reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć ponownie
kochane:
-zabka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno za ogonek między nogami jutro:-D
batonik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& także za małego siusiorka na wizycie:-D
erbuś &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za przepiękny widok małego serduszka :-D
pok &&&& za 2 krechy
dziewczyny trzymajcie za mnie bo owu jest czyli mocno zaciskajcie za owocne strzały:-D
mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za stzral w 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
nie kupilam testa nie chce sie nagrywac bo znowu nic z tego nie bedzie,,wiec wole poczekac jeszcze dzisiaj 34 dzien bedzie jutro poczekam do 40 dni jak sie piekna nie pokaze to zrobie@ bo zdazylo mi sie 2 cykle w tyl ze pojawila sie w 37 dniu co nigdy tak nie mialam co 30 mam ,,wiec czekam do 40 dnia jesli brak to zrobie testa noi betke zeby zobaczyc ktory to tydzien
 
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!! :-)


Witam się porannie...wcześnie porannie ale skoro spać mi się nie chce to co będę tak w łóżku leżeć bezczynnie :-D

Batonik to już chyba bardzo mało tych godzin zostało :-) :-) :-) trzymam najmocniej jak tylko się da &&& razem z Szymonkiem &&&

żabko za Twoją wizytę też zaciskamy &&& i pamiętaj nie obawiaj się niczego!

erba &&& za tą najpiękniejszą melodię...bicie małego serduszka &&&

Wracajcie Babeczki szczęśłiwe z wizyt!

palissa poczekaj jeszcze skoro takie masz rozregulowane cykle ... mam nadzieje ze tym razem wredota nie przylezie &&&

lopciu a przed Tobą takie fajowe dni :-) ehh kiedy człowiek wróci do takiej sprawności.
No i mam nadzieje że z tego będą dzieci :-)

pok przykro mi z powodu @...nowy cykl=nowa nadzieje -> nudne ale prawdziwe. Kiedyś się uda!


Pozdrawiam Was wszystkie i życzę pięknego dnia!
 
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!! :-)


Witam się porannie...wcześnie porannie ale skoro spać mi się nie chce to co będę tak w łóżku leżeć bezczynnie :-D

Batonik to już chyba bardzo mało tych godzin zostało :-) :-) :-) trzymam najmocniej jak tylko się da &&& razem z Szymonkiem &&&

żabko za Twoją wizytę też zaciskamy &&& i pamiętaj nie obawiaj się niczego!

erba &&& za tą najpiękniejszą melodię...bicie małego serduszka &&&

Wracajcie Babeczki szczęśłiwe z wizyt!

palissa poczekaj jeszcze skoro takie masz rozregulowane cykle ... mam nadzieje ze tym razem wredota nie przylezie &&&

lopciu a przed Tobą takie fajowe dni :-) ehh kiedy człowiek wróci do takiej sprawności.
No i mam nadzieje że z tego będą dzieci :-)

pok przykro mi z powodu @...nowy cykl=nowa nadzieje -> nudne ale prawdziwe. Kiedyś się uda!


Pozdrawiam Was wszystkie i życzę pięknego dnia!

ja już od 5 pracuje :) musze nadrobić zaległosci z wczorajszej poczty
 
A ja myślałam że Ty Tosiu w delegacji jesteś :-)
w takim razie super...nie będę sama z tym wielkim kubkiem kawy :-D
Jak brzuchol ? jakieś zmiany można zaobserować po tym zastrzyku ?

można powiedzieć ze jestem w delgacji - wczoraj wrocilam mega pozno do domu :( strasznie nie lubie wloczyc sie po hotelach wiec jak mam do domu "niedaleko" to zawsze wracam - dzisiaj o 9 jade do leby a jutro caly polwysep

ja tez mam mega kubel kawy :-)

brzuchol wczoraj pobolewal lekko tak jak na @ ale do @ to jeszcze ok 2 tyg wiec sie nie przejmuje jakos specjalnie ;-)
po zastrzyku nie mialam jakiś objawów specjalnych - za to mam strasznie duzo sluzu -caly czas mi mokro
 
To tak chyba jest że przecież jajeczkowanie się czuje...więc może właśnie ten zastrzyk tak zadziałał że boli.
No ale ból w tym przypadku to chyba dobry objaw :-D

No to się najeździsz...ale ja też wcześniej tak dużo jeździłam i w sumie na początku bardzo mi tego brakowało...no ale Szymuś najważniejszy.
Mam nadzieje że pogoda Ci dopisuje podczas tej jazdy.
 
reklama
To tak chyba jest że przecież jajeczkowanie się czuje...więc może właśnie ten zastrzyk tak zadziałał że boli.
No ale ból w tym przypadku to chyba dobry objaw :-D

No to się najeździsz...ale ja też wcześniej tak dużo jeździłam i w sumie na początku bardzo mi tego brakowało...no ale Szymuś najważniejszy.
Mam nadzieje że pogoda Ci dopisuje podczas tej jazdy.

zobaczymy co lekarz powie w sobote - ja nie nastawiam się na ten cykl - dalismy sobie czasu - w koncu jestesmy pod opieka specjalisty i teraz powolutku az do skutku ;p

wczoraj 3 godziny stalam w korku - byla taka ulewa ze wycieraczki nie zbieraly - dzisiaj mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza

a Ty juz masz 29 tc - jak to zleciało szybko
 
Do góry