reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

elloolll kochane babolki :)

Myszko no dopadly mnie szybko , bo juz 3 tydzien leci i wiesz w ten piatek co powtarzalam testa tez mnie tak mdlilo i to przewazylo ze tak powiem :) Liczac od OM to juz 7 tydzien sie zaczal wczoraj

Batonik zleci szybko to jutrzejszej wizyty , ja tez jutro ide

Zabko wiesz terminy to podaja chyba z 3 wg OM, wg usg, wg ruchow takze soko wyluzuj wazne zeby dzicia zdrowa byla , i ona juz wie kiedy ma sie urodzić

Macku wyjechala nawet nie powiedziala gdzie tak cichaczem sie ulotniła :)

Lopciu Tośku mocno &&&&&&&&&&&

Miłego dzionka :)
no ale cos mi sie wydaje ze gin bedzie sie trzymal terminu ktory jakos sam wyliczyl czlyli 1 stycznia lub 11 stycznia
Żabko wiesz to jest ich psi obowiązek zrobić Ci porządnie to usg więc niech łaski nie robią.
Oczywiście nie ma co iść z takim nastawieniem, a raczej trzeba ich zagadnąć miło i uprzejmie...ale jakby coś nosem kręcił to myślę że możesz się tez przygotować i wypytywać o wszystko co istotne na tym badaniu.

Co do terminu to już się kiedyś nt temat wypowiadałam...liczy się termin wg OM...ten wg USG informuje nas o tym czy dzidzia jest większa czy mniejsza, w sensie że np rozmiarami może pasować do 22tc ale wiekowo ma 21tc. I to jest niezmienne.

Batonik to ile teraz zostało ?!?

Będzie dobrze dziewczyny, nie denerwujcie się!
Ja tu z Kluskiem trzymam kciuki żeby Wasze maleństwa nóżki rozłożyły!
Mój Szymon to taki bezwstydnik że od razu pierwsze co widać na monitorze to klejnoty.
no wedlug OM to termin mialabym na 24 grudnia hahah wiec juz calkowicie hardkor ale to wszystko przez te moje dlugie cykle no nic bede sie matrtwic pod koniec grudnia i na poczatku stycznia hihihihihi
czesc dziewczyny,

nie mialam wczoraj czasu zagladac. zaraz postaram sie was nadrobic.
u mnie lekka panika. zrobilam test... i jest na nim blada druga krecha ale... pol godziny pozniej @ zaczela sie czaic... niesmiale bardzo ale cieknie. nie bardzo wiem co mam o tym myslec.
moze pojsc do apteki, zeby ktos profesjonalnym okiem oprocz mnie na te bladosc zerknal? napomnkne wam tylko, ze jest tak blada, ze golym okiem ja widzimy i siostra i ja.
najchetniej poszlabym na bete ale tu trzeba miec skierowanie do laboratorium, tak od reki nie zrobia :(
i co teraz?
:(
to idz do gina a najlepiej jeszcze jutro powtorz z rana test moze wyjdzie wyrazniejszy
Moj mwzul to totalny pamnikarz jak w walentynki zadzwonilam do niego w nocy ze do szpitala musimy jechac bo oddychac nie moge to prawie zawalu dostal jak wpalismy do ip to prawie pielegniarke pobil bo mnie bolaly nerki a ta nie wiedziala co mi dac. Po kolku tygodniach okazalo sie ze w cizy juz bylam wiec tym bardziej sie wsciekl ze nikt mi testa nie zrobil. Juz sie boje pomyslec co bedzie jak bede rodzila to chyba on a nie ja wyladuje na intensywnej terapji hahah i jak on mnie do szpitala dowiezie chyba z 200km/godzine bedzie jechal hahah
no to niezle moj to zawsze ze wszystkiego sie smieje i ze wszystkiego robi parodie wiec kompletnie sobie niewyobrazam jak sie zachowa podczas porodu jesli bedzie sn
hej witam was serdecznie co nowego? ja juz 3 dzien bez@ wczoraj mnie bolalo bylam przekonana ze juz mam polecialam do lazienki a tu ani kropli dzisiaj nic cicha woda,,,tempka nie spada,,,co oadzicie???ale poczekam jeszcze pare dni poniewaz zdazylo mi sie ostatnio ze co 37 dzien wiec czekam do niedzieli co sie zdazy,,,
a testu nierobilas????
 
reklama
cześć ponownie
kochane:
-zabka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno za ogonek między nogami jutro:-D
batonik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& także za małego siusiorka na wizycie:-D
erbuś &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za przepiękny widok małego serduszka :-D
pok &&&& za 2 krechy
dziewczyny trzymajcie za mnie bo owu jest czyli mocno zaciskajcie za owocne strzały:-D
 
Żabko a wiesz dokładnie kiedy miałaś owu ?!? w cyklu w którym zaciążyłaś ofkors ;-)

lopciu oj zaciskamy z Szymonkiem bardzo mocno...że podczas następnego wypadku do Krk było Was już 4! Owocnych staranek!

Batonik
a Ty gdzie żeś znowu polazła ?!? Śpisz ? Pisz tu szybko ile godzin jeszcze zostało.


Jak ktoś ma ochotę na ogórkową z ziemniakami to zapraszam :-D
 
cześć ponownie
kochane:
-zabka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno za ogonek między nogami jutro:-D
batonik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& także za małego siusiorka na wizycie:-D
erbuś &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za przepiękny widok małego serduszka :-D
pok &&&& za 2 krechy
dziewczyny trzymajcie za mnie bo owu jest czyli mocno zaciskajcie za owocne strzały:-D
oczywiscie ja i maly ktos w brzuszku trzymamy za ciebie i za inne babeczki :-)
Żabko a wiesz dokładnie kiedy miałaś owu ?!? w cyklu w którym zaciążyłaś ofkors ;-)

lopciu oj zaciskamy z Szymonkiem bardzo mocno...że podczas następnego wypadku do Krk było Was już 4! Owocnych staranek!

Batonik
a Ty gdzie żeś znowu polazła ?!? Śpisz ? Pisz tu szybko ile godzin jeszcze zostało.


Jak ktoś ma ochotę na ogórkową z ziemniakami to zapraszam :-D
tak owulacje mialam dokladnie w 24 dniu cyklu czyli 16 kwietnia no i mowilam na 1 wizycie ginowi ze wtedy byla owu i on wtedy czarowal z tym swoim kolkiem obliczania daty porodu hihihihihi

kobietkia co tu tak pusto dzis od rana macku gdzies pojechala toska na delegacje a reszta chyba spi nawet 1 strony nienaprodukowalysmy dzis kobietki wzywam was do mobilizacji ;-)
 
:-) już jestem jestem co się pieklisz Babolku jeden :-D przecież wiesz że nie mam wody w domu i muszę jeździć do mamy się kąpać wieczorkiem :-D jeszcze tylko dwa dni i powróci do nas ciepła woda mam nadzieję ;-):-D

Myszka zostało 14h 42 min


:D już nawet moja babcia dzwoniła i mówiła że trzyma &&&&&&&& za jutrzejszą wizytę
 
@ sie rozkrecila. nie tak bardzo jak zwykle ale jednak :(
zadzwonilam do gabinetu mojego gina, zeby mnie wzial na bete a jego sekretarka na to, ze doktor jest teraz w szpitalu, odbiera porod, ma dzis bardzo duzo pacjentek aj utro idzie na urlop. no to mowie, ze on mi do niczego niepotrzebny byle mi ktos krew na bete pobral a ona na to, ze nie mozna tak, bo jelsi chodzi o test krwi to musi byc najpierw konsulatcja z lekarzem. Mowie - trudno. Dzwonie do ginki mojej kumpeli - nau rlopie do konca sierpnia, dzwonie do mojego rodzinnego - nieczynny w srode, dzwonie do polskiej internistki - na urlopie do konca sierpnia. No co za kraj! a tu jest o tyle latwo, ze lekarz u siebie w gabinecie krew pobiera, wysyla do lab i dostaje wynik na mejla i moze przeslac. Poszlam do laboratorium i Pani zrobila mi wielka laske i zgodzila sie zrobic badanie mimo braku skierowania ale wynik bedzie przeslany do lekarza - nie do mnie. mowie jej, ze moj lekarz jest od jutra na urlopie, a ona wrusza ramionami. wrr. oddalam krew i zobaczymy. zadzwonie w piatek do gabinetu moze sekretarka bedzie mi w stanie cos powiedziec. Tak czy siak kupilam sobie jeszcze testy 2 i zobaczymy. Ale juz sobie wszystko w glowie poukladalam i sie na nic nie nastawiam. Trzymam kciuki za nowy cykl :D

dzięki za wsparcie! buziulki
 
:-) już jestem jestem co się pieklisz Babolku jeden :-D przecież wiesz że nie mam wody w domu i muszę jeździć do mamy się kąpać wieczorkiem :-D jeszcze tylko dwa dni i powróci do nas ciepła woda mam nadzieję ;-):-D

Myszka zostało 14h 42 min


:D już nawet moja babcia dzwoniła i mówiła że trzyma &&&&&&&& za jutrzejszą wizytę
niezla jestes ja godzin nielicze dopiero jutro bede liczyc bo ja usg mam dopiero o 15:30 wiec wam tudam znac dopiero wieczorem bo predzej niemam jak a ja tez mam uzbierana juz armie kciukow hihihi wszyscy znajomi czesc bb i pol rodziny hiiihihi
@ sie rozkrecila. nie tak bardzo jak zwykle ale jednak :(
zadzwonilam do gabinetu mojego gina, zeby mnie wzial na bete a jego sekretarka na to, ze doktor jest teraz w szpitalu, odbiera porod, ma dzis bardzo duzo pacjentek aj utro idzie na urlop. no to mowie, ze on mi do niczego niepotrzebny byle mi ktos krew na bete pobral a ona na to, ze nie mozna tak, bo jelsi chodzi o test krwi to musi byc najpierw konsulatcja z lekarzem. Mowie - trudno. Dzwonie do ginki mojej kumpeli - nau rlopie do konca sierpnia, dzwonie do mojego rodzinnego - nieczynny w srode, dzwonie do polskiej internistki - na urlopie do konca sierpnia. No co za kraj! a tu jest o tyle latwo, ze lekarz u siebie w gabinecie krew pobiera, wysyla do lab i dostaje wynik na mejla i moze przeslac. Poszlam do laboratorium i Pani zrobila mi wielka laske i zgodzila sie zrobic badanie mimo braku skierowania ale wynik bedzie przeslany do lekarza - nie do mnie. mowie jej, ze moj lekarz jest od jutra na urlopie, a ona wrusza ramionami. wrr. oddalam krew i zobaczymy. zadzwonie w piatek do gabinetu moze sekretarka bedzie mi w stanie cos powiedziec. Tak czy siak kupilam sobie jeszcze testy 2 i zobaczymy. Ale juz sobie wszystko w glowie poukladalam i sie na nic nie nastawiam. Trzymam kciuki za nowy cykl :D

dzięki za wsparcie! buziulki
no to jeszcze zobaczymy moze sie nierozkreci na dobre....
 
Żabko a wiesz dokładnie kiedy miałaś owu ?!? w cyklu w którym zaciążyłaś ofkors ;-)

lopciu oj zaciskamy z Szymonkiem bardzo mocno...że podczas następnego wypadku do Krk było Was już 4! Owocnych staranek!
:-D


oczywiscie ja i maly ktos w brzuszku trzymamy za ciebie i za inne babeczki :-)
aby nie zapeszyć nie dziękuję

ej babolki pisać nie lenić się!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry