reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

To super, że nie macie ciśnienia... Trafiliście do dobrego specjalisty to na pewno pomoże, a jak wiadomo nie od razu wszystko się dostaje.

No właśnie te korki...ehh...ja czasami szybciej z Wrocławia do Krakowa dojechałam niż później się przez sam Kraków przekopałam...

Leci ten czas jak szalony... teoretycznie za 8tyg ciąża już będzie donoszona i Szymek może się wykluwać :-) ehh im bliżej tym wydaje mi się że ja nie zdążę z niczym.
Ale jakoś po mału pchamy sprawy organizacyjne do przodu. Czekam tylko na pomalowanie pokoju i wtedy ruszam z praniem małych ubranek.
 
reklama
3 h 0 min


Witam porannie moje Kochane Babolki ;-) latam od rana jak nakręcona po prostu mam takiego powera :-D


trzymam &&&&&&&&&&& za nas wszystkie ;-)

... z/w bo R na śniadanko woła :-)
 
To super, że nie macie ciśnienia... Trafiliście do dobrego specjalisty to na pewno pomoże, a jak wiadomo nie od razu wszystko się dostaje.

No właśnie te korki...ehh...ja czasami szybciej z Wrocławia do Krakowa dojechałam niż później się przez sam Kraków przekopałam...

Leci ten czas jak szalony... teoretycznie za 8tyg ciąża już będzie donoszona i Szymek może się wykluwać :-) ehh im bliżej tym wydaje mi się że ja nie zdążę z niczym.
Ale jakoś po mału pchamy sprawy organizacyjne do przodu. Czekam tylko na pomalowanie pokoju i wtedy ruszam z praniem małych ubranek.

pomalutku zdążysz ze wszystkim - najważniejsze żeby wszystko kupić wcześniej a pozniej pozostaje kwestia poukładania i zorganizowania maluszkowego pokoju :) a to przyjemnosc
nam jak uda sie zajsc w ciaze to praktycznie wszystkie rzeczy takie jak wozek, fotelik lozeczko dostaniemy od mojej przyjaciolki po jej corce - ubranka tez ma - no i po bratkanku W. moja tesciowa odklada wszystko wiec wieszkosc rzeczy bedziemy mieli :) zostaną nam drobiazgi do kupienia ;-)
 
Batonik Ty pamiętaj że od razu po wizycie masz dać szybko znać!!!
Bo normalne mam też dzisiaj trochę rzeczy do załatwienia a póki nie dasz znać to ja się nie zbiorę :-)

Tosia dla Szymka to ja już prawie wszystko mam...od 8tc kupuję :-D :-D :-D łacznie z wózkiem i łóżeczkiem. Tylko czekam na to malowanie.
Natomiast dla siebie nie mam nic i wiem że muszę się tym szybko zająć, bo już mi mama nie daje spokoju...i dla własnego komfortu psychicznego wolałabym mieć już koszule kupione coby później w razie nagłej potrzeby W nie musiał mi wybierać, bo jakoś nie zdziwiłoby jakby mi do szpitala satynowe koszulki podrzucił :-D
 
Ostatnia edycja:
Batonik Ty pamiętaj że od razu po wizycie masz dać szybko znać!!!
Bo normalne mam też dzisiaj trochę rzeczy do załatwienia a póki nie dasz znać to ja się nie zbiorę :-)


... postaram się najszybciej jak to będzie możliwe dać znać :tak:... nie wiem czy będę pierwsza czy ktoś jeszcze tez nie będzie miał usg dzisiaj :sorry2: ...



... Myszka stawiasz dziś kawę ??? ... bo mi się łapki trzęsą :D
 
Batonik Ty pamiętaj że od razu po wizycie masz dać szybko znać!!!
Bo normalne mam też dzisiaj trochę rzeczy do załatwienia a póki nie dasz znać to ja się nie zbiorę :-)

Tosia dla Szymka to ja już prawie wszystko mam...od 8tc kupuję :-D :-D :-D łacznie z wózkiem i łóżeczkiem. Tylko czekam na to malowanie.
Natomiast dla siebie nie mam nic i wiem że muszę się tym szybko zająć, bo już mi mama nie daje spokoju...i dla własnego komfortu psychicznego wolałabym mieć już koszule kupione coby później w razie nagłej potrzeby W nie musiał mi wybierać, bo jakoś nie zdziwiłoby jakby mi do szpitala satynowe koszulki podrzucił :-D

no tak babka do szpitala musi zabrac taka sama torbe jak maluszek :)

Batonik
- trzymam kciuki :) w końcu chciałybyśmy dowiedzieć się kto się w środku ;p

Kto rano wstaje ten pije kawe :-D :-D :-D
My już jesteśmy z Tosią po :-) a Ty sobie dzisiaj odpuść bo pewnie adrenaliny Ci nie brakuje!

heheh no nie ma co ukrywać my już po kawusi ;-)
Batonik nie pij kawy bo nie usiedzisz na usg :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry