reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Batonik będzie dobrze! Tylko wyluzuj bo dziecko wystraszysz i się nie pokaże.
I nie martw się bo połówkowe to takie badanie jak każde inne...w sensie jak chodzi regularnie do gina to on cudów na tym połówkowych nie dopatrzy się.

Tosia ja do szpitala to pakuję 3 torby...z rozbiciem rzeczy na przed porodem, po porodzie i na wyjście.
Ale za tydzień zaczynam SR więc się dowiem co mój szpital wymaga.
 
reklama
Batonik będzie dobrze! Tylko wyluzuj bo dziecko wystraszysz i się nie pokaże.
I nie martw się bo połówkowe to takie badanie jak każde inne...w sensie jak chodzi regularnie do gina to on cudów na tym połówkowych nie dopatrzy się.



... no ale stres troszku jest :zawstydzona/y: ... tak na wszelki wypadek zjem batona przed wyjściem :-p
 
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!! :-)


Witam się porannie...wcześnie porannie ale skoro spać mi się nie chce to co będę tak w łóżku leżeć bezczynnie :-D

Batonik to już chyba bardzo mało tych godzin zostało :-) :-) :-) trzymam najmocniej jak tylko się da &&& razem z Szymonkiem &&&

żabko za Twoją wizytę też zaciskamy &&& i pamiętaj nie obawiaj się niczego!

erba &&& za tą najpiękniejszą melodię...bicie małego serduszka &&&

Wracajcie Babeczki szczęśłiwe z wizyt!

palissa poczekaj jeszcze skoro takie masz rozregulowane cykle ... mam nadzieje ze tym razem wredota nie przylezie &&&

lopciu a przed Tobą takie fajowe dni :-) ehh kiedy człowiek wróci do takiej sprawności.
No i mam nadzieje że z tego będą dzieci :-)

pok przykro mi z powodu @...nowy cykl=nowa nadzieje -> nudne ale prawdziwe. Kiedyś się uda!


Pozdrawiam Was wszystkie i życzę pięknego dnia!
dzieki jedyne czego sie obawaiam ze niedowqiem sie plci bo ze maluszek zdrowy to wiem napewno bo innej opcji niema nawet niechce myslec ze cos moglo byc nie tak bo pozytywne myslenie o zdrowiu to podstawa
można powiedzieć ze jestem w delgacji - wczoraj wrocilam mega pozno do domu :( strasznie nie lubie wloczyc sie po hotelach wiec jak mam do domu "niedaleko" to zawsze wracam - dzisiaj o 9 jade do leby a jutro caly polwysep

ja tez mam mega kubel kawy :-)

brzuchol wczoraj pobolewal lekko tak jak na @ ale do @ to jeszcze ok 2 tyg wiec sie nie przejmuje jakos specjalnie ;-)
po zastrzyku nie mialam jakiś objawów specjalnych - za to mam strasznie duzo sluzu -caly czas mi mokro
no to jest objaw jak morko to ok :-0 a leba oj polubilam baardzo to miasto jak bylismy w te wakacje
3 h 0 min


Witam porannie moje Kochane Babolki ;-) latam od rana jak nakręcona po prostu mam takiego powera :-D


trzymam &&&&&&&&&&& za nas wszystkie ;-)

... z/w bo R na śniadanko woła :-)
no niezle juz godzina ci zostala :-) trzymam kiuki ja dopiero na 15:30
Batonik Ty pamiętaj że od razu po wizycie masz dać szybko znać!!!
Bo normalne mam też dzisiaj trochę rzeczy do załatwienia a póki nie dasz znać to ja się nie zbiorę :-)

Tosia dla Szymka to ja już prawie wszystko mam...od 8tc kupuję :-D :-D :-D łacznie z wózkiem i łóżeczkiem. Tylko czekam na to malowanie.
Natomiast dla siebie nie mam nic i wiem że muszę się tym szybko zająć, bo już mi mama nie daje spokoju...i dla własnego komfortu psychicznego wolałabym mieć już koszule kupione coby później w razie nagłej potrzeby W nie musiał mi wybierać, bo jakoś nie zdziwiłoby jakby mi do szpitala satynowe koszulki podrzucił :-D
no tak pizamka szlafroczek kapcie i wkladki laktacyjne :-)

oj babecvzki ja to chyba psychicznie niewyrobie do tej 15:30 a jak niedaj boze bedzie jeszcze jakas kolejka to chyba padne juz od nocy kiepsko spalam a od rana jest mi goroco i zimno na zmiane brzuch mnie boli jak na rozwolnienie czasem mi nawet slabo jestem cala spieta mam nadzieje ze po prysznicu sie uspokoi bo szal macicy dzis normalnie ciesze sie ze moj m ze mna jedzie to bede troche spokojniejsza ale wiadomosc z usg ode mnie bedziecie mialy dopiero wieczoremalbopoznym popoludniem bo niewiem o ktorej wroce

no itrzymam kciuki za lopop za strzal i za usg batonika i erby :-)
 
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!! :-)


lopciu a przed Tobą takie fajowe dni :-) ehh kiedy człowiek wróci do takiej sprawności.
No i mam nadzieje że z tego będą dzieci :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę pięknego dnia!
witam Ciebie kochana mówię Tobie wygibasy były na całego:-D:-D
no i jeszcze trochę Ty też już będziesz mogła tak:rofl2::rofl2:
Mysza ale ty ranny ptaszek jesteś, ja to teraz do 9.00 sobie leżę:nerd: i nie wiem jak sie przyzwyczaję do szybkiego chodzenia spać
Tośka pracowita jak mróweczka w dzień na delegacji a wieczorem z mężusiem:-) ale pracuj , pracuj może razem wypracujemy
ja w tym cyklu tez bardzoooooooo duuuuuuuuużżżżżżżżżooooooooo mam śluzu:szok: zalewa mnie:)

miłego dnia życzę kochane
 
Kochane mam wiadomość od Batonika :

Na początku mieli jej usg nie robić, bo aparatura miała iść do przeglądu.
Ale wiadomo, że ta wariatka by żyć lekarzowi nie dała... więc z przyjemnością przekazuję Wam wiadomość że
BATONIK BĘDZIE KUPOWAĆ SUKIENKI :-)
Mała Blanka jest śliczna, zdrowiutka i waży całe 350g :-D :-D :-D
 
Kochane mam wiadomość od Batonika :

Na początku mieli jej usg nie robić, bo aparatura miała iść do przeglądu.
Ale wiadomo, że ta wariatka by żyć lekarzowi nie dała... więc z przyjemnością przekazuję Wam wiadomość że
BATONIK BĘDZIE KUPOWAĆ SUKIENKI :-)
Mała Blanka jest śliczna, zdrowiutka i waży całe 350g :-D :-D :-D
suuuper gratuluje jako pierwsza na forum :-) no to bedzie to jedna z niewielu dziewczynek w styczniu bo na styczniowkach przewazaja chlopcy zeby i mnie sie udalo chlopca :-) no to juz spora pana fajnie ze batonik juz wie jak ma sie zwracac do brzuszka ja poraz kolejny prosze o kciuki za moja dzidzie zeby sie pokazala :-)
ja juz jestem po prysznicu niedlugo bede wstawiac obiadek i bedziemy o 14 jechac do szwagierki podrzucic corcie zeby mial sie kto nia zajac jak my bedziemy na usg i wtedy do grudziadza a jedziemy tak szybko bo sa takie korki w ktorych stoi sie od pol do godziny najwyzej bede dluzej w poczekalni siedzeic jak uda nam sie szybko dojechac :-)


JESZCZE RAZ BATONIK GRATULUJE!!!!!!!!!! ps-teraz mozemy sie do ciebie zwracac DZIEWCZYNY hihihihi
 
Kochane mam wiadomość od Batonika :

Na początku mieli jej usg nie robić, bo aparatura miała iść do przeglądu.
Ale wiadomo, że ta wariatka by żyć lekarzowi nie dała... więc z przyjemnością przekazuję Wam wiadomość że
BATONIK BĘDZIE KUPOWAĆ SUKIENKI :-)
Mała Blanka jest śliczna, zdrowiutka i waży całe 350g :-D :-D :-D


ooooooooooooo cudnie!!!! :))))
 
reklama
Do góry