reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

OK dziewczyny uciekam spać
Jutro zycze Wam milej niedzieli
Nie wiem czy uda mi sie jutro zajrzec bo z M mamy swoje święto :)
I 3mam mocno za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& babolki
 
reklama
witam sie niedzielnie z kawką
erba udanego i miłego swięta :-D
żabka moja teściowa zawsze twierdzi że chłopcy się lepiej chowają no ale co ona ma mówić jak ma 5 chłopców i 1 dziewczynę
scully wypoczywaj cudnie
u mnie na noc od tego weekendu jest szwagierka z tym małym 3miesięczmym synkiem no cudo nie z tej ziemii a on w ogóle taki cudny bo ciągle sie uśmiecha ach więc wiem zabka co czujesz na widok Sebusia
wykochałam maluszka już nie raz :sorry2: i pewnie juz będzie miał awersję do cioci i jak mnie bedzie widział będzie płakał:blink:
miłej niedzieli
batonik nie leń się wstań z kawką!!!!
maćku nie chrap już :-p
 
Witam się niedzielnie

my wczoraj byliśmy u bratanka mojego W. który ma 4 miesiące :-) wyprzytulałam go za wszystkie czasy więc dokładnie wiem co czujesz lopciu :-)

straszna ciszu tu dzisiaj - batonik pewnie słodko śpi
 
witam sie i ja
zazdroszcze przytulania malych bobasow :)
moj tescior wyszedl dzis jednoznacznie negatywnie i coraz wiecej objawow przychodzacej malpy. osz to!
No nic. nie uda sie za 15 razem to moze za 16? ;-) w takim razie P. czeka wkrotce badanie zdolnosci armii.
ide sie myc, zrobic jajecznice a potem zmykam nad jezioro, trzeba korzystac ze slonca poki jest!
maćku - a Ty juz lada dzien testujesz, z tego co pamietam?
sciskam na placek!
 
straszna ciszu tu dzisiaj - batonik pewnie słodko śpi


... no nie już mam łatkę przyczepioną - śpioch :-D ...

byłam już tu rano ale cisza i spokój to mówię sobie nie będę budzić Babolków niech w niedzielę pośpią troszku ;-):tak:

a teraz spokojnie zapraszam na ...

bez


My wczoraj z R spędziliśmy miły wieczór na deptaku w Toruniu ... wcinaliśmy lody i piliśmy koktajl owocowy ze znajomymi ;-) wczoraj miałam dzień lofra ... prawie cały poza domem :-D a dziś rano troszkę nóżki bolały :zawstydzona/y:
 
Dzien dobry!:-)
witam sie niedzielnie z kawką
maćku nie chrap już :-p
Skad wiedzialas?:zawstydzona/y:
Wczoaraj bylismy na imprezie w takim sredniowiecznym zameczku (super klimatyczne miejsce) to dzisiaj musialam odespac:tak:

witam sie i ja

moj tescior wyszedl dzis jednoznacznie negatywnie i coraz wiecej objawow przychodzacej malpy. osz to!
No nic. nie uda sie za 15 razem to moze za 16? ;-)
maćku - a Ty juz lada dzien testujesz, z tego co pamietam?
sciskam na placek!
No masz racje - kiedys na pewno sie uda:tak:
Ja raczej nie bede testowac w tym cyklu:no: Dzisiaj mi chyba tempka spadla (nie moerze jej dokladnie tak jak powinnam, ale jednak jest nizsza).
 
macku wiedziałam bo już sie znamy jak "łyse konie" i wiem ze w sobotę taka jak była ładna wczoraj to gdzieś balowałaś
zresztą ja też wczoraj mialam grilla i pewno szwagrów z rodzinami i jeszcze znajomi byli wiec bardzo wesoło było
z tempką przykro mi:(
 
reklama
Do góry