuje za wszystko
eska urodzila sie 5.11.2010
godzina 8:08 ha ha porod trwal od 4 rano bole masakryczne mialam znieczulenie w kregoslup ale wszystko ok
3510 zywej wagi i 51cm skurkobana wlosy jak elvis prototyp synka
je i je jak opentana cala noc nie spalam
wlasnie wrocilismy ze szpitala
mam jakies 30 min puki znow mnie nie pozre ahhah cycochy napiete jak baranie jaja a mala tylko koncowke sse
kregoslup mi odpada cala dolna czesc tez.......
dam zdjecie jak zgram na kompa caluje
Kochan supcio ze wsio ok i ze w domciu ( ale fakt szypciutko wypuszczaja u Was ) , wszystkiego dobrego dla Was

czekamy na foteczki Księżniczki :)
 
reklama
Witam Laseczki ze szpitalnego łóżka;-)

w końcu mam kontakt z rzeczywistością wirtualną:tak:

u nas bez zmian, tzn zostaliśmy z innego powodu niż przyszliśmy :sorry2: bo podobno mała ma za wysokie tętno:zawstydzona/y: i lekarz chce ją poobserwować bo być może taka jej natura;-)

dziękuję Olkale za wsparcie i za info z netu ... troszkę się uspokoiłam


Oj babolki moje kochane tak się za Wami stęskniłam że szok:szok:
 
Vaneska urocza
batonik cześć tęskno bez ciebie no pewnie Blaneczce serduszka tak pika z wrażenia :):):):) trzymaj się tam a kiedy wyjdziesz:)
scully to prawda za w 2011 nie będzie już becikowego????
olkale i jak tam????
 
Hej wpadłam was nadrobić bo mnie dawno nie było a pewnie coś się tu działo.
Teraz wpadam tu z senstymentu bo jak narazie u mnie staranek nie ma, nie wiem nawet czy będą, cóż takie życie.
Zaraz poczytam co tam u was.

słonko, a czemu brak staranek?? :-(

Scully chrzciny są jutroo

oj, to życzę aniołkowi mokrego kropidła :tak:

Laseczki dziekuje za wszystko
eska urodzila sie 5.11.2010
godzina 8:08 ha ha porod trwal od 4 rano bole masakryczne mialam znieczulenie w kregoslup ale wszystko ok
3510 zywej wagi i 51cm skurkobana wlosy jak elvis prototyp synka
je i je jak opentana cala noc nie spalam
wlasnie wrocilismy ze szpitala
mam jakies 30 min puki znow mnie nie pozre ahhah cycochy napiete jak baranie jaja a mala tylko koncowke sse
kregoslup mi odpada cala dolna czesc tez.......
dam zdjecie jak zgram na kompa caluje

ślicznotka :-D a jakie włoski gęste :tak: i tatuś szczęśliwy :tak: jeszcze raz gratuluję!!!!!!!!!! :tak:

u nas bez zmian, tzn zostaliśmy z innego powodu niż przyszliśmy :sorry2: bo podobno mała ma za wysokie tętno:zawstydzona/y: i lekarz chce ją poobserwować bo być może taka jej natura;-)
dziękuję Olkale za wsparcie i za info z netu ...

pewnie maleństwo tak ma :sorry2:

scully to prawda za w 2011 nie będzie już becikowego????

będzie tylko przepisy trochę zmienią :tak: jak zwykle kombinują :sorry2: ale puki co wogóle nie likwidują :tak: także spoko załapiesz się ;-)
 
J
Hej dziewczynki, no proszę ile wieści dzisiaj!!! Przede wszystkim świeżo upieczonej Mamusi Gratulacje!!!

Batonik &&&&&

Erbuś super, że synek!!!

Żabko, dobrze, ze Tata trafił do szpitala teraz niż za późno napewno go podleczą! Tulam mocno

Izuś ja się troszkę zaczynam denerwować, ale moze wytrwam jakos te 4 dni!!!

Pozdrawiam Wszystkie cieplutko!!!

Myszko oczywiscie dużo radości dla Ciebie z Synciem w domku:):)
No z ekg odazu go karetka sabrala do szpitala nawet go po rzeczy niepuscili
wiedziałam:-D:-D:-D:-D:-D:-D jednak mam nosa super R. bardzo się cieszę wypoczywaj i oszczędzaj się:happy2::happy2:


Mysza witamy już w domciu super że wsio ok teraz niech Szymek rośnie jak na drożdżach:)

Svensonka fajnie Vaneska juz na świecie:-)

Olkale powodzenia&&&&- pochwal się wynikiem

no dziewczyny zła wiadomość na wyniki te czeka się do 14 dni roboczych - to niestety sobie jeszcze poczekam z ok 1,5 tygodnia:szok::szok::szok::szok::szok:
z nami szybciej ci zleci. :)
Erba gratuluję chłopczyka! Imię wybrane?

Robin trzymam kciuku za teścik.

Żabka fajnie że masz wymarzony wózio. Z tatą na pewno będzie ok, teraz ta pogoda taka kiepska to człowiek też nie czuje się najlepiej.

Svensonka moje gratulacje, jak się ogarniesz to napisz co u ciebie i pochwal się swoją małą księżniczką.
No wozek mam juz dzis w domu i jestem bardzo zadowolona. :)
Laseczki dziekuje za wszystko
eska urodzila sie 5.11.2010
godzina 8:08 ha ha porod trwal od 4 rano bole masakryczne mialam znieczulenie w kregoslup ale wszystko ok
3510 zywej wagi i 51cm skurkobana wlosy jak elvis prototyp synka
je i je jak opentana cala noc nie spalam
wlasnie wrocilismy ze szpitala
mam jakies 30 min puki znow mnie nie pozre ahhah cycochy napiete jak baranie jaja a mala tylko koncowke sse
kregoslup mi odpada cala dolna czesc tez.......
dam zdjecie jak zgram na kompa caluje
hej a ja czekalam na wiecej smskow. :) na tablecie niemam gg tylko skypa...
Witam Laseczki ze szpitalnego łóżka;-)

w końcu mam kontakt z rzeczywistością wirtualną:tak:

u nas bez zmian, tzn zostaliśmy z innego powodu niż przyszliśmy :sorry2: bo podobno mała ma za wysokie tętno:zawstydzona/y: i lekarz chce ją poobserwować bo być może taka jej natura;-)

dziękuję Olkale za wsparcie i za info z netu ... troszkę się uspokoiłam


Oj babolki moje kochane tak się za Wami stęskniłam że szok:szok:
wracaj do nas szybko brakoje twoich kawek

Uploaded with ImageShack.us

10 min po porodzie Vanessa z dumnym tata
sliczny pultasek. ;-) pozdrowki

Hej kobietki a ja wracam do was na stale :-D doszedl moj sprzecik o internetu od mamy tablet wiec bede z wami znow codziennie :-)
dziekoje wam za wszystkie mile slowa tata narazie lezy i polezy caly tydzien bo chca mu zrobic wszystkie badania jak narazie wykryli mu cukrzyce a co z sercem to nadal niewiadomo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Elloooołłłłł baboleczki

Sevensonka - Vanesca sliczna , slodziak malutki :) Córeczka tatusia :)

Batonik wracaj wracaj szybciutko do nas . I nie martw sie wsio bedzie ok

No Zabcia fajnie ze jesteś

Scully a co maja zmienić z becikowym ? A tak wogole jak się czujesz ?
 
reklama
Batonik wracaj wracaj szybciutko do nas . I nie martw sie wsio bedzie ok


Hej Erbuś;-)

...no chętnie bym już wylazła bo tu się naoglądam tych ciężarówek i nasłucham... co chwilę jakaś jedzie na porodówkę albo na cesarkę:baffled: ostatnio dziewczyna tak jęczała że cały oddział nie spał do 2 w nocy:szok:

... ale dla dobra Blanki muszę zostać do poniedziałku póki co a potem zdecyduje lekarz co dalej po 3 dniowej obserwacji ktg myślę że będzie miał jaśniejszy obraz:blink:


... PS ... Gratuluje synusia;-) (jeśli dobrze doczytałam)
 
Do góry