reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No u mnie jak byłam już w 4tc też sprawdzali ten płyn, bo pamiętam że było coś na jego temat napisane w wyniku badania.
Zmykam kochane.
Dzisiaj o godz 13 ja się wizytytuję :-D :-D :-D ciekawe ile to moje maleństwo od ubiegłego tygodnia przytyło.
Miłego dnia!

daj znać jak wizyta :tak:


Kurczak... :dry: Dziś niska temp, a wieczorem wyjeżdżam i nie będę wiedzieć kiedy temp skoczy :-(
 
bry sobotnio drogie babole :-)

Co Wy tak wczesnie wstajecie dospać nie możecie:baffled: , jadzis o dziwo wczesnie wstalam kole 10 :-D
Dzien dobry!
A na progesteron masz drugi raz isc?

Mnie sie wydaje, ze to juz bedzie za pozno na ten plyn, bo on sie krotko utrzymuje (a owulka ma byc pon/wt). Predzej moze zobaczyc cialko zolte:tak:

ja jak mialam usg , co ta owulka tak szybko była to było juz widac ciałko żółte , i powiedz ze owulka nastapila w ciagu 24 h

Miłego dnia !
 
witam was

Tosia bedzie dobrze zobaczysz bądz dobrej mysli

3mam kciuki za was dziewczynki!!! &&& w koncu sie uda.

Pozdrawiam
i miłego weekendu życzę
 
hej babolki
tęsknię za wami bardzo no ale jakoś tak sie złożyło że nie mam czasu bo mam maluchów od szwagrów na wakacjach
potem przetwory
wczoraj u sąsiadów paliła sie suszarnia grzybów widok okropny na szczęście spaliło się tylko to no a co mają mówić te biedal=ki co pełno wody naokoło niestety już wiem że mają traumę do końca życia
 
bry sobotnio drogie babole :-)

Co Wy tak wczesnie wstajecie dospać nie możecie:baffled: , jadzis o dziwo wczesnie wstalam kole 10 :-D

Miłego dnia !
Heloł!:-)

hej babolki
tęsknię za wami bardzo no ale jakoś tak sie złożyło że nie mam czasu bo mam maluchów od szwagrów na wakacjach
potem przetwory
wczoraj u sąsiadów paliła sie suszarnia grzybów widok okropny na szczęście spaliło się tylko to no a co mają mówić te biedal=ki co pełno wody naokoło niestety już wiem że mają traumę do końca życia
:-(
 
reklama
witam sie serdecznie no jeszcze 2 dni do testowanka mojego ale cos mi sie wydaje ze nic z tego bo podbrzusze mnie boli i niestrawnosci mam dziwne sama nie wiem:no:

trzymam kciukasy za toske co jeszcze nie doczytalam jak tam po wizycie:tak:
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i maćku aby na teściku pokazały się II kreseczki
 
Do góry