reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zabka - dzieki za paleczke! :tak: mam nadzieje, ze komar dorwany!

pomysl z kajdankami na gina mi sie podoba - trzeba czasem ostro domagac sie swojego, a co! :-D:-D:-D

a mnie glowa boli mimo proszkow typu max i az mi sie niedobrze robi. zwykle mnie tak boli dzien przed @ a tu jeszcze niedziela, poniedzialek, wtorek i w srode wieczorem/czwartek rano malpa albo nie malpa. Testow zapas jest to bedzie co robic :-)

ide spac kobitki, mam nadzieje, ze jutro juz nie bedzie mnie tak czacha rozpierac.

buziolki

ps: i obiecuje, ze kiedys naucze sie pisac krotkie posty :zawstydzona/y:
 
reklama
i kochana w ten cykl jest nasz :-)

:tak::tak::tak:

jesli chcecie to zaraz skopiuje i tu wkleje opowiesc z porodowki pajki a co do mezusia to widze ze niezly jest bo lepiej zorientowany od ciebie ;-) hihihi

wow... :szok: Pajka to dzielna mamuśka :tak: ja to bym odrazu poszła na CC (bez mrugnięcia okiem) :tak:

witam sie popracowo :happy: ale niestety z bolem glowy strasznym. okropna dzis pogoda - rano lalo, ze hej potem bylo duszno i pochmurno a teraz niebo bez chmury i upal dziki. Tak tu niestety jest - gory z 3 stron a z 4 jezioro i sie pogoda pierniczy co chwili.
Zjadlam nalesniczki i chyba sie legne na troche, chociaz siostra mlodsza przyjechala i jakies atrakcje powinnam zapewnic...
A po drodze z pracy nakupowalam testow czulosci wszelkiej i glupia stestowalam sikacza po powrocie do domu a to przeciez jeszcze 5 dni do @ i do tego popoludnie i sie glupia rozczarowalam :wściekła/y:
buzi

za szybko :tak: trzymam kciukaski :tak:

ps: i obiecuje, ze kiedys naucze sie pisac krotkie posty :zawstydzona/y:

nie obiecuj, tylko dużo pisz :tak: ja lubię przyjść i mieć co poczytać :tak:
 
Wiram wieczornie (a wlaciwie nocnie:baffled:). Mialam nadzieje, ze ktoras na bezsennosc cierpi, ale chyba nie bardzo...;-)
maćku - a Ciebie nie kusi, zbey wczesniej przetestowac?
Powiem Ci, ze nie bardzo. Szkoda kasy:tak: Mam nawet w domu testa, ktorego kupilam jakies 3 miesiace temu, ale jakos nie bylo okazji go uzyc. Ja pod koniec cyklu mierze tempke i zawsze dzien-dwa przed @ spada, wiec wiem, ze nie mam po co testowac:tak:
 
ja sie tym hsg chyba najbardziej nakrecilam - ze pomaga. no to teraz potestuje.
ja sie chyba bardziej Twoim testowaniem juz przejmuje niz Ty! :tak: &&&&&
glowa mi troche przeszla ale spac nie moge. sprobuje... za to niedobrze mi jeszcze bardziej. cholerne migreny :(((
a jutro z ranca jedziemy z siostra na wielki targ staroci w centrum miasta :) mam nadzieje, ze wynajdzie sobie jakas fajna nastolatkowa fikusna bizuterie, ktora bym jej fundnela na urodizny, ktore ma za miesiac ale sie nie zobaczymy wtedy. bedzie kul. :-)

musze przyznać, że bardzo tu u was milo :blink:
 
ja sie tym hsg chyba najbardziej nakrecilam - ze pomaga. no to teraz potestuje.
ja sie chyba bardziej Twoim testowaniem juz przejmuje niz Ty! :tak: &&&&&
glowa mi troche przeszla ale spac nie moge. sprobuje... za to niedobrze mi jeszcze bardziej. cholerne migreny :(((
a jutro z ranca jedziemy z siostra na wielki targ staroci w centrum miasta :) mam nadzieje, ze wynajdzie sobie jakas fajna nastolatkowa fikusna bizuterie, ktora bym jej fundnela na urodizny, ktore ma za miesiac ale sie nie zobaczymy wtedy. bedzie kul. :-)

musze przyznać, że bardzo tu u was milo :blink:
Dzieki, ze przejmujesz sie moim testm:tak:
Na pocieszenie powiem, ze ja tez sie dzisiaj fatalnie czulam... Teraz po 2 browarkach juz mi lepiej;-)
Zazdroszcze tego targu staroci - uwielbiam wybajdowac skarbeczki!!!
A mowilam, ze u nas jest fajnie!:-D
 
reklama
Witam się i ja :-)

wpadłam zobaczyć co u Tosiu... i widzę że super! Więc trzymam &&& coby tak do końca tego cyklu i od nowego było już odliczanie tygodni ciąży :-)

A jak już jestem to i kawkę z Wami wypiję :-)

Miłego dnia!
 
Do góry