reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Tośka super wieści :) więc do roboty i całe dnie boboseksy:) I z całych sił trzymam kciukasy MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żabka na pewno Pajka sie nie obrazi
Pajka podziwiam za wytrwałość i odwage ja to chyba bym wołała o CC.Jeszcze raz GRatulacje:)
 
reklama
Tośka rewelacyjne wiadomości :tak: nic tylko korzystać ile się da każdego dnia :-D a na pewno się uda ;-) &&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte ;-)

Maćku za Ciebie też jeszcze trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:;-)
 
witam sie popracowo :happy: ale niestety z bolem glowy strasznym. okropna dzis pogoda - rano lalo, ze hej potem bylo duszno i pochmurno a teraz niebo bez chmury i upal dziki. Tak tu niestety jest - gory z 3 stron a z 4 jezioro i sie pogoda pierniczy co chwili.
Zjadlam nalesniczki i chyba sie legne na troche, chociaz siostra mlodsza przyjechala i jakies atrakcje powinnam zapewnic...
A po drodze z pracy nakupowalam testow czulosci wszelkiej i glupia stestowalam sikacza po powrocie do domu a to przeciez jeszcze 5 dni do @ i do tego popoludnie i sie glupia rozczarowalam :wściekła/y:

Tośka - super! do roboty, sexy pizamki w ruch :-D

maćku - a Ciebie nie kusi, zbey wczesniej przetestowac?

buzi
 
hejka co tam u was??? jeszcze 6 dni nam zostalo do polowkowego ;-) czekam na nie jak na zbawienie:-p


nic nawet nie mów :zawstydzona/y:... ja to już spać po nocach nie mogę :dry:i już nie chodzi o to czy Kajetan czy Blanka tylko żeby się w ogóle pokazało :-p bo już wymyśliłam że kupię w sklepie z zabawkami takie kajdanki i postraszę ginka że się przykuje do grzejnika i nie wyjdę dopóki nie przekręci Kluski i nie powie :-D ... najgorsze jest to czekanie :baffled:
 
witam sie popracowo :happy: ale niestety z bolem glowy strasznym. okropna dzis pogoda - rano lalo, ze hej potem bylo duszno i pochmurno a teraz niebo bez chmury i upal dziki. Tak tu niestety jest - gory z 3 stron a z 4 jezioro i sie pogoda pierniczy co chwili.
Zjadlam nalesniczki i chyba sie legne na troche, chociaz siostra mlodsza przyjechala i jakies atrakcje powinnam zapewnic...
A po drodze z pracy nakupowalam testow czulosci wszelkiej i glupia stestowalam sikacza po powrocie do domu a to przeciez jeszcze 5 dni do @ i do tego popoludnie i sie glupia rozczarowalam :wściekła/y:

Tośka - super! do roboty, sexy pizamki w ruch :-D

maćku - a Ciebie nie kusi, zbey wczesniej przetestowac?

buzi
widze ze miano maniaczki testowej mozge przekazac tobie predzej mnie tu tak nazywano bo robilam i kupowalam ase testow i owu iciazowych tych drugixh to nawet niezlicze wiec przekazuje ci paleczke ;-) ja tez robilam testy prze terminem hihihi

batonik ty niestresoj tego twojego gina ;-) ty masz dobrze bo bedziesz mial pozniej jeszcze okazje poznania plci bo masz czesto usg a ja??? to jedno decyduje o poznaniu plci bo na prywatne niemam kasy :-( a na nfz nastepne bede miala dopiero pod koniec ciazy w 38 tygodniu a tak dlugo niechce czekac :-( wiec teraz musi sie pokazac bo jak nie to zalamka bedzie...
 
Ostatnia edycja:
widze ze miano maniaczki testowej mozge przekazac tobie predzej mnie tu tak nazywano bo robilam i kupowalam ase testow i owu iciazowych tych drugixh to nawet niezlicze wiec przekazuje ci paleczke ;-) ja tez robilam testy prze terminem hihihi


No ja tez kiedyś testowałam nawet przed terminem,testów to zawsze miałam całą mase:)ale po tylu rozczarowaniach :( przestałam wydawac nie potrzebnie kasiurke teraz to poczekam chociaz na 1 dzień spóznienia:) oby tylko kiedyś to nastapiło :)

a Macku &&&&&&&&&&& za cudowne II kreseczki:)

a mnie dzis suszy jakbym miała kaca:)
 
batonik ty niestresoj tego twojego gina ;-) ty masz dobrze bo bedziesz mial pozniej jeszcze okazje poznania plci bo masz czesto usg a ja??? to jedno decyduje o poznaniu plci bo na prywatne niemam kasy :-( a na nfz nastepne bede miala dopiero pod koniec ciazy w 38 tygodniu a tak dlugo niechce czekac :-( wiec teraz musi sie pokazac bo jak nie to zalamka bedzie...


... no Żabko nie wierzę że gdybyś teraz nie poznała płci (tfu...tfu) to nie wyskrobałabyś na usg i nie poszła przed 38 tc :happy: ja na pewno nie zamierzam teraz tak łatwo odpuścić ;-) nie ma takiej opcji :-p ja bym do końca nie mogła żyć w niewiedzy :zawstydzona/y:


uciekam do jutra Buźka
 
Ostatnia edycja:
No ja tez kiedyś testowałam nawet przed terminem,testów to zawsze miałam całą mase:)ale po tylu rozczarowaniach :( przestałam wydawac nie potrzebnie kasiurke teraz to poczekam chociaz na 1 dzień spóznienia:) oby tylko kiedyś to nastapiło :)

a Macku &&&&&&&&&&& za cudowne II kreseczki:)

a mnie dzis suszy jakbym miała kaca:)
pewnie za suche powietrze a ja prezez 4-5 cyklistaran to jak sobie policzylam to na sametesty wydalamjakies 100-200 zl a baaardzo duzo kupowalam testow z allegro tych po 1 zl za sztno i w aptece tez pare nakupowalam jak paczka z testami z allegro sie spozniala hhihihi
... no Żabko nie wierzę że gdybyś teraz nie poznała płci (tfu...tfu) to nie wyskrobałabyś na usg i nie poszła przed 38 tc :happy: ja na pewno nie zamierzam teraz tak łatwo odpuścić ;-) nie ma takiej opcji :-p ja bym do końca nie mogła żyć w niewiedzy :zawstydzona/y:


uciekam do jutra Buźka
no ja z corka do samego konca niewiedzialam a teraz muuuuusze wiedziec juz nawet kombinoje co zrobic jakby m sie niedowiedziala ale cienko to widze no ale czas pokaze

ja tez sie zegnam bo usypiam juz przy kompie a musze jeszcze upolowac komara bo mi bzyczy w pokoju ham jeden a niedam sie kasac w nocy musze gada zabic dobranoc wam
 
reklama
pewnie za suche powietrze a ja prezez 4-5 cyklistaran to jak sobie policzylam to na sametesty wydalamjakies 100-200 zl a baaardzo duzo kupowalam testow z allegro tych po 1 zl za sztno i w aptece tez pare nakupowalam jak paczka z testami z allegro sie spozniala hhihihi

no ja tez zamawiałam z allegro i jak głupia je robiałam bo wiedziała że je mam i kusiły:) ale nie powiem lubie testować:) jak w końcu kiedys zobacze te dwie piękne kreseczki to chyba z 5 teściorów zrobie;) :) :)


Oby się pokazało dzieciątko kim jest (ch czy dz)życzę upragnionego synka ale jak by sie teraz nie udało to za trzecim razem sie uda:) :)

Ale na pewno wykombinujesz kasiurke na prywatne USG:)( oczywiście jak sie nie pokaże )
 
Ostatnia edycja:
Do góry