reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej babolki
tęsknię za wami bardzo no ale jakoś tak sie złożyło że nie mam czasu bo mam maluchów od szwagrów na wakacjach
potem przetwory
wczoraj u sąsiadów paliła sie suszarnia grzybów widok okropny na szczęście spaliło się tylko to no a co mają mówić te biedal=ki co pełno wody naokoło niestety już wiem że mają traumę do końca życia
Hej slonko
Straszne co sie wydazylo u sasiadow
Hej drugie słoneczko :)
Jak tam ?
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i maćku aby na teściku pokazały się II kreseczki
A ja trzymam za Was wszystkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
no naszczęście dużych strat nie ma
och kochane muszę zmykać bo dziećki chcą obiadku
a wiecie to są 2 dziewczynki a broją jak półtuzina chłopców
no nie wiem czy przy nich zdążę zajrzeć później w razie co to do juterka kochane
Kinga moc buziaczków
erbuś rusz na miasto to może to czekanie będzie troszkę przyjemniejsze ( na zakupy z córcią)
 
no naszczęście dużych strat nie ma
och kochane muszę zmykać bo dziećki chcą obiadku
a wiecie to są 2 dziewczynki a broją jak półtuzina chłopców
no nie wiem czy przy nich zdążę zajrzeć później w razie co to do juterka kochane
Kinga moc buziaczków
erbuś rusz na miasto to może to czekanie będzie troszkę przyjemniejsze ( na zakupy z córcią)

Juz dzis zaliczylysmy ryneczek i oczywiscie corci skapnela sie nowa sukienka
i jeszcze mi sie zlw zatkał !!!!! osz kurczaczki ,a m na rybkach

uciekam na obiadek , bo mnie ssie :)
do poklikania
 
Ostatnia edycja:
pewnie za suche powietrze a ja prezez 4-5 cyklistaran to jak sobie policzylam to na sametesty wydalamjakies 100-200 zl a baaardzo duzo kupowalam testow z allegro tych po 1 zl za sztno i w aptece tez pare nakupowalam jak paczka z testami z allegro sie spozniala hhihihi

no ja tez zamawiałam z allegro i jak głupia je robiałam bo wiedziała że je mam i kusiły:) ale nie powiem lubie testować:) jak w końcu kiedys zobacze te dwie piękne kreseczki to chyba z 5 teściorów zrobie;) :) :)


Oby się pokazało dzieciątko kim jest (ch czy dz)życzę upragnionego synka ale jak by sie teraz nie udało to za trzecim razem sie uda:) :)

Ale na pewno wykombinujesz kasiurke na prywatne USG:)( oczywiście jak sie nie pokaże )
dzieki moze cos bym wykombinowala ale wolalbym kase odlozyc na ciuszki albo na luzeczko wiec bede sie modlic zeby dziecie siepokazalo w czwartek i zeby gin mial chec zajrzec miedzy nogi bo najczesciej niesprawdzaja :-(
zabka - dzieki za paleczke! :tak: mam nadzieje, ze komar dorwany!

pomysl z kajdankami na gina mi sie podoba - trzeba czasem ostro domagac sie swojego, a co! :-D:-D:-D

a mnie glowa boli mimo proszkow typu max i az mi sie niedobrze robi. zwykle mnie tak boli dzien przed @ a tu jeszcze niedziela, poniedzialek, wtorek i w srode wieczorem/czwartek rano malpa albo nie malpa. Testow zapas jest to bedzie co robic :-)

ide spac kobitki, mam nadzieje, ze jutro juz nie bedzie mnie tak czacha rozpierac.

buziolki

ps: i obiecuje, ze kiedys naucze sie pisac krotkie posty :zawstydzona/y:
niema za coobys w koncu dojrzala 2 kreski bo widok 1 po pewnym czasie zaczyna draznic ale idzie sie przyzwyczaic ...
no naszczęście dużych strat nie ma
och kochane muszę zmykać bo dziećki chcą obiadku
a wiecie to są 2 dziewczynki a broją jak półtuzina chłopców
no nie wiem czy przy nich zdążę zajrzeć później w razie co to do juterka kochane
Kinga moc buziaczków
erbuś rusz na miasto to może to czekanie będzie troszkę przyjemniejsze ( na zakupy z córcią)
bo to wcale nieoprawda ze dziewczynki sa grzeczniejsze moja to diabel wcielony dlatego mamnadzieje ze drugie dzieciatko bedzie grzeczniejsze i ze bedzie chlopcem :-)

witam sie sobotnie wpadlam zobaczyc co uwas i zmykam kurde ale mam dzis apetyt ciagle bym jadla i jadla a staram sie powstrzymywac...do zobaczenia jutro kochane :-) dzis ostatni dzien 20 tygodnia :-D
 
witam sie dziewczynki znowu na chwilke
Żabko bsolutnie sie nie gniewam :) nie mam za co:)

dziękuje za gratulacje oj było ciężko, ale było warto :) teraz tylko mnie krocze juz ciągnie te szwy niestety, ale mam nadzieje, ze za niedługo ból minie:)
Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki za teściki z II kreseczkami:)
 
witam sie popoludniowo,

straszna historia z tym pozarem. nawet nie chce wiedziec co Ci ludzie teraz przezywaja, to musi byc koszmar.

na targu staroci nie bylo prawie nic ciekawe, wiekszosc to smieci. znalazlam jedna komodke co by slicznie w naszym przedpokoju wygladala ale sprzedawali ja bez transportu a tramwajem bym nie przewiozla :( no nic - zawsze troche kasy w portfelu zostanie. za to w centrum sztuki wspolczesnej byl olbrzmi obraz bloku z wielkiej plyty na modzelewskiego w warszawie :D prosze jakie to dziela sztuki! :-D
leb mnie znow boli, i znow mdli i posmak w buzi oblesny. poleze godzinke to moze przejdzie. sista poszla w guitar hero pograc to nie bedzie sie nudzic. musze ja w koncu na jakas calodniowa wycieczke zabrac, a ze byla tu u mnie juz kilka razy to juz nie wiem gdzie (bez samochodu) mozna dojechac.moze do lyonu we francji pojedziemy jutro/poniedzialek.

ja juz sie przestaje ciazowo nakrecac, bo sluz mi zanika czyli @ bedzie... :( erba a Ty cos ze sluzem zaobserwowalas na poczatku? ze wiecej, mniej, bez zmian, jak zawsze czy cos?

przyznam sie bez bicia, ze zrobilam dzis po wstaniu test (z reszta pisalam wam wtedy posta ale cos sknocilam i sie nie wkleil) i az go z obudowy wydostalam, bo nie wiem czy tam jest cien cienia czy to tylko zwidy. moja siostra tez nie wie, wiec czekac trzeba. jutro powtorze :happy2: - skoro juz paleczke dostalam, to bede wypelniac obowiazki posiadaczki ;-)

a P. jest w warszawie i szuka nam miejsca na wesele i mi przesyla zdjecia i linki. nic mi sie nie podoba: albo tanie i takie sobie albo drogie i sztywniackie. Ja marzylam o weselu w olbrzymim ogrodzie jego rodzicow ale jakis jest opor (bardziej mojego P niz jego rodzicow) i tam bylo by super - mozna by wszystko urzadzic jak sie chce i przytulnie by bylo i milo i u siebie. a uznalam, ze skoro i tak juz z roznych wzgledow zycie mamy z lekka przesrane to wesele chce miec porzadne... najgorsze, ze czasem jak juz sie nakrece na jakis pomysl to ciezko mnie od niego uwolnic - taki uparciuch ze mnie :-p

ide legnac. bisou! (po francusku = buziak) :tak:
 
Kochane to ja się żegnam :-(
O 20:00 śmigamy na pociąg do Zakopanego :-D
Będę tęsknić, bo nie będę mieć dostępu do neta :-(
Wracam w piątek i jakdam radę to kliknę, a jak nie to do soboty (za tydzień) ;-):sorry2:
Życzę II kreseczek dla testujęcych, owocnych strzałów dla starających, spokojnych 9 m-cy dla ciążarówek i radości dla mamusiek :-D
 
witam sie dziewczynki znowu na chwilke
Żabko bsolutnie sie nie gniewam :) nie mam za co:)

dziękuje za gratulacje oj było ciężko, ale było warto :) teraz tylko mnie krocze juz ciągnie te szwy niestety, ale mam nadzieje, ze za niedługo ból minie:)
Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki za teściki z II kreseczkami:)
kochana to twoje sreduszko sebus sliczny jest jak widac na sowaczku szkoda tylko ze sie wstydzil i zaslonil :-D nastepnym rezem wklej nam jakies fajowe duze zdjecie :-) zeby babelka bylo sladnie widac :-) ale kruszynka z niego korcze juz sie niemoge doczekac az moje dzidzi zobacze i utule :-)
witam sie popoludniowo,

straszna historia z tym pozarem. nawet nie chce wiedziec co Ci ludzie teraz przezywaja, to musi byc koszmar.

na targu staroci nie bylo prawie nic ciekawe, wiekszosc to smieci. znalazlam jedna komodke co by slicznie w naszym przedpokoju wygladala ale sprzedawali ja bez transportu a tramwajem bym nie przewiozla :( no nic - zawsze troche kasy w portfelu zostanie. za to w centrum sztuki wspolczesnej byl olbrzmi obraz bloku z wielkiej plyty na modzelewskiego w warszawie :D prosze jakie to dziela sztuki! :-D
leb mnie znow boli, i znow mdli i posmak w buzi oblesny. poleze godzinke to moze przejdzie. sista poszla w guitar hero pograc to nie bedzie sie nudzic. musze ja w koncu na jakas calodniowa wycieczke zabrac, a ze byla tu u mnie juz kilka razy to juz nie wiem gdzie (bez samochodu) mozna dojechac.moze do lyonu we francji pojedziemy jutro/poniedzialek.

ja juz sie przestaje ciazowo nakrecac, bo sluz mi zanika czyli @ bedzie... :( erba a Ty cos ze sluzem zaobserwowalas na poczatku? ze wiecej, mniej, bez zmian, jak zawsze czy cos?

przyznam sie bez bicia, ze zrobilam dzis po wstaniu test (z reszta pisalam wam wtedy posta ale cos sknocilam i sie nie wkleil) i az go z obudowy wydostalam, bo nie wiem czy tam jest cien cienia czy to tylko zwidy. moja siostra tez nie wie, wiec czekac trzeba. jutro powtorze :happy2: - skoro juz paleczke dostalam, to bede wypelniac obowiazki posiadaczki ;-)

a P. jest w warszawie i szuka nam miejsca na wesele i mi przesyla zdjecia i linki. nic mi sie nie podoba: albo tanie i takie sobie albo drogie i sztywniackie. Ja marzylam o weselu w olbrzymim ogrodzie jego rodzicow ale jakis jest opor (bardziej mojego P niz jego rodzicow) i tam bylo by super - mozna by wszystko urzadzic jak sie chce i przytulnie by bylo i milo i u siebie. a uznalam, ze skoro i tak juz z roznych wzgledow zycie mamy z lekka przesrane to wesele chce miec porzadne... najgorsze, ze czasem jak juz sie nakrece na jakis pomysl to ciezko mnie od niego uwolnic - taki uparciuch ze mnie :-p

ide legnac. bisou! (po francusku = buziak) :tak:
no to ja czekam na powtorke hihihi jak cos bedzie to koniecznie fotke wtedy poprosze :-)
Kochane to ja się żegnam :-(
O 20:00 śmigamy na pociąg do Zakopanego :-D
Będę tęsknić, bo nie będę mieć dostępu do neta :-(
Wracam w piątek i jakdam radę to kliknę, a jak nie to do soboty (za tydzień) ;-):sorry2:
Życzę II kreseczek dla testujęcych, owocnych strzałów dla starających, spokojnych 9 m-cy dla ciążarówek i radości dla mamusiek :-D
udanego wypoczynku zycze :-)

a moj m pojechal z tesciem na ryby wiec ja buch do netu bo niemam co robic a dzidzia spi i niekopie moze czeka na tatusia i w koncu po raz 1 da sie tatusiowi poczuc bo ostatnio jakos szans niedaje a mojej reki chyba nielubi bo jak tylko poloze reke zeby poczuc od zewnatrz jak kopie to odrazu przestaje :-(
 
Witam sie wieczorowo

witam sie dziewczynki znowu na chwilke
Żabko bsolutnie sie nie gniewam :) nie mam za co:)

dziękuje za gratulacje oj było ciężko, ale było warto :) teraz tylko mnie krocze juz ciągnie te szwy niestety, ale mam nadzieje, ze za niedługo ból minie:)
Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki za teściki z II kreseczkami:)

Pajeczko jeszcze raz wielkie gratki!!!!!!!! Sebuś śliczny
Ten ból to się szybko zapomina :)

witam sie popoludniowo,

straszna historia z tym pozarem. nawet nie chce wiedziec co Ci ludzie teraz przezywaja, to musi byc koszmar.

na targu staroci nie bylo prawie nic ciekawe, wiekszosc to smieci. znalazlam jedna komodke co by slicznie w naszym przedpokoju wygladala ale sprzedawali ja bez transportu a tramwajem bym nie przewiozla :( no nic - zawsze troche kasy w portfelu zostanie. za to w centrum sztuki wspolczesnej byl olbrzmi obraz bloku z wielkiej plyty na modzelewskiego w warszawie :D prosze jakie to dziela sztuki! :-D
leb mnie znow boli, i znow mdli i posmak w buzi oblesny. poleze godzinke to moze przejdzie. sista poszla w guitar hero pograc to nie bedzie sie nudzic. musze ja w koncu na jakas calodniowa wycieczke zabrac, a ze byla tu u mnie juz kilka razy to juz nie wiem gdzie (bez samochodu) mozna dojechac.moze do lyonu we francji pojedziemy jutro/poniedzialek.

ja juz sie przestaje ciazowo nakrecac, bo sluz mi zanika czyli @ bedzie... :( erba a Ty cos ze sluzem zaobserwowalas na poczatku? ze wiecej, mniej, bez zmian, jak zawsze czy cos?

przyznam sie bez bicia, ze zrobilam dzis po wstaniu test (z reszta pisalam wam wtedy posta ale cos sknocilam i sie nie wkleil) i az go z obudowy wydostalam, bo nie wiem czy tam jest cien cienia czy to tylko zwidy. moja siostra tez nie wie, wiec czekac trzeba. jutro powtorze :happy2: - skoro juz paleczke dostalam, to bede wypelniac obowiazki posiadaczki ;-)

a P. jest w warszawie i szuka nam miejsca na wesele i mi przesyla zdjecia i linki. nic mi sie nie podoba: albo tanie i takie sobie albo drogie i sztywniackie. Ja marzylam o weselu w olbrzymim ogrodzie jego rodzicow ale jakis jest opor (bardziej mojego P niz jego rodzicow) i tam bylo by super - mozna by wszystko urzadzic jak sie chce i przytulnie by bylo i milo i u siebie. a uznalam, ze skoro i tak juz z roznych wzgledow zycie mamy z lekka przesrane to wesele chce miec porzadne... najgorsze, ze czasem jak juz sie nakrece na jakis pomysl to ciezko mnie od niego uwolnic - taki uparciuch ze mnie :-p

ide legnac. bisou! (po francusku = buziak) :tak:

Ja tez na początku mialam sucho I tez myslalam ze przyjdzie , czasem bedac w toalecie zauwazyłam jakby sie pojawil i był przejzysty , ale jakiś mega ilości nie było . Ja pierwszego testa tez rozebrałam , bo druga kreseczka wyszla troszku pozniej i bledsza wiec mysle sobie - test zle zrobiony i czekałam dalej
Kochane to ja się żegnam :-(
O 20:00 śmigamy na pociąg do Zakopanego :-D
Będę tęsknić, bo nie będę mieć dostępu do neta :-(
Wracam w piątek i jakdam radę to kliknę, a jak nie to do soboty (za tydzień) ;-):sorry2:
Życzę II kreseczek dla testujęcych, owocnych strzałów dla starających, spokojnych 9 m-cy dla ciążarówek i radości dla mamusiek :-D
Trzymaj się kochana udanego , owocnego urlopiku !!!!Tez bedziemy tęskniły
do poklikania
No to jakby co to ja jestem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaka cisza...! weekendowa zapewne.
ja sielankowo w domu, moze sobie maseczke jakas zrobie.

Scully - udanego relaksacyjnego urlopu! brak dostepu do neta od czasu do czasu robi dobrze!

erba - a mialam nadzieje, ze pwoiesz cos innego to bym sie juz nie nakrecala. jutro kolejny tescior ;-) czy naprawde nie moga wymyslec jakiegos sposobu, zeby to szybciej i pewniej w domu sprawdzac? toz to czlowiek szalu czasem dostac moze.
a jeszcze nie wiem jak wasze testy ale wiekszosc tych dostepnych tu u mnie ma taka awade, ze w miejscu gdzie ma sie pojawic druga wymarzona krecha robi sie taki bialy slad i czasem trudno stwierdzic co to jest, bo na okolo rozowe tlo i czasem mocniejsze przy tej bialej kresce i tak sie raz z P. z pol godizny wpatrywalismy i nie wiedzielismy o co chodzi az kiedys zrobilam testa w srodku cyklu tak, zeby porownac i doszlam do tego co to za cholera.

zegnam sie chwilowo ale jeszcze bede zagladac.

buziule
 
Do góry