reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Tylko ten by wlasnie zaczynal od samego poczatku. I w momecie ewentualnej ciazy i tak bym nie chciala, aby on ja prowadzil;-)
Ale chyba sie przejde - zobaczymy, co mi powie...

no to musisz przemyśleć temat ;-) warto mieć dobrego lekarza który zna się na rzeczy - ciekawe jakim okaże się mój ;-)
 
no sorki ja dzisiaj ledwo kojarzę jestem jakby po przestrzale ale nic nie piłam bo jeden Reddsik się nie liczy przecież ja myślę że przez to latanie i przez tą dużą liczbę gości i mało snu

ale z tym na W zgadłam:-D:-D:-D:-D
Moze wlasnie wypilas za malo;-):-D

Kurcze porobilam wczoraj troche fotek i na telefonie dobrze wygladaja, a na kompie juz nie bardzo :o(
 
Ostatnia edycja:
czesc i czolem
wlasnie wrocilam z 2 godzinnej wyprawy rowerem wodnym po jeziorze - nogi mam teraz jak z waty :)
no i glowa znowu boli - szlag mnie trafi zaraz! i brzuchol boli jak na @ kluje, ciagnie i kamienie w srodku ale @ dopiero w srode. jakbym chciala, zeby szybciej przylazla jesli juz ma przylezc! wredne ustrojstwo czerwone. ;-)

macku Ty mialas chlamydie? one uniemozliwiaja zajscie w ciaze, bo blokuja jajowod skubancce male. to jak sie z tego wyleczysz to juz duzo! Mi gin pierwsze co to zbadal na okolicznosc chlamydii i dokladnie opisal i narysowal jak to wyglada - jak jest chlamydia nie ma jak zajsc w ciaze.
i tez mi sie wydaje jak Tosi, ze lepiej do ginka, ktory clo dal, zeby jeden mial wsio pod kontrola.

a jelsi chodzi o inseminacje to ja o tym mysle juz od jakiegos czasu. teraz tylko P. zbada armie i zobaczymy co tam wyjdzie. Ale czekania to ja juz mam powoli dosc i trzeba chyba losowi troche dopomoc. A jak IUI nie bedzie dla nas a in vitro bedzie to zadnego ale nie mam. do boju hej! :)

ide cos na szybko upichcic bo latorosl mloda mnie zameczy :)

bede zagladac. buzki!
 
Alez wam zazdroszcze kobietki... Ja marze o 2gim dzidziusiu i chcialabym byc juz w ciazy, ale niestety jeszcze musze poczekac. Teraz mamy problemy z dzieckiem, podejrzenie w strone MPD. Postanowilismy z mezem, ze jesli podejrzenia sie sprawda to plany beda musialy isc w odstawke bo bardzo duzo uwagi trzeba poswiecic Adasiowi. Bardzo kocham mojego synka i nie chce zeby byl w jakimkolwiek stopniu zaniedbany przez to ze nie bede mogla go rehabilitowac bedac w ciazy lub poswiecac mu max swojego czasu majac 2giego maluszka... dodatkowo maz pracuje za granica i jestem sama z Adasiem. Ahh jesli tylko Adas okaze sie byc zdrowy albo nie tak bardzo chory to dolacze do grona staraczek. puki co pisze sie jako marzycielka o kolejnym dzidziusiu.
 
witam sie niedzielnie z kawką
erba udanego i miłego swięta :-D
żabka moja teściowa zawsze twierdzi że chłopcy się lepiej chowają no ale co ona ma mówić jak ma 5 chłopców i 1 dziewczynę
scully wypoczywaj cudnie
u mnie na noc od tego weekendu jest szwagierka z tym małym 3miesięczmym synkiem no cudo nie z tej ziemii a on w ogóle taki cudny bo ciągle sie uśmiecha ach więc wiem zabka co czujesz na widok Sebusia
wykochałam maluszka już nie raz :sorry2: i pewnie juz będzie miał awersję do cioci i jak mnie bedzie widział będzie płakał:blink:
miłej niedzieli
batonik nie leń się wstań z kawką!!!!
maćku nie chrap już :-p
no u svensonki to dziewucha sie nogami ciagle zaslania ;-)
witam sie i ja
zazdroszcze przytulania malych bobasow :)
moj tescior wyszedl dzis jednoznacznie negatywnie i coraz wiecej objawow przychodzacej malpy. osz to!
No nic. nie uda sie za 15 razem to moze za 16? ;-) w takim razie P. czeka wkrotce badanie zdolnosci armii
ide sie myc, zrobic jajecznice a potem zmykam nad jezioro, trzeba korzystac ze slonca poki jest!
maćku - a Ty juz lada dzien testujesz, z tego co pamietam?
sciskam na placek!
szkoda ale poczekamy zobaczymy....
... no nie już mam łatkę przyczepioną - śpioch :-D ...

byłam już tu rano ale cisza i spokój to mówię sobie nie będę budzić Babolków niech w niedzielę pośpią troszku ;-):tak:

a teraz spokojnie zapraszam na ...

Zobacz załącznik 276515


My wczoraj z R spędziliśmy miły wieczór na deptaku w Toruniu ... wcinaliśmy lody i piliśmy koktajl owocowy ze znajomymi ;-) wczoraj miałam dzień lofra ... prawie cały poza domem :-D a dziś rano troszkę nóżki bolały :zawstydzona/y:
batonik a ty kiedy sie brzuszkiem wkocu pochwalisz???
Tylko ten by wlasnie zaczynal od samego poczatku. I w momecie ewentualnej ciazy i tak bym nie chciala, aby on ja prowadzil;-)
Ale chyba sie przejde - zobaczymy, co mi powie...
to idz do obu zobaczysz co ktory powie...
czesc i czolem
wlasnie wrocilam z 2 godzinnej wyprawy rowerem wodnym po jeziorze - nogi mam teraz jak z waty :)
no i glowa znowu boli - szlag mnie trafi zaraz! i brzuchol boli jak na @ kluje, ciagnie i kamienie w srodku ale @ dopiero w srode. jakbym chciala, zeby szybciej przylazla jesli juz ma przylezc! wredne ustrojstwo czerwone. ;-)

macku Ty mialas chlamydie? one uniemozliwiaja zajscie w ciaze, bo blokuja jajowod skubancce male. to jak sie z tego wyleczysz to juz duzo! Mi gin pierwsze co to zbadal na okolicznosc chlamydii i dokladnie opisal i narysowal jak to wyglada - jak jest chlamydia nie ma jak zajsc w ciaze.
i tez mi sie wydaje jak Tosi, ze lepiej do ginka, ktory clo dal, zeby jeden mial wsio pod kontrola.

a jelsi chodzi o inseminacje to ja o tym mysle juz od jakiegos czasu. teraz tylko P. zbada armie i zobaczymy co tam wyjdzie. Ale czekania to ja juz mam powoli dosc i trzeba chyba losowi troche dopomoc. A jak IUI nie bedzie dla nas a in vitro bedzie to zadnego ale nie mam. do boju hej! :)

ide cos na szybko upichcic bo latorosl mloda mnie zameczy :)

bede zagladac. buzki!
hej wklej sobie jakies sowaczki bo tak to nic o tobie niewiadomo a wszystko o wszystkich zapamietac to ciezko :-)

hej babeczki ja dzi smam paskudny dzien od samej nocy najpierw o 12 mala sie obudzila na siku bo chomiki buszowaly w karuzeli (ma 2 chomiki) i szaszor robily wiec im wyciagnelam ta karuzele potem o 3 w nocy maz mnie budzi ze chomik jest w kuchni a ja a co o k..wa robi w kuchni w klatce byl!!!!!no to ide do tej kuchni a ten swinia za lodowke i szafki wlecial no to po potakach z tamtad go niewyciagniemy polozylam ich domek z zarciem i sobie mysle moze sie zmeczy i przyjdzie do domku spac do go zlapie ale dupa zamiast chomika domek dorwala tesciowa i byla jazda ze chomik uciekl...wrrrr.....i do teraz mysle jak go zlapac bo one w nocy lataja a w dzien najczewsciej spia bo jak gop zniezlapie to tesciowa mi zyc nieda.... no i caly dzien mnie boli okropnie glowa i mi slabo jakies srebrne kropki czesto widze przed oczami :-( dzisiejszy dzien jest do dupy od 3 niespie i duszno i goraco...
 
popracuje nad suwaczkiem.
tymczasem glowa mnie boli coraz bardziej - to juz trzeci dzien! mam ochote odkrecic leb, polozyc z boku i poczekac az przestanie bolec.

buzi
 
czesc i czolem
macku Ty mialas chlamydie? one uniemozliwiaja zajscie w ciaze, bo blokuja jajowod skubancce male. to jak sie z tego wyleczysz to juz duzo! Mi gin pierwsze co to zbadal na okolicznosc chlamydii i dokladnie opisal i narysowal jak to wyglada - jak jest chlamydia nie ma jak zajsc w ciaze.
i tez mi sie wydaje jak Tosi, ze lepiej do ginka, ktory clo dal, zeby jeden mial wsio pod kontrola.bede zagladac. buzki!
Tak wlasciwie to nie wiem, co mialam, bo na tej kartce ktora dostalam bylo tytlko napisane "zmiana flory bakteryjnej".
I jak Ci wytlumaczyl to dzialanie chlamydii? Ciekawa jestem jak to "deziala".


hej babeczki ja dzi smam paskudny dzien od samej nocy najpierw o 12 mala sie obudzila na siku bo chomiki buszowaly w karuzeli (ma 2 chomiki) i szaszor robily wiec im wyciagnelam ta karuzele potem o 3 w nocy maz mnie budzi ze chomik jest w kuchni a ja a co o k..wa robi w kuchni w klatce byl!!!!!no to ide do tej kuchni a ten swinia za lodowke i szafki wlecial no to po potakach z tamtad go niewyciagniemy polozylam ich domek z zarciem i sobie mysle moze sie zmeczy i przyjdzie do domku spac do go zlapie ale dupa zamiast chomika domek dorwala tesciowa i byla jazda ze chomik uciekl...wrrrr.....i do teraz mysle jak go zlapac bo one w nocy lataja a w dzien najczewsciej spia bo jak gop zniezlapie to tesciowa mi zyc nieda.... no i caly dzien mnie boli okropnie glowa i mi slabo jakies srebrne kropki czesto widze przed oczami :-( dzisiejszy dzien jest do dupy od 3 niespie i duszno i goraco...
Lepiej go zlam jak najszybciej, bo te male skubance niezle potrafia narozrabiac i wtedy tesciowa sie porzadnie w#%&^%%$%:tak:
Moze sprobujcie go zawolac tak jak zwykle to robicie. Moje chomiki reagowaly na "wolanie"...

Wlanelam sobie drzemke i tez mnie teraz glowa pobolewa...:-(
 
reklama
no u svensonki to dziewucha sie nogami ciagle zaslania ;-)

szkoda ale poczekamy zobaczymy....

batonik a ty kiedy sie brzuszkiem wkocu pochwalisz???

to idz do obu zobaczysz co ktory powie...

hej wklej sobie jakies sowaczki bo tak to nic o tobie niewiadomo a wszystko o wszystkich zapamietac to ciezko :-)

hej babeczki ja dzi smam paskudny dzien od samej nocy najpierw o 12 mala sie obudzila na siku bo chomiki buszowaly w karuzeli (ma 2 chomiki) i szaszor robily wiec im wyciagnelam ta karuzele potem o 3 w nocy maz mnie budzi ze chomik jest w kuchni a ja a co o k..wa robi w kuchni w klatce byl!!!!!no to ide do tej kuchni a ten swinia za lodowke i szafki wlecial no to po potakach z tamtad go niewyciagniemy polozylam ich domek z zarciem i sobie mysle moze sie zmeczy i przyjdzie do domku spac do go zlapie ale dupa zamiast chomika domek dorwala tesciowa i byla jazda ze chomik uciekl...wrrrr.....i do teraz mysle jak go zlapac bo one w nocy lataja a w dzien najczewsciej spia bo jak gop zniezlapie to tesciowa mi zyc nieda.... no i caly dzien mnie boli okropnie glowa i mi slabo jakies srebrne kropki czesto widze przed oczami :-( dzisiejszy dzien jest do dupy od 3 niespie i duszno i goraco...

Swieta racja wstdnisia nic nie widac jeszcze chlopak wyjdzie i maz powieze to pomylka chce oddac bo nie jego haha
 
Do góry