reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ale będzie numer jak tak w przyszłym miesiącu nie będziemy wierzyły własnym oczom:)

Kiedys na pewno, ale myslisz, ze nastapi to juz za miesiac?:dry:

Kurde teraz mam dylemat - isc do mojego stalego gina i poprosic o stymulacje (ale tak glupio kazac cos lekarzowi), czy zglosic sie na monitoring do tego, ktory dal mi clo...:confused:
 
Kiedys na pewno, ale myslisz, ze nastapi to juz za miesiac?:dry:

Kurde teraz mam dylemat - isc do mojego stalego gina i poprosic o stymulacje (ale tak glupio kazac cos lekarzowi), czy zglosic sie na monitoring do tego, ktory dal mi clo...:confused:
hm trudno doradzić
wiesz tak jakoś ostatnio zastanawiałam sie nad Tobą bo u Was raczej też wsio ok tylko efektów nie ma? i u nas też więc dziwne to no nie
bo wiesz takie zwalania na tarczyce to nie wiem bo kuzynka męża miała wycinaną i teraz byliśmy w gościnie i mówiła że zawsze miała problemy i ci 2 szkrabów ma
 
hm trudno doradzić
wiesz tak jakoś ostatnio zastanawiałam sie nad Tobą bo u Was raczej też wsio ok tylko efektów nie ma? i u nas też więc dziwne to no nie
bo wiesz takie zwalania na tarczyce to nie wiem bo kuzynka męża miała wycinaną i teraz byliśmy w gościnie i mówiła że zawsze miała problemy i ci 2 szkrabów ma

Jest to dosc frustrujace...;-)
Ale skoro kuzynka miala wycieta tarczyce jest pewnie caly czas na lekach i poziom hormonow ma wyrownany. A ja dopiero od miesiaca biore leki.
No i mialam jeszcze te bakterie - moze one przeszkadzaly? Okaze sie...

Wczoraj gadalam z kumpela - oni tez sie juz dlugo staraja. Ona ma PCO, ale od lutego ma juz wszystko uregulowane i tez dupa... Nie mam pojecia od czego to zalezy...
 
Jest to dosc frustrujace...;-)
Ale skoro kuzynka miala wycieta tarczyce jest pewnie caly czas na lekach i poziom hormonow ma wyrownany. A ja dopiero od miesiaca biore leki.
No i mialam jeszcze te bakterie - moze one przeszkadzaly? Okaze sie...

Wczoraj gadalam z kumpela - oni tez sie juz dlugo staraja. Ona ma PCO, ale od lutego ma juz wszystko uregulowane i tez dupa... Nie mam pojecia od czego to zalezy...
ja tez nie przecież niektóre kobiety maja tak złe wyniki i co zachodzą a tu ... może to jeszcze zależy od szczęścia indywidualnego każdej osoby:dry:

bo wiesz u mnie to już jest żenujące że zmieniam ginków (jak rękawiczki) i pokazuję wyniki i kazdy mówi że już jest ok i ... powiedz ile możesz brać tych hormonów żeby coś było a za 10 lat bedziemy brały żeby nic nie było jakie to poplątane wszystko:baffled:
 
ja tez nie przecież niektóre kobiety maja tak złe wyniki i co zachodzą a tu ... może to jeszcze zależy od szczęścia indywidualnego każdej osoby:dry:

bo wiesz u mnie to już jest żenujące że zmieniam ginków (jak rękawiczki) i pokazuję wyniki i kazdy mówi że już jest ok i ... powiedz ile możesz brać tych hormonów żeby coś było a za 10 lat bedziemy brały żeby nic nie było jakie to poplątane wszystko:baffled:
Moze ja tez powinnam pomyslec o IUI... Tylko to jezdzenie mnie zniecheca...
 
Moze ja tez powinnam pomyslec o IUI... Tylko to jezdzenie mnie zniecheca...
wiem cos o tym no i te ceny ja sie ciesze że znalazłam takie ginka co robi w gabinecie a nie w klinice bo chyba bym zbankrutowała
ja na pewno jeszcz e podejde do IUI bo obiecałam sobie że staram sie do końca roku a jak nie wyjdzie to dam sobie spokój
Ty według mnie powinnaś porozmawiać z ginek tak wiesz szczerze i zobaczyć co Tobie doradzi bo mi właśnie jedna tak doradziła no jak bedzie tak będzie bo raczej do in vitro nie podejdę bo tam jest jeszcez więcej jeżdżenia i czekania na telefony czy sa mrozaczki i czy to już a to jednak wykańcza psychicznie
 
hihi wiesz że ja też juz nie ma załamków bo to juz takie normalne
byłabym naprawde zadziwiona jakby nie przyszła raz:szok::szok::szok::szok::szok:
bym nie wierzyła:-):-):-):-)


skad ja to znam ;/

Kiedys na pewno, ale myslisz, ze nastapi to juz za miesiac?:dry:

Kurde teraz mam dylemat - isc do mojego stalego gina i poprosic o stymulacje (ale tak glupio kazac cos lekarzowi), czy zglosic sie na monitoring do tego, ktory dal mi clo...:confused:
moze warto pojsc do lekarza ktory zlecił c to clo - jeden zajmei się tematem od początku do końca ;-)
Moze ja tez powinnam pomyslec o IUI... Tylko to jezdzenie mnie zniecheca...

też o tym myślałam ale póki co spróbujemy z lekami
 
reklama
Tylko ten by wlasnie zaczynal od samego poczatku. I w momecie ewentualnej ciazy i tak bym nie chciala, aby on ja prowadzil;-)
Ale chyba sie przejde - zobaczymy, co mi powie...
cześć Tośka

maćku ty jesteś z wołomina?
znalazłam na allegro super pościel dla syna właśnie z P.P.H.U BALBINA mówi ci to coś? :)
 
Do góry