reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witaj Tośka ...

my też już po śniadanku :tak: ja już o 6:30 byłam głodna :-D za to wczoraj o 21 nieprzytomna :zawstydzona/y:

my juz od 5 na nogach nasze koty dzisiaj zwariowały :-( biegi od 5

Witam się i ja :-)

wpadłam zobaczyć co u Tosiu... i widzę że super! Więc trzymam &&& coby tak do końca tego cyklu i od nowego było już odliczanie tygodni ciąży :-)

A jak już jestem to i kawkę z Wami wypiję :-)

Miłego dnia!

no wg wskazań lekarza dzisiaj boboseksy jutro przerwa (chociaż zastanawiam się czy njutro nie powtórzyć ;p) w pn i wt ;-)

nie nastawiam się za bardzo w sobotę mam iść na usg i pewnie będzie wiadomo czy pechol pękł i czy ew jest szansa na fasolke
 
Tosia jak dla mnie boboseksy codzienne są good :-D
A ten zastrzyk to właśnie nie ma spowodować pęknięcia pęchola ?
Szansa jest na pewno...jak jeden taki pięknie dominujący :-)
 
my juz od 5 na nogach nasze koty dzisiaj zwariowały :-( biegi od 5



no wg wskazań lekarza dzisiaj boboseksy jutro przerwa (chociaż zastanawiam się czy njutro nie powtórzyć ;p) w pn i wt ;-)

nie nastawiam się za bardzo w sobotę mam iść na usg i pewnie będzie wiadomo czy pechol pękł i czy ew jest szansa na fasolke


Tośka nie rób żadnych przerw :sorry2: wg mnie to bajka, ja tam jestem zwolennikiem częstych bobosexów :tak: my bynajmniej z R to nawet i dwa razy dziennie :-D ehhh co to były za czasy ... a teraz wcale ... dlatego się śmiejemy że w jeden kwietniowy tydzień wykorzystaliśmy limit na cały rok i teraz musimy pościć :-D


a zastrzyk z ovitrelle jest na pęknięcie pęcholka :tak: a oprócz tego Tosiu masz jakieś wspomagacze na wzrost pęcholka czy tylko zastrzyk
 
Ostatnia edycja:
Tosia jak dla mnie boboseksy codzienne są good :-D
A ten zastrzyk to właśnie nie ma spowodować pęknięcia pęchola ?
Szansa jest na pewno...jak jeden taki pięknie dominujący :-)

no tak mam go sobie zrobić w poniedziałek po południu i chyba faktycznie powtórzymy boboseksy w niedziele jeszcze a co ;p nie bedziemy marnować takiego pięknego pęchola ;p

Tośka nie rób żadnych przerw :sorry2: wg mnie to bajka, ja tam jestem zwolennikiem częstych bobosexów :tak: my bynajmniej z R to nawet i dwa razy dziennie :-D ehhh co to były za czasy ... a teraz wcale ... dlatego się śmiejemy że w jeden kwietniowy tydzień wykorzystaliśmy limit na cały rok i teraz musimy pościć :-D


a zastrzyk z ovitrelle jest na pęknięcie pęcholka :tak: a oprócz tego Tosiu masz jakieś wspomagacze na wzrost pęcholka czy tylko zastrzyk

póki co tylko zastrzyk pęchol ma 19 mm i pewnie do poniedziałku podrośnie jeszcze :-)

a powiedzie jak ojde na usg w sobote to co on tam bedzie mogl zobaczyć ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry!
póki co tylko zastrzyk pęchol ma 19 mm i pewnie do poniedziałku podrośnie jeszcze :-)

a powiedzie jak ojde na usg w sobote to co on tam bedzie mogl zobaczyć ??
A na progesteron masz drugi raz isc?
Tosiu pewnie za wiele wiele nie zobaczy...ale sprawdzi ten płyn w zatoce Douglasa, który też im wiele mówi.
Mnie sie wydaje, ze to juz bedzie za pozno na ten plyn, bo on sie krotko utrzymuje (a owulka ma byc pon/wt). Predzej moze zobaczyc cialko zolte:tak:
 
Mnie sie wydaje, ze to juz bedzie za pozno na ten plyn, bo on sie krotko utrzymuje (a owulka ma byc pon/wt). Predzej moze zobaczyc cialko zolte:tak:

No u mnie jak byłam już w 4tc też sprawdzali ten płyn, bo pamiętam że było coś na jego temat napisane w wyniku badania.

Zmykam kochane.
Dzisiaj o godz 13 ja się wizytytuję :-D :-D :-D ciekawe ile to moje maleństwo od ubiegłego tygodnia przytyło.

Miłego dnia!
 
reklama
Dzien dobry!
A na progesteron masz drugi raz isc?

Mnie sie wydaje, ze to juz bedzie za pozno na ten plyn, bo on sie krotko utrzymuje (a owulka ma byc pon/wt). Predzej moze zobaczyc cialko zolte:tak:

niech zobaczy cokolwiek istotnego ;p

nic nie mowil czy mam powtarzac prog ale moze pojde sama zrobic

No u mnie jak byłam już w 4tc też sprawdzali ten płyn, bo pamiętam że było coś na jego temat napisane w wyniku badania.

Zmykam kochane.
Dzisiaj o godz 13 ja się wizytytuję :-D :-D :-D ciekawe ile to moje maleństwo od ubiegłego tygodnia przytyło.

Miłego dnia!

no to trzymamy kciuki :-)
my dzisiaj jedziemy do bratanka W. ciekawe ile urósł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry