reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się i ja... ale paskudna pogoda :-(
Dobry wieczór!

Meldujemy się z domku. Dzisiaj nas wypisali bo bilirubina spadła bardzo fajnie już po kilku godzinach naświetlania. :-)

Pozdrawiam Was wszystkie!
no to super, ze tak króciutko bomba :tak: uważajcie na siebie :-)

też mi się zdaje, że długo :sorry: ale może on taki termin najpóźniejszy podał :sorry: że jak wcześniej nie będzie pewien to do 28 tc będzie mieć czas :sorry:
tez mi sie tak wydaje... koło 20 tc poproś go by spróbował chociaż ;-)

no udalo sie i jestem bardzo szczesliwa a jak zwykle z pomoca ruszyla moja mama :-) i babcia i dzieki nim mam ten wozek znaczy sie dopiero jutro po niego jade :-)


A UJA MUSZE WAM OGLOSIC RADOSNA NOWINE VANESSA POSTANOWILA WRESZCIE USZCZESLIWIC MAMUSIE I URODZILA SIE DZIS O 8:08 :-)

dokladniejszych danych takich jak waga ii wzrost jeszcze nieznam ale juz pisalam do svensonki i jak odpocznie i mi napisze to dam wam znac :-)
no wkońcu malutki uparciuszek zechciał pojawić sie naświecie... świetnie wieści :tak::-D
WIELKIE GRATULACJE DLA MAMY I CÓRCI :-D

fajnie Żabka,ze sie udało...:tak: no i wielkie dzięki za info od Svensonki mimo problemów technicznych ;-)

witam sie

ja przygotowuje sie na chrzciny wiec czasu mało:(
to powodzenia mamuśka... spinaj sie by zdazyć na czas :tak:
 
reklama
A UJA MUSZE WAM OGLOSIC RADOSNA NOWINE VANESSA POSTANOWILA WRESZCIE USZCZESLIWIC MAMUSIE I URODZILA SIE DZIS O 8:08 :-)
dokladniejszych danych takich jak waga ii wzrost jeszcze nieznam ale juz pisalam do svensonki i jak odpocznie i mi napisze to dam wam znac :-)

:-D:-D:-D Nareszcie :-D:-D:-D GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D A tak myślałam, że może dziś maleństwo wyjdzie... :-D:-D:-D

tez mi sie tak wydaje... koło 20 tc poproś go by spróbował chociaż ;-)

:tak: jak będę mieć usg koło tego terminu to przycisnę go do muru :tak::tak:
 
Dzień doberek

Witaj Myszko i Szymonku , supcio ze wsio ok i w domku jetescie . Wszystkiego dobrego dla Was :-)

Sevensonka wielkie gratki , Vanesko witaj :) rośnij zdrowo wszystkiego naj naj dla mamusi i corusi :-)

A my po wizycie wsio ok ,ale musimy na siebie uwazac bo te bole brzucha to napinajaca sie macica takze duzoo lezec , Bąbel waży pow 200:szok: i bedzie SYNUŚ tak sie dzis rozlozyl i chwalil sie tymi swoimi brylancikami :-)

Pozdrawiamy Was serdecznie
 
też mi się zdaje, że długo :sorry: ale może on taki termin najpóźniejszy podał :sorry: że jak wcześniej nie będzie pewien to do 28 tc będzie mieć czas :sorry:



moja kuzynka mieszka w domku jednorodzinnym i po schodach ganiała pół nocy :tak: pomogło :tak:



kiedy chrzciny?? fotkę w ubranku nam wrzuć :tak:



dobrze, że tak szybko pomogło :tak:

no udalo sie i jestem bardzo szczesliwa a jak zwykle z pomoca ruszyla moja mama :-) i babcia i dzieki nim mam ten wozek znaczy sie dopiero jutro po niego jade :-)

daj znac po wizycie :-)

no ja zm mala strasznie tylam a teraz na poczatku nic nietylam a teraz powolutku i ciaza zupelnie inna i bedzie synek :-) wiec trzymam kciuki

super trzymajcie sie


A UJA MUSZE WAM OGLOSIC RADOSNA NOWINE VANESSA POSTANOWILA WRESZCIE USZCZESLIWIC MAMUSIE I URODZILA SIE DZIS O 8:08 :-)

dokladniejszych danych takich jak waga ii wzrost jeszcze nieznam ale juz pisalam do svensonki i jak odpocznie i mi napisze to dam wam znac :-)

A my po wizycie wsio ok ,ale musimy na siebie uwazac bo te bole brzucha to napinajaca sie macica takze duzoo lezec , Bąbel waży pow 200:szok: i bedzie SYNUŚ tak sie dzis rozlozyl i chwalil sie tymi swoimi brylancikami :-)

Pozdrawiamy Was serdecznie
no to super... parka będzie :) bomba
nie tak dawno pisałam, zebyś uważała na siebie i ponawiam uważaj na siebie... Nam się nieraz wydaje,ze nic sie nie zmieniło...ale gdzies słyszałam w radio,ze ciężarna kobieta to cały czas taki wysiłe wykonuje jakby szła szybkim tempem...
 
no to super... parka będzie :) bomba
nie tak dawno pisałam, zebyś uważała na siebie i ponawiam uważaj na siebie... Nam się nieraz wydaje,ze nic sie nie zmieniło...ale gdzies słyszałam w radio,ze ciężarna kobieta to cały czas taki wysiłe wykonuje jakby szła szybkim tempem...

Jeszcze nie moge w to uwierzyć :) Tak mam sie oszczedzac i nie warjowac bo nie ma zartow .
Obiecuje ze bede uważać :)

Omg Olkale za chwilke i Ty bedziesz Natkę tulić , jak to zleciało
 
:)
moja babcia mówi że trzeba coś dzwignąć albo zdjąć i założyć z okna firanki - a co tam zdejmin je i załóż jeszcze raz może pomoże????

No mi zakładanie firan pomogło w dzień zakładałam a w nocy gnałam na porodówkę:) Także sposób sprawdzony :)

Dobry wieczór!

Meldujemy się z domku. Dzisiaj nas wypisali bo bilirubina spadła bardzo fajnie już po kilku godzinach naświetlania. :-)

Pozdrawiam Was wszystkie!

NO to suuper że wszystko dobrze i Szymulek zdrowiutki:) A TY jak się czujesz?

Dzień doberek

Witaj Myszko i Szymonku , supcio ze wsio ok i w domku jetescie . Wszystkiego dobrego dla Was :-)

Sevensonka wielkie gratki , Vanesko witaj :) rośnij zdrowo wszystkiego naj naj dla mamusi i corusi :-)

A my po wizycie wsio ok ,ale musimy na siebie uwazac bo te bole brzucha to napinajaca sie macica takze duzoo lezec , Bąbel waży pow 200:szok: i bedzie SYNUŚ tak sie dzis rozlozyl i chwalil sie tymi swoimi brylancikami :-)

Pozdrawiamy Was serdecznie

No to do wyrka i leniuchować, i będzie parka :) :) gratulacje:)

Svensonka GRTULACJE !!!!!!!!!

Robin a Twoje samopoczucie jak?&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Batonik na week w szpitalu została :-(
Badania wszystkie ok... ale KTG małej wykazało,ze ma podwyższone tętno i lekarze chcą poobserwować...

pozdrowienia przekazałam ;-)
 
A my po wizycie wsio ok ,ale musimy na siebie uwazac bo te bole brzucha to napinajaca sie macica takze duzoo lezec , Bąbel waży pow 200:szok: i bedzie SYNUŚ tak sie dzis rozlozyl i chwalil sie tymi swoimi brylancikami :-)
Pozdrawiamy Was serdecznie

superowo :laugh2: synuś :laugh2: też chce :-p leż jak trzeba :tak: mi gin co wizytę mówi, żeby na siebie uważać i wypoczywać :tak: i ja się - z pod kocyka na łóżku - słucham grzecznie ;-)

Batonik na week w szpitalu została :-(
Badania wszystkie ok... ale KTG małej wykazało,ze ma podwyższone tętno i lekarze chcą poobserwować...
pozdrowienia przekazałam ;-)

dobrze :tak: niech sobie siedzi spokojnie pod kontrolą :tak: lepiej, że została niż jakby olali :tak:
 
Witam się i ja... ale paskudna pogoda :-(

no to super, ze tak króciutko bomba :tak: uważajcie na siebie :-)


tez mi sie tak wydaje... koło 20 tc poproś go by spróbował chociaż ;-)


no wkońcu malutki uparciuszek zechciał pojawić sie naświecie... świetnie wieści :tak::-D
WIELKIE GRATULACJE DLA MAMY I CÓRCI :-D

fajnie Żabka,ze sie udało...:tak: no i wielkie dzięki za info od Svensonki mimo problemów technicznych ;-)


to powodzenia mamuśka... spinaj sie by zdazyć na czas :tak:
miema za co mimo awari sprzetu musialam sie ta wiadomoscia pochwlic bo obiecalam svensonce
Dzień doberek

Witaj Myszko i Szymonku , supcio ze wsio ok i w domku jetescie . Wszystkiego dobrego dla Was :-)

Sevensonka wielkie gratki , Vanesko witaj :) rośnij zdrowo wszystkiego naj naj dla mamusi i corusi :-)

A my po wizycie wsio ok ,ale musimy na siebie uwazac bo te bole brzucha to napinajaca sie macica takze duzoo lezec , Bąbel waży pow 200:szok: i bedzie SYNUŚ tak sie dzis rozlozyl i chwalil sie tymi swoimi brylancikami :-)

Pozdrawiamy Was serdecznie
gratuluje :-)
Batonik na week w szpitalu została :-(
Badania wszystkie ok... ale KTG małej wykazało,ze ma podwyższone tętno i lekarze chcą poobserwować...

pozdrowienia przekazałam ;-)
pozdrow je od nas

a ja kochane wyjatkowo do was wlecialam o tej porze bo jestem u taty ale niestety z niezbyt mila wizyta bo dzis moj tata poszedl do lekarza zrobic sobie ktg dla kontroli bo ostatnio skarzyl sie na bole serca i po ktg z osrodka zdrowia zaraz zabrali go do szpitala :-( i przyszlam wziac taty rzeczy zeby mu jutro zawiesc mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bo moj tata ma dopiero 44 lata

pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
Hej dziewczynki, no proszę ile wieści dzisiaj!!! Przede wszystkim świeżo upieczonej Mamusi Gratulacje!!!

Batonik &&&&&

Erbuś super, że synek!!!

Żabko, dobrze, ze Tata trafił do szpitala teraz niż za późno napewno go podleczą! Tulam mocno

Izuś ja się troszkę zaczynam denerwować, ale moze wytrwam jakos te 4 dni!!!

Pozdrawiam Wszystkie cieplutko!!!

Myszko oczywiscie dużo radości dla Ciebie z Synciem w domku:):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry