reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
A jaką będzie miał fajową Teściową :-D :-D :-D
ale by byly jajca jakby sie kiedys naprawde gdzies na obozie albo kolloniach albo na jakims pkp czekajac na pociag spotkali i zakochali love strory jak talala ;-) wszystko jest mozliwe wkoncu polska niejest taaaka wielka ;-) ciekawe jak tam batonik juz sie niemoge doczekac az nam opowie jak bylo :-) ale wyobrazam sobie jak zameczala gina ze niemaja wywozic usg bo ona musi miec i koniec hahahaha
 
:-)Witam Babolki Kochane ;-)


... my już po wizycie ... miałam niezłego stresa i łzy w oczach bo o 11 aparat usg miał jechać na jakiś przegląd i miałam mieć usg dopiero jutro :-( jednak jak ginek zobaczył moją minę i szklane oczka to panowie od demontażu musieli poczekać 35 min :tak::-D


... przedstawiam Wam moją małą Księżniczkę :-) ... zakochałam się :zawstydzona/y:

Obraz.jpg


BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA &&&&&&&&&&
I


CIOCI ANETCE ZA PRZEKAZANIE WIADOMOŚCI
 
gratulacje batonik! :) sie nie obejzysz a bedziesz miala nowa kumpelke na zakupy: obcasy, szminki... :D

zabka koniecznie daj znac!

u mnie @ juz na calego aczkolwiek mniej boli niz zwykle i tak jak zawsze bylo brazowo bardziej niz czerwono to teraz na odwrot - wydaje mi sie, ze to zasluga hsg w tym cyklu. a druga blada kreske zwalam na blad testu :) aczkolwiek gdyby na becie sie okazalo, ze costam sie jednak tliło to byłabym przynajmniej spokojniejsza, ze do konca bezplodni nie jestesmy. P. mnie dzis ublagal, zebym mu pozwolila sie zbadac dopiero jak w przyszlym cyklu znow sie nie uda, bo przeciez lekarze mowili, ze po hsg 2 cykle trzeba sie na maksiora starac, bo prawdopodobieństwo bardzo wzrasta. No to chyba sie zgodze... Jakas logika w tym jest :)
 
reklama
Do góry